999 rezultate për

hallet

"Hallet qesharake" me të cilat përballen çdo ditë njerëzit e gjatë (FOTO LAJM) Lart e poshtë flitet për problemet dhe sa qesharak duken ndonjëherë njerëzit e shkurtër, por nuk kanë parë akoma "hallet
Kryemadhi tregon 'hallet' me Metën: Çdo mëngjes më thotë pse dogje mandatet... Situata politike në vend vazhdon të jetë e trazuar prej shumë muajsh. Për të folur në lidhje me zhvillimet politike,
Kryemadhi: Hallet e shqiptarëve i zgjidhin vetëm shqiptarët Kanë dalë në protestë edhe kryetari i PD-së Lulëzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi. Kryetarja e LSI-së
Saimir Tahiri harron hallet, e "djeg" me këngëtaren e njohur në një klub (VIDEO) Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është një nga emrat më të lakurar të politikës shqiptare për shkak të akuzave nda
Ruajeni Ramën nga deliri Nga Ben Andoni Shumica kurrë s’është e drejtë. Asnjëherë, këtë ua them unë! Kjo është një nga ato lloj gënjesh
Adriatik Llalla, si pasqyra për të parë hallet opozitare! Nga Alfred Peza Emri i ish Kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla, pas një periudhe relativisht të gjatë
"Rroftë Vangush Dako dhe PS që më qajnë hallet" "Rroftë Vangjush Dako, rroftë PS, se aty i qaj hallet". Astrit Avdylaj, një prej të arrestuarëve të grupit të avdylajve
Lorik Cana rrëfehet për "hallet" e dasmës në Prishtinë Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana është rrëfyer në emisionin “Rudina” në Klan. Ai u ndal te “hallet” e das
Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi Qalliu bën deklaratën e bujshme (FOTO LAJM) Kur askush nuk e priste Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra, i dhanë fund fejesës së tyre. Disa ditë më parë, Seldi foli
U nda prag dasmës, Mimoza Shkodra qan hallet me shoqërinë (FOTO LAJM) Pas gati një viti nga fejesa, Seldi dhe Mimoza i dhanë fund duke u ndarë, një lajm që i habiti të gjithë pasi çifti duke
Rama nis të qajë hallet për Zahon akoma pa u rritur: Jam dakord! Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka qenë sot në familjen Karaj për t’i dhuruar librat dy fëmijëve të tyre Greisit dh
Alo policia! Jonila është zëri që na përgjigjet nga telefoni për hallet tona Jonila është një ndër të shumtët operatorë të Sallës Operative të Policisë së Tiranës duke marrë dhe administruar mijëra
I lodhur nga hallet, ministri i Ramës qahet se s'bën dot pushime Në një kohë që shumica e deputetëve kanë nisur muajin e tyre të pushimeve, kjo ditë nuk ka ardhur ende për ministrin Dam
Ministri gjerman: Kemi hallet tona, nuk bëjmë pazare me Shqipërinë Intervistë ekskluzive me ministrin gjerman të shtetit për Çështjet e Europës, Michael Roth për politikat e BE-së ndaj Sh
Vuçiç i qan hallet te Rusia për incidentet në Kosovë Kryetari Serbisë Aleksandar Vuçiç në bisedë me ambasadorin rus në Beograd Aleksandar Çepurin ka shfaqur brengosjen për s
E kishte me nxitim, Rama injoron hallet e banorëve të Belshit (VIDEO) Kryeministri Rama ishte sot në Belsh në kuadër të turit të llogaridhënies me qytetarët. Turi në fjalë parashikon prez
I lodhur nga vapa? Rama habit me përgjigjen ndaj qytetarit që kërcënon me vetëvrasje Kryeministri Edi Ramë është përplasur dhe ka debatuar hapur me qytetarët në qarkun Elbasan në kuadër të "turit të llogar
Debatet nga Kuvendi në Facebook-un e Ramës, kryeministri ironizon komentuesin Opozita bllokoi disa herë sot seancën plenare në Kuvend duke shkaktuar tension dhe debate në sallë. Por mesa duket de
Juves i shtohen akoma më shumë hallet para vizitës në Bernabeu Barzagli nuk ishte pjesë e seancës stërvitore dhe kështu filluan spekulimet për mungesën e tij ndaj Los Blancos. Fede
Aktori i njohur reagon për protestën: Sot populli dallonte vetëm nga uniforma Protesta e cila u kthye në një rrëmujë të madhe ku nuk mungoi as dhuna, është bërë kryetema e ditës dhe për këtë ka reag