999 rezultate për

halle

Braçe: Pse i gënjeu Basha aleatët për datën e zgjedhjeve Deputeti i PS-së Erjon Braçe përmes një statusi në profilin e tij në Facebook ka reaguar në lidhje me krizën politike dh
Rama në Dibër, deputetja demokrate i rëndit “hallet” kryeminstrit Ditën e sotme kryeministri Edi Rama do të zhvillojë një vizitë në Dibër, Burrel dhe Klos, ndërkohë që deputetja e qarkut
Orë të nxehta në maxhorancë, Rama vjen nga jashtë dhe qan “hallet” me Xhafajn (FOTO LAJM) Situata politike në maxhorancë nuk duket aspak e qetë. Ditën e sotme gjatë seancës parlamentare u vu re edhe më shumë
"Mos e dridh si Likja", Rama i përvishet komentuesit: S’ka dridhje por... Kryeministri Edi Rama pas “shënimit” që postoi si përgjigje ndaj kërkesës së Metës për “qeveri besimi” ka gjetur kohë ed
Nuk mbarojnë “hallet” për Shukriun, prokuroria nis hetimet për pastrim parash Telashet nuk kanë të sosur për ish-kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili. Burime të prokurorisë së Dibrës thanë për GS
Ish-komandoja shokon në gjyq: Ia preva kokën se më tha "të kam q* hallën" Gjykata e Përmetit caktoi masën e sigurisë arrest me burg për 30-vjeçarin, i cili vrau Nesim Hoxhën në fshatin Ujëmirë t
Fytyra tjetër e protestës, policët e rraskapitur sfidojnë lodhjen “me dhallë e byrekë” (VIDEO) Ditën e sotme Tirana ishte më e blinduar se kurre ku forca të shumta policia kishin rrethuar insitucionet për të evituar
Skillz dhe Kaos kishin bërë Mannequin Challenge para 10 viteve (VIDEO) Trendi më i ri në internet Mannequin Challenge, nuk është aq i ri për Skillz dhe Kaos. Dy grupet e famshme të hip-ho
Interpretimi i këngës “Hallelujah” nga vajza me autizëm që ka mahnitur të gjithë (VIDEO) Një video ku një vajzë 10-vjeçare nga Irlanda e Veriut e cila ka autisëm shihet duke kënduar një variacion të këngës “
Nuk mbarojnë hallet për deputetin socialist: E mashtroi një 30-vjeçar nga Tirana Deputeti Vladimir Kosta ka kallëzuar sëfundmi në prokurori për mashtrim një 30-vjeçar nga Tirana. Mësohet se Kosta ë
Greece is ready for WAR with Albania and Turkey Greek Minister of Defense, Panos Kammenos threatened today Albania, when he mentioned a conflict with Turkey and Albania
Basha: Rama e kalon kohën e tij në një zyrë i rrethuar nga skicat dhe jo nga hallet Lulzim Basha u tha demokratëve të Sarandës se politika do të ndryshojë, duke ndryshuar së pari Partinë Demokratike. Ai f
Universiteti "Bedër" i bashkohet programit të Departamentit të Shtetit kundër ekstremizmit Sot më datë 24 nëntor 2016, në orën 11:00 në një ceremoni të organizuar në ambientet e Universitetit Hëna e Plotë Bedër
Basha-Ramës: Lëri përrallat me armiq imperialistë, shqiptarët kanë shumë halle Kreu i PD, Lulzim Basha, ka reaguar pas akuzave të kryeministrit Rama. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Ba
Shi yjesh mbi tokë, Halley sonte jep shfaqje për tokësorët Nëse jeni të dashuruar dhe keni plan një darkë romantike ose një propozim, duhet ta bëni patjetër sonte. Sonte ju bas
Basha: Në qendër të politikave tona do jenë hallet dhe zgjidhjet Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka nisur turin e bashkëbisedimit me anëtarësinë e Partisë Demokratike. Për
49 vjeçari R. Kelly në lidhje me 19 vjeçaren Halle Calhoun (FOTO LAJM) R. Kelly gjithmonë është kritikuar për lidhjet e ti me vajza shumë më të reja, por atë nuk e ka shqetësuar aspak ky fakt
Majlinda Bregu: Nuk do të jem pjesë e makinacioneve MetaX Deputetja a Partisë Demokratike Majlinda Bregu me anë të një reagimi në rrjetin social “Facebook” ka sqaruar pozicionin
"Ice Bucket Challenge" feston zbulimin e gjenit të ri "Ice Bucket Challenge", që u bë sfida më popullore në rrjetet sociale në vitin 2014 nuk shkoi më kot. Me paratë e mbl
Batuta e ditës me Xhafajn: Hallet e popullit ju shëndoshin? Nuk kanë qënë të paktat fotot me mesazhe argëtuese që janë bërë shpesh për politikanët e që qarkullojnë në rrjetet socia