999 rezultate për

halle

Nuk ia njihte hallën, këngëtarja bëhet xheloze dhe ia fshin nga Instagrami Vetëm pak kohë më parë këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi pranuan publikisht lidhjen duke i dhënë më në fund përgjig
"10yearchallenge", shikoni si kanë ndryshuar në 10 vite futbollistët yje (FOTO LAJM) Një nismë, nëse mund ta quajmë kështu, është bërë shumë "virale" në ditët e fundit. Sidomos në rrjetet sociale, Facebook
"10 year Challenge", çfarë i bëmë botës brenda një dekade (FOTO LAJM) "10 year challenge" pushtoi me furi botën e internetit. Por në fakt ajo që ka vërtet rëndësi dhe që ne e injorojmë me
Në Prizrenin e Mytaherit mund të thyesh kockat nga akulli, por kryetari ka halle të tjera (FOTO LAJM) Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka mund të njihet për lloj lloj bëmash të tij, por jo për shërbime ndaj qytetit dhe q
Gjermanët nxjerrin pamjet: Me këtë avion i rrëmbeu Erdogani 6 mësuesit turq nga Kosova Presidenti turk Rexhep Taip Erdoan po zhvillon një fushatë mbarëbotërore kundër atyre personave që i ka targetuar si për
Sharlatani që pretendonte se zgjidhte halle përmes seksit shpallet në kërkim Rasti i një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve u shfaq nga "Stop"-i.
Skandal, sharlatani që pretendon se zgjidh halle përmes seksit tmerron njerëzit (VIDEO) Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qyt
"Rroftë Vangush Dako dhe PS që më qajnë hallet" "Rroftë Vangjush Dako, rroftë PS, se aty i qaj hallet". Astrit Avdylaj, një prej të arrestuarëve të grupit të avdylajve
Ka një arsye pse Meghan Markle e vesh kaq shpesh ngjyrën blu Nëse i keni parë me vëmendje veshjet e Meghan Markle që kur ajo u bë pjesë e familjes mbretërore, mund të keni vënë re n
Halle të mëdha për Realin, sa miliona euro do të paguaj për Lopeteguin Real Madrid pasi disa disfadave, me shumë mundësi do të shkarkojë trajnerin aktual Julen Lopetegui. Duket se fati i L
Lorik Cana rrëfehet për "hallet" e dasmës në Prishtinë Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana është rrëfyer në emisionin “Rudina” në Klan. Ai u ndal te “hallet” e das
Britania prezanton bishën që ka frikësuar serbët në Kosovë Dizajni më modern i tankut “Challenger2” të ushtrisë britanike është prezantuar së fundmi dhe ka sistem paralajmërues me
Pas ndarjes nga Mimoza, Seldi Qalliu bën deklaratën e bujshme (FOTO LAJM) Kur askush nuk e priste Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra, i dhanë fund fejesës së tyre. Disa ditë më parë, Seldi foli
U nda prag dasmës, Mimoza Shkodra qan hallet me shoqërinë (FOTO LAJM) Pas gati një viti nga fejesa, Seldi dhe Mimoza i dhanë fund duke u ndarë, një lajm që i habiti të gjithë pasi çifti duke
Rama nis të qajë hallet për Zahon akoma pa u rritur: Jam dakord! Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka qenë sot në familjen Karaj për t’i dhuruar librat dy fëmijëve të tyre Greisit dh
Harrojeni Kikin, kjo është sfida që po çmend vajzat (VIDEO) Të gjithë e kanë hasur dashje padashje sfidën që pushtoi shumë shpejt botën e Instagramit. Kiki Challenge, sfida e fr
Alo policia! Jonila është zëri që na përgjigjet nga telefoni për hallet tona Jonila është një ndër të shumtët operatorë të Sallës Operative të Policisë së Tiranës duke marrë dhe administruar mijëra
I lodhur nga hallet, ministri i Ramës qahet se s'bën dot pushime Në një kohë që shumica e deputetëve kanë nisur muajin e tyre të pushimeve, kjo ditë nuk ka ardhur ende për ministrin Dam
Rrokullisja e Neymarit bëhet sport në Meksikë (VIDEO) otërorët kanë pasur gjithmonë si tipar dallues gjestet teknike të kampionëve të mëdhenj që kanë luajtur në arenën më të
Zbulime hallexhish (FOTO LAJM) Të gjithë njohim ndonjë person që mendon se mund të rregullojë gjithçka, por ndonjëherë është më mirë që të kërkojmë ndi