999 rezultate për

halle

"Të njoh unë ty pa merak"! Eni Çobani reagon sërish ndaj akuzave se merr para nga hallexhinjtë qe dalin në TV Ndaj Eni Çobanit dhe emisionit të faj "Shihemi në gjyq" janë hedhur vazhdimisht akuza se merr para për seancat që zhvill
"Futbolli nuk është për hallexhinjtë", "TKZ" i vërsulen deklaratës së drejtuesit të FSHF-së Deklarata e anëtarit të Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit, Arben Dervishaj, se “futbolli nuk është
Përdor emrin e hallës për të mbjell "barin jeshil", njihuni me nipin e Meghan Markle (FOTO LAJM) Nipi i Meghan Markle, po përdor emrin e hallës së tij për të vazhduar përpara me biznesin e kanabisit. Për këtë fakt ai
Nipërit bëjnë për spital hallën, kapen nga policia Dy vëllezër të moshës 26 dhe 30 vjeç janë arrestuar sot në Fier pasi kanë dhunuar hallën e tyre. Sipas burimeve zyrtare
Formacioni i mundshëm i Kosovës, Challendes vjen me dy ndryshime kundër Anglisë (FOTO LAJM) Kosova do ta ketë përballjen më të vështirë deri më tani në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian të vitit 20
Ngjarja e rëndë në Lipjan, djali i hallës vret djalin e dajës për një karrocë Një përleshje fizike me armë të ftohta ka ndodhur sot rreth orës 15:00, në rrugën Lidhja e Prizrenit, në Lipjan. Një
Jul Deda me halle grash, guxon të lyej flokët me fije (FOTO LAJM) Së fundmi Julian Deda ndodhet në Veri të Shqipërisë, në Valbonë, ku po punon për një projekt të ri. Aktori nuk ka zbu
Halle vajzash, Kejvinënë dhe Oriolën i mundon i njëjti problem (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella është ndër vazjat më të bukura shqiptare dhe më të ndjekurat në rrjetet sociale. Ish velina e “Xing”, n
Tha se e ka vajzë halle, Gent Fatali konfirmon lidhjen me motrën e Loredanës (FOTO LAJM) Gent Fatali është një ndër reperat më të suksesshëm, më të dashur dhe të njohur për publikun shqiptar, i cili i ka dhuru
Kryemadhi: Hallet e shqiptarëve i zgjidhin vetëm shqiptarët Kanë dalë në protestë edhe kryetari i PD-së Lulëzim Basha dhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi. Kryetarja e LSI-së
Saimir Tahiri harron hallet, e "djeg" me këngëtaren e njohur në një klub (VIDEO) Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri është një nga emrat më të lakurar të politikës shqiptare për shkak të akuzave nda
Kim Mehmeti: Një kryeministër s'mund të sillet si budallai i mëhallës Shkrimtari dhe publicisti Kim Mehmeti e sheh krizën e fundit politike në Shqipëri si pasojë që ka ardhur nga sjellja e p
"Rama i hyri kot debatit të hallateve se Basha dhe Meta kanë më shumë fëmijë" Nga Artur Zheji Në fjalimin e tij zgjedhor, mbasi na rrëfeu shëndetin e tij të mirë fizik, kryeministri shpalosi
Kjo modele ha 6 kg çokokrem në muaj dhe ka një fiksim të çuditshëm (FOTO LAJM) Natasha Croën është një modele 24 vjeçare nga Suedia dhe ndryshe nga vajzat e tjera të kësaj fushe ajo ka një fiksim të
Juventusi po mendon për pasuesin e Mandzukic, hedh grepin në gjermani Skuadra e Eintrachtit të Frankfurtit është kthyer në një ekip mjaft interesant gjatë viteve të fundit. Repart i sulmit i
Xhanvi kërcënon Zvetlanën, çfarë do të ndodhë nesër Rudra e ka të vështirë ta pranojë diferencën e moshës mes tij dhe Bavjas. Shivai i tregon Rudrës se kur dashuron dikë gj
Ruajeni Ramën nga deliri Nga Ben Andoni Shumica kurrë s’është e drejtë. Asnjëherë, këtë ua them unë! Kjo është një nga ato lloj gënjesh
Adriatik Llalla, si pasqyra për të parë hallet opozitare! Nga Alfred Peza Emri i ish Kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla, pas një periudhe relativisht të gjatë
Ia "ngeci" hallës, mesazhet nxorrën bllof 17-vjeçarin që vrau gjyshin Nj krim brenda familjes kan tronditur Vlorn dy dit m par, ku 17-vjeçari Vangjel Kapllani vrau me arm zjarri gjyshin e ti
Balla: Shkëlzenit i iku babi nga Parlamenti, halle të mëdha po e presin Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka reaguar pas padisë për shpifje nga Shkëlzen Berishës,