999 rezultate për

halle

Harron hallet e shqiptarëve, Rama në OKB: Prioriteti ynë, konflikti në Ukrainë! Në cilësinë e kreut të radhës së OSBE, kryeministri Edi RAma ka mbajtur fjalën në Këshillin e Sigurimit të OKB. Kreu
"E përbuz tjetrin nga rraca, varfëria e hallet që i dukeshin në sy", aktori tregon situatën e pahijshme në urban Aktori Petrit Malaj ka rrëfyer për një situatë aspak të hijshme me të cilën është ndeshur në një nga urbanet e kryeqytet
Gjesti prekës i tifozëve të Fenerbahçes për viktimat e tërmetit në Turqi (VIDEO) Tifozët e Fenerbahçes kanë bërë një gjest prekës në ndeshjen e ekipit të tyre ndaj Basaksehir, e fituar 2-0. Në fund
Maliqi-Gjonajt: VIP-at po dalin nga burgjet, brenda rrinë hallexhinjtë Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj është duke raportuar në Komisionin e Sigurisë për amnistinë në burgje, teksa një mo
Paçi hallet e Ledina Çelos, çfarë e mundon këngëtaren joshëse (VIDEO) Ledina Çelo po e shijon këtë të enjte pasi ka dalë për shopping. Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila jeton me bashk
"As gjarpërinjtë nuk ngacmohen kur hanë", Gjuzi reagon për fotot ku shijonte byrek me dhallë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme deputeti i opozitës së re, Kujtim Gjuzi u fotografua teksa shijonte byrek me dhallë në një nga byrektore
Nga "bishat" lukzoze te byreku me dhallë, çfarë po ndodh me Gjuzin (FOTO LAJM) Deputeti opozitar, Kujtim Gjuzi gjithmonë ka tërhequr vëmendje me mënyrën se si shfaqet në publik, që nga veshjet e çud
I mori burrin, e dashura e Hulk letër prekëse hallës: Asnjë gjethe e vetme nuk bie pa lejen e Zotit Tingëllon si e çuditshme, por në fakt është e vërtetë. Futbollisti i njohur, Hulk ka nisur prej disa ditësh një marrëdhë
Hajdari-Ramës: Tërhiqu nga paketa, nuk jemi këtu të dëgjojmë hallet e familjes tënde Rudina Hajdari ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama pas ironisë së këtij të fundit në sallën e Parlamentit. Hajdari
Qeveria sot "zbarkoi" në Kumanovë, ministrat do njihen me hallet dhe kërkesat Kabineti qeveritar i udhëhequr nga kryeministri Zoran Zaev për mbledhjen e 171 qeveritare sot zhvendoset në Kumanovë. Kj
Rudina Dembacajt nuk i ndahen hallet, moderatorja përfundon në spital (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun e shumë e komentuar në media, Rudina Dembacaj ka përfunduar sot në spital. Këtë
As para e as luks! Zbulohet jeta plot halle e Hermes Nikajt: S'kishte lekë as për kafe! Mikesha e ngushtë e “Zogut të Tiranës”, Hermes Nikajt e ftuar në emisionin “Pa Gjurmë” ka folur lidhur me jetën e shokut
"Hallet t'i di dhe hallet m'i din": Del biseda ku Ilir Rustemi i kërkonte biznesmenit para për "Bajrajt" Duket se grupi "Bajri" nuk është mjaftuar vetëm me punësimet në OSHEE dhe spital përmes presionit, por ka vënë edhe gjob
TKZ ironizojnë federatën me banerin "Tifozat Kuq e Zi", nuk mungojnë as ditën e sotme në mbështetje të Kombëtares, për ndeshjen me Andorrën në "Elbasan Aren
Në gadishmëri që pa gdhirë mirë dita, policët ushqehen me byrek e dhallë Prej orës 05:00 të mëngjesit të sotëm banorët e Astirit janë përballur me forca të shumta policie, ku situata ka degradu
Është vetëm 6 vjeç, por Hera e ka futur që tani në halle mami Rezartën (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, vogëlushja e Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës, Hera, mbushi plot 6 vite nga ardhja e saj në jetë. N
Nga këshillat e hallës te kavanozat bosh, situatat që i kuptojnë vetëm studentët që ikin larg shtëpisë Kujtdo që i ka rastisur të ndjekë studimet larg shtëpisë, në një qytet tjetër të Shqipërisë, i kupton më së miri situata
"Hallet qesharake" me të cilat përballen çdo ditë njerëzit e gjatë (FOTO LAJM) Lart e poshtë flitet për problemet dhe sa qesharak duken ndonjëherë njerëzit e shkurtër, por nuk kanë parë akoma "hallet
Kryemadhi tregon 'hallet' me Metën: Çdo mëngjes më thotë pse dogje mandatet... Situata politike në vend vazhdon të jetë e trazuar prej shumë muajsh. Për të folur në lidhje me zhvillimet politike,
Rama debat me Gjuzin: Ke halle luksi, s’të lëviz njeri nga froni Kryeministri Edi Rama vendosi t’a mbyllte fjalimin e tij sot në Kuvend për negociatat, me një batutë për deputetin e opo