999 rezultate për

haliti

Mjeshtri shqiptar i akuarelit, Helidon Haliti, ekspozitë pikturash në muzeun e Kinës Ngjyrat e ngrohta dhe penelat e freskët në teknikën e akaurelit të piktorit të famshëm shqiptar, Helidon Haliti, janë du
Haliti i dërgon mesazh Haradinajt për demarkacionin Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës dhe i PDK-së, Xhavit Haliti, në një intervistë për televizionin publik ka folur edhe p
PDK fillon të mblidhet Anëtarët e kryesisë së PDK-së kanë filluar të mblidhen në zyret e këtij subjekti politik, ku së shpejti do të fillojnë m
Xhavit Haliti: PAN-i ka arritur t’i sigurojë numrat! Ende ka dilema nëse gjatë javës së ardhshme do të mblidhet Kuvendi i Kosovës për votimin e kryetarit, dhe hapjen e rrugë
Gecaj ia kthen ironinë Xhavit Halitit Zyrtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Bajram Gecaj i ka reaguar zyrtarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Xhavit H
Haliti tregon datën e formimit të qeverisë Xhavit Haliti, zyrtar i lartë i PDK-së, ka deklaruar se seanca e radhës së Kuvendit të Kosovës do të mbahet në fillim të
Haliti: Numrat i kemi, Veseli zgjidhet kryetar i Kuvendit Nënkryetari i PDK-së Xhavit Haliti, ka folur për zhvillimet e fundit. Haliti ka thënë se koalicioni i ka numrat dhe m
Haliti: Po t’i kishim votat do të shkonim në seancë Me gjithë deklaratat që janë bërë së fundmi nga zyrtarë të PDK-së, se i kanë numrat për ta votuar kryetarin e Kuvendit,
Haliti: PAN i ka votat për Kuvend dhe qeveri Anëtari i Kryesisë së PDK-së, Xhavit Haliti, është shprehur i vendosur se Kadri Veseli do të zgjidhet kryetar i Kuvendit
Xhavit Haliti zbulon emrin e kryeparlamentarit Deputeti i Kuvendit të Kosovës si dhe nënkryetari i Partisë Demokratike, Xhavit Haliti pak minuta më parë është regjistr
Haliti i bindur: Koalicioni i ka votat për zgjedhjen e Qeverisë së re Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës PDK, Xhavit Haliti, bëri me dije se mundësitë për të votuar qeverinë e re t
Ja sa është pasuria marramendëse që ka deklaruar Xhavit Haliti Pasuria e Paluajtshme e nënkryetarit të Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti përbëhet nga një tokë pyjore (sip. Katër hekt
Haliti ia bën të qartë Serbisë: Ushtrinë do ta bëjmë, ju pëlqen apo jo juve! (VIDEO) Xhavit Haliti nga radhët e PDK-së, duke folur për koalicionet politike të bëra në vend, ka thënë se kanë krijuar e dy bl
Xhavit Haliti nuk i frikësohet Speciales Nënkryetari i PDK-së, Xhavit Haliti, ka thënë se Demarkacioni do të jetë një çështje e vështirë për legjislaturën e re d
Haliti: Policia ishte në dijeni të skenarit të dhunshëm (VIDEO) Shteti përcjell çdo lëvizje dhe është në dijeni për qëndrimet e të gjithëve, thotë ish nënkryetari i Kuvendit, Rafiz Hal
Haliti: Policia e dinte për skenarin e dhunshëm Ish nënkryetari i Kuvendit, Rafiz Haliti, ka deklaruar se shteti përcjell çdo lëvizje dhe është në dijeni për qëndrimet
Haliti: Shteti t’ia paguajë të gjitha shpenzimet Haradinajt Nënkryetari i Parlamentit të Kosovës nga radhët e Partisë Demokratike, Xhavit Haliti, ka thënë në një intervistë për Inf
Pas Halitit edhe Bekim Haxhiu nuk ka marrë ftesë për të dëshmuar ndaj Kurtit Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu, ka reaguar pas vendimit që gjyqtarit Beqir Kalludra i cili e gj
Haliti: Gjyqtari të më kërkojë falje, nuk e dija se isha dëshmitar për Albin Kurtin Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, ka reaguar ashpër ndaj gjyqtarit Beqir Kalludra, i cili shqiptoi sot d
Haliti: Kalimi i demarkacionit është obligim Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, është shprehur se Projektligji për Demarkacionin me Malin e Zi duhet t