999 rezultate për

hajdari

"Hiqni dorë nga loja e vjetër", Hajdari zbulon takimin me Metën Deputetja Rudina Hajdari ka treguar në rrjete sociale për takimin që pati sot në mëngjes me presidentin Meta. Në një
Hajdari s'i ndal gafat: Në lidhje me këtë “pykë” (VIDEO) Kryetarja e grupit parlamentar demokrat (të opozitës së re) Rudina Hajdari, nuk ka mundur t’i shmanget as kësaj here një
Hajdari për Kushtetuesen: Po i bëjmë hile njëri-tjetri, të gjejmë gjuhën Rudina Hajdari ka mbajtur fjalën e saj në Kuvend në lidhje me kandidaturat për gjykatën kushtetuese. Sipas saj palë
"E qethur me modë dhe me kafe në dorë", kështu u paraqit Hajdari sot në Kuvend (FOTO LAJM) Gjatë seancës së sotme plenare, ajo që ka tërhequr vëmendje është dhe paraqitja e deputetes Rudina Hajdari. E veshur
Aksionere në kompaninë prestigjoze amerikane, zbulohet pasuria e Rudina Hajdarit (FOTO LAJM) Open Data Albania ka publikuar pasurinë e deputetëve të rinj për vitin 2017-2018. Një ndër ta është edhe deputetja Rudin
Edhe aksionere në New York edhe me kredi, kjo është pasuria e Rudina Hajdarit (FOTO LAJM) Rudina Hajdari, deputete e Kuvendit të Shqipërisë është kthyer në një ndër zërat më të fortë të opozitës brenda Kuvendit
Reformën Zgjedhore, Hajdari zbulon çfarë u fol brenda dyerve të mbyllura Deputetja Rudina Hajdari pak pas përfundimit të mbledhjes me dyer të mbyllura të Komisionit Parlamentar të Reformës Zgje
E kërcënuan me jetë? Hajdari flet pasi u mor në mbrojtje E ftuar në studion e emisionit “Kjo javë” në News24 me gazetaren Nisida Tufa deputetja Rudina Hajdari komentoi kërcënime
E futi Basha në Kuvend? Hajdari: Se mohoj, jam mirënjohëse! Deputetja Rudina Hajdari argumentoi pse opozita në parlament kërkon ndryshim të sistemit zgjedhor në proporcional kombët
Hajdari: Sistemi ynë politik është i kalbur Rudina Hajdari ka reaguar me anë të një postimi në Facebook përsa i përket kryebashkiakë socialistë me të shkuar krimina
U kërcënua me jetë, Hajdari: Tani jam më e qetë! Deputetja e opozitës Rudina Hajdari pranon se ndjehet më e qetë pas kërcënimit që i është bërë në ambientet e Kuvendit.
E rrethuar nga truproja, dalin pamjet kur Hajdari shoqërohet nga garda (FOTO LAJM) Së fundmi, deputetja Rudina Hajdari deklaroi se në ambjentet e Kuvenddit është kërcënuar. Fill pas deklaratës së saj,
Pas kërcënimeve, merret në mbrojtje Rudina Hajdari Në seancën e fundit plenare deputetja Rudina Hajdari deklaroi se është kërcënuar në ambjentet e Kuvendit. Pikërisht s
Korab Lita flet për kërcënimin e Hajdarit: Kush ndjehet i frikësuar, nuk duhet të jetë deputet Deputeti i grupit parlamentar demokrat, Korab Lita ishte i ftuar në studion e lajmeve nw Fax news ku foli për debatet e
U kërcënua Hajdari, Artan Hoxha: Pse çuditeni, deputetët shkojnë me... "Fakti që zonja Hajdari kërkon që të kontrollohen deputetët ka diçka, mos të të duket çudi që shkojnë edhe me pistoleta.
Kërcënoi Rudina Hajdarin? Deputeti: Duhet provuar, ndryshe do të përballet me Gjykatën Deklarata e Rudina Hajdarit në Kuvend se është kërcënuar me jetë, shkaktoi reagime të shumta sot, ndërkohë që dyshimet j
Lita reagon pas deklaratës së Rudina Hajdarit: Nga gjaknxehtësia thuhen këto gjëra Deputetja Rudina Hajdari deklaroi ditën e sotme gjatë fjalës së saj në Kuvend se është kërcënuar me jetë në zyrën e saj
Hajdari "sulmon" Ramën: Është për të ardhur turp si anulove takimin me presidentin e Maqedonisë Në seancën e sotme plenare, deputetja Rudina Hajdari nuk kurrsei as "sulmet" ndaj kryeminstrit Edi Rama. Ajo deklaro
Rudina Hajdari flet për viktima: Merrni masa se po na kërcënojnë Deputetja demokrate Rudina Hajdari bëri një deklaratë të fortë në nisje të seancës së sotme se është kërcënuar fizikisht
Një orë brenda, plas keq me Rudina Hajdarit dhe Korab Litës Tashmë çarja në opozitën parlamentare është tepër e dukshme. Pas akuzave në distancë mes Korab Litër dhe Rudina Hajdarit