999 rezultate për

hajdari

Një parti e re politike në horizontin shqiptar, Rudina Hajdari bën deklaratën e fortë Në intervistën e parë për këtë vit të ri, Rudina Hajdari, bashkëkryetare në komisionin për sistemin elektoral, flet jo
Ekstradimi i shtetasit turk, Rudina Hajdari: Shkelje e të drejtave të njeriut! Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar për deportimin me forcë nga Shqipëria të shtetasit turk, Harun Çelik. “Ekstadimi
Rama-Hajdarit: Amanet mushkat se nuk e ke haberin fare Nga foltorja e Kuvendit Rudina Hajdari i ka kërkuar edhe njëherë kryeministrit Edi Rama të tërhiqet nga miratimi i paket
Hajdari-Ramës: Tërhiqu nga paketa, nuk jemi këtu të dëgjojmë hallet e familjes tënde Rudina Hajdari ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama pas ironisë së këtij të fundit në sallën e Parlamentit. Hajdari
Hajdari: Investimet strategjike po mbështeten nga Kina Kuvendi sot pritet të diskutojë 22 pika të rëndësishme, një prej të cilave është diskutimi i projektligjit “Për një ndry
Flet vëllai i Rezartës: Do t'ia marr jetën atij siç iku motra ime nën dhe' Një ngjarje e rëndë tronditi pesë ditë më parë Librazhdin. Rezarta Hajdari kishte vetëm pesë ditë që ishte martuar p
Vdiq 5 ditë pas martesës, i jepet lamtumira Rezarta Hajdarit (VIDEO) I është dhënë sot lamtumira e fundit Rezarta Hajdarit. 19-vjeçarja humbi jetën tre ditë më parë në dhomën e saj të gjumi
Hajdari apel Ramës: Tërhiqu nga paketa anti-shpifje Deputetja Rudina Hajdari me anë të një konference për media, i ka bër apel kryeministrit Edi Rama të tërhiqet nga paketa
Olsi Hajdari: Çfarë di nga helmimi misterioz, si e mësova që Rezarta nuk jetonte më Olsi Hajdari ka treguar detaje për Abc News për ngjarjen e rëndë të tre netëve më parë, kur ata u dërguan të helmuar në
Aroma e helmit kishte pushtuar dhomën, dyshimet e policisë për tragjedinë në Librazhd Ngjarja e helmimit të çiftit nga Xhyra e Librazhdit vazhdon të mbajë të mbërthyer opinionin publik të zonës. Ende nuk ka
Arian Çani: Kë do zgjidhni për kryeministër Elvis Naçin apo Arbër Hajdarin? Nëse do të votohej sot, kë do zgjidhnin për kryeministër shqiptarët, imamin Elvis Naçi apo aktivistin Arbër Hajdari?
DETAJET/ U helmuan më fotoksinë, pse dyshohet se të rinjtë në Elbasan ka tentuar t'i vrasë një i tretë? Janë zbuluar detaje të reja nga ngjarja në Librazhd ku u gjetën të helmuar të rinjtë e sapomartuar, vajza pa jetë e djal
Shtëpia akoma zbukuruar e paja paketuar, familjarët hapin dyert e mortit për nusen I gjithë opinioni publik është tronditur sot nga një ngjarje e rëndë që përfshiu Librazhdin. Olsian dhe Rezarta Hajda
Flet tezja e të riut që u helmua bashkë me gruan: Jemi shokuar Një ngjarje e rëndë ka shokuar jo pak ditën e sotme gjithë Shqipërinë. Një çift në Librazhd i cili është martuar këtë
"O Hoxhë më ke ndërprerë 27 herë", Arber Hajdari përplaset me Elvis Naçin I bashkon misioni, fushatat e bamirësisë, por duket se Arber Hajdari dhe Elvis Naçi kanë edhe difergjenca mes tyre. Teks
Rudina Hajdari dhe Ralf Gjoni braktisin mbledhjen e Komisionit Mbledhja e Komisionit të Integrimit ka nisur e debate, shkak mungesa e Ministrit të Jashtëm Gent Cakaj, i cili ka udhëtu
"S'di të flasësh!" Hajdari i përgjigjet ashpër Ramës: I paaftë! Sot kryeministri foli mbi menaxhimin e situatës në vend duke sulmuar deputetët e opozitës së re, duke i cilësuar si njer
Rudina Hajdari për tërmetin: Shembja e shpejtë e objekteve është vepër penale Deputetja, Rudina Hajdari ka mbajtur fjalën e saj në Kuvend ku ka folur për tërmetin që lamë pas. “E ndërsa ky vit po
Rudina Hajdari dhe Ralf Gjoni parti të re me Nismën?! Sot në Gjirokastër u zhvillua një takim publik i ‘Nismës Thurje’. Të pranishëm ishin edhe deputetët e opozitës së re, Ru
Hajdari kundër PD-së për buxhetin: Duhet të jemi më realistë Pas përfundimit të takimit për Reformën Zgjedhore, në një deklaratë deputetja Rudina Hajdari është shprehur se prtitë e