999 rezultate për

hajdari

I ndaluar edhe më parë, kush është i riu që sulmoi pa u trembur Rudina Hajdarin (FOTO LAJM) Teksa Rudina Hajdari ditën e sotme vizitoi shkollën “Shejnaze Juka” u shënua një incident me një prej nxënësve. I ri
Hajdari reagon pas përplasjes me të riun: Më shqetëson mbyllja e shkollës "Azem Hajdari" (VIDEO) Deputetja Rudina Hajdari pas incidentit në shkollën “Shejnaze Juka” në Shkodër, në një deklaratë për mediat ka thënë se
Debat në takimin e Rudina Hajdarit në Shkodër, i riu: Ti mbron Edi Ramën dhe je një turp (VIDEO) Incident në shkollën "Shejnaze Juka" në Shkodër ku ndodhej dhe deputetja Rudina Hajdari. Ndërsa po fliste deputetja n
Ish-drejtuesi i policisë: "Killera" me pagesë po bëjnë kërdinë në Shqipëri Ish-drejtuesi i lartë i Policisë së Shtetit, Aleks Hajdari ka thënë në emisionin “opinion”, se dy qytete më problematike
U larguan me debate, rikthehen në tryezën e Reformës Zgjedhore Hajdari dhe Ralf Gjoni Rudina Hajdari, Ralf Gjoni, Nimet Musai dhe Halil Jakimi janë kthyer në tryezën e organizuar nga OSBE-ja për reformën zg
Tensione në tryezën e Reformën Zgjedhore, Gjuzi-Gjiknurit: S’flet njeri para Hajdarit Reforma Zgjedhore ka nisur me debate. Ambasadori i OSBE në Shqipëri, Bernd Borchard ka deklaruar se vendi ynë ka nevojë
PPP-të për Milot-Balldren dhe Orikum Dukart, Rudina Hajdari del kallëzon në prokurori Pwrfaqwsuesja e grupit parlamentar demokrat, Rudina Hajdari ka depozituar ditwn e sotmw në Prokurorinë pranë pranë Gjyka
SPAK shkon tek Berisha? Zhvillimet e papritura në çështjen "Hajdari" që pritet të prekin liderin demokrat Gjykata e Apelit në Tiranë ka rrëzuar kërkesën e Izet Haxhisë për lirimin nga burgu duke mos pranuar arsyetimin se ka te
Fejohet Azem Hajdari: Kjo është bukuroshja në krah të tij (FOTO LAJM) Të gjithë e dinë moshën e Azem Hajdarit junior, sepse kur u vra babai i tij i ndjerë, nga i cili ka trashëguar emrin, ai
Spahiu- Rudina Hajdarit: Duke qenë se ti s'dije të lexoje kur të vdiq babai, por të kujtoj mesazhin e Berishës (FOTO LAJM) Një ditë pas ceremonisë së homazhe për 21-vjetorin e vdekjes që Azem Hajdarit, ku nuk munguan lotët e ish-kryeministrit
Rudina Hajdari: Një pakt Rama-Basha i jep fund liderit të opozitës Deputetja Rudina Hajdari, e ftuar në emisionin "Open" në Top Channel u shpreh se nëse ndodh një marrëveshje mes kryemini
Nderimet për Azem Hajdarin, Basha 'injoron' Rudinën kur takohet me Kirin (FOTO LAJM) Ditën e sotme është përkujtuar 21 vjetori i vdekjes së Azem Hajdarit, liderit të Lëvizjes së Dhjetorit në rrevoltën që s
Basha shtrëngon duart me Rudina Hajdarin tek varri i Azemit pas përjashtimit nga PD (FOTO LAJM) Kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka shtrënguar duart me vajzën e Azem Hajdarit në ceremoninë që u zhvillua te memoriali pr
21 vite nga vrasja e Azem Hajdarit Sot bëhen 21 vite nga vrasja në Tiranë e deputetit dhe ish-kryetarit të parë të Partisë Demokratike, Azem Hajdari. Az
"Sidomos dje na këpute shpirtin!", Hajdari ironizon Kryemadhin (FOTO LAJM) Deputetja Rudina Hajdari ka publikuar një status në rrjetet sociale ku ka ironizuar kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi
Gafat e njëpasnjëshme, Hajdari: Nuk më shqetësojnë kritikat! E ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News24 deputetja Rudina Hajdari komentoi situatën politikën politike në vend, seancën
Krijimi i një partie të re? Rudina Hajdari jep përgjigjen befasuese Deputetja, Rudina Hajdari e ftuar në emisionin "Kjo javë" nuk e mohoi se planifikon të krijojë një parti politike, por d
Hajdari reagon për raportin e OSBE-ODIHR: T'i jepet fund pushtetit pa limit Deputetja Rudina Hajdari me anë të një postimi në Fecebook, ka reaguar në lidhje me raportin e publikuar nga OSBE-ODIHR
Zyrtari Amerikan i shtetit nuk preferoi drekë me krerët e politikës, zbuloni dy deputetët që e shoqëruan Rudina Hajdari dhe Ralf Gjoni kanë qenë të vetmit deputetë shqiptarë që konsumuan drekën me të dërguarin amerikan në Shq
Do përçajmë Shqipërinë! Rudina Hajdari flet për lapsusin në Kuvend (FOTO LAJM) Kryetarja e Grupit të Parlamentar Demokrat, Rudina Hajdari ka folur sot për lapsusin e dy ditëve më parë në Kuvend, i ci