999 rezultate për

hajdari

"Opozita” e Edi Ramës bëhet "kashtë e koqe" “Opozita” rilindase që e ndryshoi Kushtetutën me urdhërin e peshkut ka vendosur të shkojë në zgjedhje tok bashkuar si ka
Rudina Hajdari braktis bllokun e Murrizit, formon parti të re më vete Rudina Hajdari nuk do t’i bashkohet grupit të Murrizit për të formuar një parti të re. Albeu.com mëson se Hajdari do
"Do të jetë ajka e qytetarisë", Rudina Hajdari do të sjellë një partie të re? Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari ka rikthyer vëmendjen tek Reforma Zgjedhore duke u shprehur se listat d
Formacionet zyrtare: Tre Penne-Gjilani Sonte në orë 20:00, do të zhvillohet takimi i fazës preliminare të Ligës së Kampionëve Tre Penne dhe Gjilanit. Skuadr
Shqiptarët të bllokuar pa bukë e ujë në Kakavijë, Hajdari- Ramës: Lëre plazhin! "Kur qeveria na lë në baltë, duhet të përkrahim fort njëri tjetrin. Së dyti i bëj thirrje qeverisë të lerë pushimet dhe
Vranë shokun, gjykata e Elbasanit jep vendimin për dhëndrin Sejdinit dhe Hajdarin Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat” për Sokol Sanxhaktarin, dhëndrin e ish kryebashkiakut Qa
U largua pa shpjegim nga mbledhja, Hajdari zbulon si qëndron e vërteta Rudina Hajdari u pa teksa largohej më herët dhe pa asnjë shpjegim për mediat nga Këshilli Politik. Pas këtij veprimi,
Çfarë ndodhi? Hajdari largohet nga mbledhja e Këshillit Politik pa dhënë shpjegime Përfaqësuesja e opozitës parlamentare, Rudina hajdari është larguar nga mbledhja e Këshillit Politik. Deputetja Hajda
Hajdari "shpërthen" ndaj përfaqësuesve të Këshillit Politik: Nuk është hera e parë që ndodh Anëtarja e opozitës parlamentare në Këshillin Politik, Rudina Hajdari, ka dërguar një e-mail në drejim të këshillit, ku
Hajdari e gatshme të bashkëpunojë me PD-në, çfarë do të ndodhë më 30 korrik Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik, teksa deputetja Rudina Hajdari ka bërë me dije se ka marrë garanci nga PS-ja
PD nxjerr jashtë loje Hajdarin e Murrizin, nuk propozohen si deputetë Myslim Murrizi dhe Rudina Hajdari, dy deputetët e dalë nga radhët e Partisë Demokratike të cilët nuk pranuan të dorëzoni
Hajdari e lumtur: Kemi tre palë politike që mbështesin listat e hapura Deputetja Rudina Hajdari ka folur pas përfundimit të mbledhjes së Këshillit Politik, e cila zgjati afërsisht për dy orë
Rudina Hajdari thumbon Bashën: Demokratët janë të zhgënjyer! "Çdo njëri që është i zhgënjyer nga kjo mënyrë të bashkohen dhe të mbështesin listat e hapura..." Deputetja e opozitë
Përfundon mbledhja e Këshillit Politik, Hajdari: Të hapen 100 përqind listat! Ka përfunduar mbledhja e Këshillit Politik për ditën e sotme e thirrur pas firmosje së marrëveshjes nga opozita parlamen
"Sqarime për maskarenjtë", vjen reagimi nga opozita pas "pazarit" të Hajdarit e Murrizit me Ramën Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama firmosi marrëveshjen me opozitën parlamentare, se do të kalojë ndryshimet Kushtetu
Rudina Hajdari shumë e kënaqur pas marrëveshjes me Ramën: E mbajta premtimin! Deputetja Rudina Hajdari është shprehur shumë e kënaqur pas nënshkrimit të marrëveshjes së sotme me mazhorancën. "U n
Hajdari thirrje publike Bashës: Mos të më ketë frikë, nuk jam Rama por Rudina! Rudina Hajdari ka reaguar pas mbledhjes së gjatë të Reformës Zgjedhore. E zhgënjyer nga mbledhja, Hajdari i ka bërë
Përçarje pranë takimit me Ramën, opozita në Kuvend heq Hajdarin nga Këshilli Politik Deputetja Rudina Hajdari është hequr si përfaqësuese e opozitës parlamentare në Këshillin Politik. Ka qënë vetë opozi
Hajdari thirrje opozitës jashtë parlamentare: Pranoni propozimin tim Deputetja Rudina Hajdari ka kërkuar prej opozitës jashtë parlamentare të pranojë propozimin për listat e hapura. Në n
Hajdari nga Kuvendi: Nuk besoj te Edi Rama, listat duhet të hapen 100% Deputetja Rudina Hajdari ka mbajtur fjalën e saj në Kuvend nga ku ka deklaruar se ajo nuk beson te kryeministri Rama dhe