999 rezultate për

hajdari

Plas mes grave në Kuvend: Mua gishtin mos ma ngri, se je dhe nënë! Ka pasur debat gjatë seancës së sotme plenare mes deputeteve në Kkuvend. Këtë herë gjakrat janë nxehur mes deputetes Rud
E sqaroi më në fund! Rudina Hajdari tregon me cilën parti do të kandidojë në zgjedhje Deputetja, Rudina Hajdari ka sqaruar se në zgjedhjet e ardhshme do të kandidojë si deputete me partinë politike “Nisma”.
Kreshnik Spahiu ironizon keq Rudina Hajdarin: Të thashë që do dalësh në pension 30 vjeç! Pas zërave për një largim të deputetes Rudina Hajdari, ka reaguar Kreshnik Spahiu. Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kr
A ka ikur Rudina Hajdari nga "Nisma Thurje"? Zbulohet e vërteta Sot në media qarkulloi lajmi mbi largimin e deputetes Rudina Hajdari nga "Nisma Thurje". U përfol për një distancim q
Fjala e fortë e Rudina Hajdarit në Kuvend: Keni mashtruar shqiptarët prej 30 vitesh! (VIDEO) Deputetja Rudina Hajdari ka mbajtur një fjalë të fortë në Kuvend. Sic mund t'a dëgjoni edhe në videon e bashkëngjitur
Bllokoi foltoren, Hajdari: U mundova me të gjitha mënyrat Kuvendi ka miratuar me 97 vota ndryshimin në Kodin Zgjedhor. Deputetja Rudina Hajdari e ka kundërshtuar këtë draft du
Hajdari bllokon foltoren: Ju e keni përdhosur këtë vend Seanca rinisi përsëri, por deputetja Hajdari vazhdon të qendrojë në foltore, ndërsa deputetët e tjerë po flasin nga vend
Tensione në Kuvend: Ruçi nxehet me Hajdarin, ndërpret seancën Kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka ndërprerë seancën për 15 minuta, pas bllokimit që deputetja Rudina Hajdari i ka bërë
Hajdari shpërthen nga Kuvendi: Jepini fund kësaj seance të tupshme Rudina Hajdari ka mbajtur një fjalim me tone mjaft të ashpra në Kuvend, ku ka kërkuar që të ndërpritet seanca plenare, d
Kombëtarja U21/ Bushi publikon listën, numër i madh debutuesish (FOTO LAJM) Kombëtarja e Shqipërisë U21 do të zhvillojë tre takime në ditët në vijim. Pak çaste më parë, trajneri i shpresave kuqezi
Hajdari sulmon Ramën: PS ka tradhtuar shqiptarët! Deputetja Rudina Hajdari, e ftuar në rubrikën “Opinion” deklaroi se PS ka tradhtuar shqiptarët për sa i përket çështjes
Hajdari nuk heq dorë nga listat e hapura: Kuvendi është kthyer në strehë intrigantësh Deputetja Rudina Hajdari ka reaguar ashpër asaj që ka bërë sot Partia Socialiste, duke paraqitur disa amendime për Kodin
Rudina Hajdari kapet "mat" në kryeministri? Murrizi: Nuk ka gjë të keqe! Në “PolitikOn” në RTV Ora, gazetari Alfred Lela publikoi një foto ku duket Rudina Hajdari që futet në ambientet e kryem
Hajdari thirrje për bojkot: Mos shkoni në mbledhje pa u hapur listat Deputetja e opozitës parlamentare Rudina Hajdari deklaroi se nuk do të heqë dorë nga kërkesa për lista të hapura. Aj
Berisha zbulon pengun që i ka ngelur 22 vite pas vrasjes së Azem Hajdarit Ish-kreu i qeverisë Sali Berisha ka rrëfyer në emisionin Tempora në Ora News pengun e tij 22 vjet pas vrasjes së pishtar
Tha se nxorri në pritë Azem Hajdari, ish-kreu i SHISH: Berisha po rrjedh! Ish-kreu i SHIK, Fatos Klosi ka reaguar pas deklaratës së mbrëmshme në ‘Opinion’ të ish kryeministrit Sali Berisha kur t
Rrëfimi i Berishës për vrasjen e Hajdarit, ironizon Artan Hoxha Gazetari investigativ Artan Hoxha ka komentuar sërish rrëfimin e ish-kryeministrit Sali Berisha për vrasjen e Azem Hajda
"Më mori hopa dhe iku në PD", Rudina Hajdari tregon çfarë e çudit nga vrasja e të atit Rudina Hajdari mbrëmjen e djeshme në emisionin “Opinion” ka sqaruar se vrasja e babait të saj, Azemit sa i përket person
Si u vra Azem Hajdari, fjalia e autorit: U takuam edhe një herë! (VIDEO) Azem Hajdari doli nga selia e Partisë Demokratike për të verifikuar një makinë të dyshimtë që qëndronte aty prej pak orë
Deklarata e fortë e Berishës: Vrasësit e Azemit atë ditë pritën në aeroport Fatos Nanon Ish-Kryeministri Sali Berisha ka folur gjatë një interviste në emisionin “Opinion” lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.