999 rezultate për

hailey

Pas shumë peripecive, Justin dhe Hailey publikojnë fotografinë e parë si burrë dhe grua Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë zyrtarisht burrë dhe grua. Çifti u kurorëzua përmes një ceremonie sa të thjeshtë a
Punë VIP-ash, në dasmën me Hailey-n Justin Bieber kishte ftuar edhe ish-të dashurën e tij (FOTO LAJM) Këtë fundjavë, çifti i njohur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë mbajtur ceremoninë e dasmës së tyre në Karolinën e J
Dalin fotot! Hailey dhe Justin shkëlqejnë në festën para dasmës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së dielës, Justin dhe Hailey Bieber kanë zhvilluar një festë para dasmës. Festa është mbajtur në Karolinën
"Na e shpifën!" Klientëve të hotelit u ka ardhur në majë të hundës me Justin dhe Hailey Bieber (FOTO LAJM) Këtë fundjavë pritet që dyshja e njohur, Justin dhe Hailey Bieber të zhvillojnë dasmën e shumëpërfolur. Dasma intime
Brenda festës së çmendur të beqarisë së Hailey Bieber (FOTO LAJM) Ajo do të martohet me partnerin e saj muzikant Justin Bieber për të dytën herë në një ceremoni intime në kishë këtë fund
Çfarë ndodhi? Hailey mbështet publikisht ish-in e Justin Bieber, Selena Gomez (FOTO LAJM) Pas ndarjes së bujshme nga Selena Gomez, Justin Bieber nisi romancën e re me modelen Hailey Bieber. Madje, gjërat mes
1 vit pas martesës, Hailey zbulon sekretet e marrëdhënies së mirë me Justin Bieber (FOTO LAJM) Është mbushur 1 vit nga dita kur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin vendosën të kurorëzonin lidhjen e tyre me martesë. Pav
Pas anulimit të 3-të të dasmës, Justin dhe Hailey martohen para parashikimeve (FOTO LAJM) Justin dhe Hailey Bieber e kanë ndarë mendjen më në fund. Pasi kanë anuluar tre herë dasmën burime për “TMZ” kanë tre
1 vit të martuar, Hailey Baldwin bënë dedikimin romantik për Justin Biber (FOTO LAJM) Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë padshim ndër çiftet më të komentuar në media, shpesh të vënë në qendër të vëmendj
50 vjet martesë, çifti i habit të gjithë Një çift vendosi të festojë ndryshe 50-vjetorin e martesës së tyre, duke i befasuar të gjithë të pranishmit. Ata vend
Justin Bieber dhe Hailey s'kanë bërë se*s për arsyen që do t’ju habisë Hailey Bieber dhe Justin Bieber kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë me martesën e tyre dhe tashmë gjithçka