999 rezultate për

hailey

Publikon videon me ndryshimet në fytyrë, Hailey dhe Justin Bieber kërcënojnë kirurgun plastik (FOTO LAJM) Hailey dhe Justin Bieber kanë vendosur që të marrin masa ligjore për kirurgun plastik që postoi në TikTok një video të m
Deklarata e bujshme e Jutin Bieber, i penduar që ka kryer marrëdhënie para martese (FOTO LAJM) Këngëtari i famsëhm, Justin Bieber i ka habitur të gjithë me deklaratën e fundit që i dedikohet marrëdhënieve seksuale n
Hailey Bieber rrëfen si ndihej kur e krahasonin me Gomez Në komunikimet me fansat ose gjatë intervistave, çifti Bieber e ka pothuajse të pamundur t’u shmanget pyetjeve për ~Sele
Justin dhe Hailey hapin zemrën me fansat, flasin për ndarjen e hidhur të 2016-ës (VIDEO) Tani që të gjithë e dimë që Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë çift lumturisht të martuar, mund të flasim pak për nda
Në karantinë apo muaj mjalti? Justin dhe Hailey e shfrytëzojnë më së miri këtë situatë (FOTO LAJM) Për Justin Bieber dhe Hailey Baldwin duket se këto ditë po shkojnë më së miri. Edhe pse bota po kalon ditë të vështira p
2 muaj pas martesës, Justin dhe Hailey do të bëhen prindër (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Justin Bieber, Hailey, ka ditëlindjen dhe në këtë ditë nuk mund të mungonte një urim special nga këngëta
Hailey postoi një foto në Instagram dhe fjalët duken si dedikim për ish-in e Justin Bieber (FOTO LAJM) Pas publikimit të këngëve të reja të Selena Gomez, duket se gjërat nuk janë më njësoj. Në rrjetet sociale ka nisur nj
Mirë Hailey, po Justin çfarë mendon për këngët e Selena Gomez? ustin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë vendosur të mos postojnë asgjë në mediat sociale pas publikimit të dy këngëve të re
Sherri nuk ka fund për këtë mashkull, Selena dhe Hailey lumë thumbimesh Selena Gomez u kërkoi fansave të mos sulmonin gra të tjera pasi publikoi një këngë që bëri që Hailey Bieber – që është e
Pasi u tha se kërcënoi frikshëm Selena-n, reagon Hailey! Komenti që u fshi menjëherë Ditën e djeshme Selena Gomez hodhi në treg këngën e saj me titull “Lose you to love me” . Kënga u komentua shumë gja
Nuk përmbahet Hailey, kërcënon frikshëm Selenën për këngën që i kushtoi Justin-it (FOTO LAJM) Selena Gomez publikoi këngën e saj të re të titulluar “Lose you to love me” dhe fansat e saj po çmenden pas tekstit që t
Brenda vilës luksoze 8,5 milion $ ku jetojnë të sapomartuarit Hailey dhe Justin Bieber (FOTO LAJM) Ata kurorëzuan dashurinë e tyre për herë të dytë në një ceremoni intime në Karolinën e Jugut, ku morën pjesë një mori të
Jo vetëm unaza, fustani i nusërisë së Hailey Baldwin ishte një ëndërr (FOTO LAJM) Nëse u mahnitët nga unaza e Hailey Baldëin, prisni të shihni fustanin e saj të nusërisë! Para se të vazhdojmë me foto, j
Justin publikon këngën e re, është dedikim për Hailey Bieber dhe mos e humbisni (VIDEO) Justin Bieber ka publikuar projektin më të ri muzikor, të cilin e ka shoqëruar edhe me një videoklip të veçantë. Këng
Iu martua shoqja e ngushtë, pse munguan Gigi dhe Bella në dasmën e Hailey dhe Justin (FOTO LAJM) Modelja Hailey dhe këngëtari Justin Bieber celebruan dashurinë e tyre ditën e djeshme dhe padyshim tërhoqën vëmëndjen e
E vuajti shumë ndarjen më Justin, si po e përjeton Selena martesën e tij me Haileyn (FOTO LAJM) Këtë fundjavë, Justin Bieber dhe Hailey Baldëin kanë mbajtur ceremoninë e tyre të dasmës, një vit pasi u kurorëzuan me m
Pas shumë peripecive, Justin dhe Hailey publikojnë fotografinë e parë si burrë dhe grua Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë zyrtarisht burrë dhe grua. Çifti u kurorëzua përmes një ceremonie sa të thjeshtë a
Punë VIP-ash, në dasmën me Hailey-n Justin Bieber kishte ftuar edhe ish-të dashurën e tij (FOTO LAJM) Këtë fundjavë, çifti i njohur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë mbajtur ceremoninë e dasmës së tyre në Karolinën e J
Dalin fotot! Hailey dhe Justin shkëlqejnë në festën para dasmës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së dielës, Justin dhe Hailey Bieber kanë zhvilluar një festë para dasmës. Festa është mbajtur në Karolinën
"Na e shpifën!" Klientëve të hotelit u ka ardhur në majë të hundës me Justin dhe Hailey Bieber (FOTO LAJM) Këtë fundjavë pritet që dyshja e njohur, Justin dhe Hailey Bieber të zhvillojnë dasmën e shumëpërfolur. Dasma intime