999 rezultate për

habilajve

Ky është biznesmeni grek që financonte drogën e miqve të Habilajve (FOTO LAJM) Është zbardhur identiteti i shtetasit grek që u arrestua së bashku me 10 persona të tjerë ditën e shtunë ku u kap një go
Zbardhen përgjimet, si dolën në skenë emrat e tre ish-zyrtarëve të policisë Emrat e tre ish-zyrtarëve të policisë të shpallur në kërkim kanë dalë në dritë nga përgjimet e grupit të Habilajve.
Zbardhen të dhënat, Gjebrea dhe Tahiri erdhën nga Greqia me makinën e Habilajve Ish-zv.ministrja e Brendshme, Elona Gjebrea, ka qenë në vitin 2014 në Greqi me ish-ministrin Tahiri dhe është kthyer pre
Deputetja e PS-së si Rama, nuk i përgjigjet pyetjes por sulmon gazetaren Deputetja e PS-së Elona Gjebrea ka reaguar për herë të parë për mediat në ambientet e Kuvendit në lidhje me akuzat dhe t
Noka thumbon deputeten e PS: Të doli emri tek Habilajt apo jo ish-zv/ministre? Deputetja Elona Gjebrea është vënë nën "lupën" e akuzave të opozitës pas daljes së emrit të saj në dosjen e famshme të "
Deputetja e PS-së udhëtoi me Tahirin në Audin që ai u kishte shitur Habilajve Një nga emrat e përzierë në cështjen Tahiri është edhe ish–zv/ministrja e Brendshme Elona Gjebrea, njekohesisht deputete
Gjykata lë në burg financierin e Habilajve Gjykata e Apelit për Krimet e Rënda ka lënë në burg Nezar Seitin, i arrestuar si “financieri” i grupit të Habilajve.
Denoncimi i Berishës: Tahiri takoi avokatin e Habilajve në Gjermani Ish-kryeministri Sali Berisha nuk i ndal akuzat ndaj Tahirit edhe në faqen e tij zyrtare të Facebookut. Këtë herë ai
Thellohet çështja, Tahiri ka udhëtuar edhe në Itali me makinën që u shiti Habilajve Zbardhja e 1800 faqeve përgjimeve ka nxjerrë në pah detaje të reja në lidhje me përfshirjen e ish-ministrit të Brendshëm
Përgjimet e financierit të Habilajve: A i nuhat qeni lekët? Gjykata e Krimeve e Rënda zbardh vendimin që la në qeli Nezar Seitin, të dyshuarin si “financier” të grupit “Habilaj”. N
Si e zbuloi çimkën në makinë financieri i Habilajve, përpjekjet për ta hequr Ceshtja Habliaj dhe përgjimet e bandës së drogës tashmë prej disa javësh janë bërë kryetema e diskutimeve në Shqipëri.
Rama sqaron a e dinte për përgjimet e Habilajve kur i hoqi postin Tahirit Kryeministri Edi Rama i ftuar në Neës 24, ka folur ndër të tjera edhe për përgjimet në dosjen "Habilaj" në të cilën përm
Prova të reja, Prokuroria kërkon arrest me burg për bashkëpunëtorin e Habilajve Ditën e sotme Prokuroria e Krimeve të Rënda ka kërkuar arrest me burg për Nazer Seitin, bashkëpunëtorin e ngushtë të ban
"I forti" i Habilajve kërkon të ekstradohet në Itali: Dua të gjykohem atje Nezar Seiti, personi i arrestuar në kuadrin e hetimeve për Bandën e Babicës ka kërkuar përmes avokatit të tij Detar Hysi
I doli emri në dosjen e Habilajve, ku gjendet sot Ylli Baka (FOTO LAJM) Këngëtari Ylli Baka u vu në qendër të medias për shkak se emri i tij u përmend në dosjen e përgjimeve të Habilajve.
E papritur, gjykata e Katanias liron nga burgu mikun e Habilajve Një vendim i papritur ka ardhur nga Gjykata e Katanias. Kjo e fundit ka liruar sot nga burgu një nga të arrestuarit s
Ministri i Brendshëm italian dhe zyrtarët e tij vijnë në Shqipëri për shkak të Habilajve? Ministri i Brendshëm i Italisë, Marco Minniti do të mbajë nesër një vizitë zyrtare në Tiranë. Ai do të jetë i shoqër
Prefekti i ri i Gjirokastrës, Astrit Aliaj është i afërm i Habilajve? Astrit Alia, Prefekti i ri i Gjirokastër është i afërm i Habilajve. Kështu ka denoncuar me anë të një postimi në llog
PËRGJIMET/ A është Saimir Tahiri "Shefi i Madh" i Habilajve në Tiranë Prokuroria e Krimeve të Rënda ka sekuestruar librin që shenon hyrje-daljet e personave që nuk janë staf i Ministrisë së
A është Tahiri shefi i madh i Habilajve? Prokuroria hedh dyshime të forta Prokuroria e Krimeve të Rënda ka ndërmarrë një tjetër hap në lidhje me çështjen e Saimir Tahirit dhe Habiljave. Mëso