999 rezultate për

guri

Me qese të zeza e lopata në dorë, detaje rrëqethëse nga eliminimi i Jan Prengës Ditën e sotme policia ka shpallur në kërkim 5 persona të tjerë të dyshuar për rrëmbimin dhe eliminimin e 49 vjeçarit Jan
43 kamera në shtëpi, pse i duhet Wanda Narës gjithë kjo siguri (FOTO LAJM) Ajo është shumë aktivë në rrjete sociale por e pranishme gjithmonë në jetën e fëmijëvë të saj. Menaxherja dhe njekohë
Gjermania e "quan" zyrtarisht Kosovën të sigurt, reagon Haradinaj Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka njoftuar se Gjermania ka marrë vendim që të hiqet Kosova nga lista e Shtetev
Studentja shqiptare flet nga epiqendra e gripit në Kinë: Sigurisht që kam frikë! Një studente shqiptare e cila jeton në Wuhan epiqendrën e gripit vdekjeprurës flet për situatën atje. Josilda Nreaj i
"Do të vras..t'i plas hundët gjak", jepet vendimi për nënën katile Gjykata e Sarandës ka dhënë masën e sigurisë "arrest me burg" për 41 vjeçaren Elisabeta Mita, e cila u filmua duke dhunu
Kanadezët kundër: Për sigurinë, Harry dhe Meghan të paguajnë vetë! Për Harry-n dhe Meghanin, nuk ka paqe as në Kanada. Tani që mund të shijonin lirinë larg detyrimeve mbretërore në vilën
5 gabimet dhe pasiguritë e përditshme që dëmtojnë jetën tuaj s*ksuale Gabimi 1: Ju mungon iniciativa Shpeshherë femrat marrin pozicion pasiv në seks dhe presin kryesisht iniciativa nga pa
U kapën me "mall-çokollatë", merret vendimi për vëllanë e ish-shefit të policisë Gjykata e Tiranës cakton masen e sigurisë arrest me burg për të 7 te arrestuarit e operacionit “Tranzit” mes tyre Pajtim
Strehimi i muxhahedinëve dhe dëbimi i diplomatëve, DW jep alarmin: Shqipëria e kërcënuar nga Irani Shqipëria dëboi në mesin e javës së kaluar (15.01.2020) dy diplomatë iranianë, të identifikuar nga autoritetet si Mohamm
I moshuari kosovar që dha 10 euro nga pensioni për tërmetin në Shqipëri, donte t’i jape diçka Metës por sigurimi e largoi (VIDEO) Shqipëria në nëntor të vitit të kaluar u godit nga një tërmet i fuqishëm që shkaktoi rreth 50 viktima, qindra të lënduar
31 të arrestuar për tërmetin, masat e kërkuara nga prokuroria Prokuroria e Tiranës pritet të parashtrojë sot pranë Gjykatës Penale të Tiranës kërkesat për 31 personat e arrestuar për
Rey Manaj te Barcelona B, prezantimi në mesjavë Rey Manaj më në fund do të jetë futbollist i Barcelonës. Sigurisht, nuk bëhet fjalë për ekipin e parë, përkrah Lionel Me
Sot jepet masa e sigurisë për 17 të arrestuarit që lejuan ndërtimet pa leje Ka nisur seanca për dhënien e masës së sigurisë, ndaj 17 personave të arrestuar dy ditë më parë në Durrës, të cilët akuz
Incidenti në "Air Albania", sigurimi e nxjerr me forcë një djalë nga stadiumi (FOTO LAJM) Një incidenti është regjistruar gjatë ndeshjeve të para gjysmëfinale në “Air Albania”, ku një fëmijë ka tentuar t’i afro
Tensionet Iran-SHBA, rriten masat e sigurisë ne kampin e muxhahedinëve në Manzë Pas tensioneve në rritje mes Iranit dhe Shteteve të Bashkuara, janë shtuar masat e sigurisë edhe në kampin e muxhahedinë
Kanguri përqafon vajzën që e shpëtoi nga flakët (VIDEO) Australia ndodhet në një situatë zjarresh. Vendi po digjet dhe kafsha më e përhapur në këtë vend, kanguri kërkon t’u shp
Vendet më të rrezikshme për të udhëtuar në 2020, zbuloni ku renditet Shqipëria Specialistët ndërkombëtarë të mjekësisë dhe sigurisë SOS Ndërkombëtar kanë bërë publike hartën e tyre të vendeve më të r
Pamje prekëse nga Australia: Kanguri nuk ndalon së përqafuari vullnetaren që i shpëtoj jetën (VIDEO) Një pamje tejtë prekëse është shfaqur këto ditë, ku Australia po përballet me zjarre të shumta apokaliptike, ku shumë ka
234 persona u shpallën të zhdukur gjatë vitit 2019 në Kosovë Numri më i madh i rasteve të raportuara është bërë në rajonin e Prishtinës Shpesh në raportin e Policisë raportohet për
Pajisjet më të këndshme të sigurisë, imagjinata e njerëzve nuk ka kufizi (FOTO LAJM) Të gjithë duam të jemi sa më të sigurtë dhe kjo është arsyeja pse ne e marrim seriozisht të mbrojmë veten. Por disa n