999 rezultate për

guri

Çorapet apo zinxhiri, problemet me rrobat që keni hasur të paktën njëher në jetë (FOTO LAJM) Rrobat mund të na bëjnë të ndihemi të qetë dhe të sigurt, por ato gjithashtu mund të na bëjnë me dhimbje koke. Të ma
Siguria fizike e çiftit mbretëror, Kanadaja heq dorë nga detyrimet Qeveria kanadeze ka konfirmuar se në muajin prill nuk do të këtë më përgjegjësi për sigurinë fizike të çiftit Meghan dhe
Festa e "çmendur" në dhomat e zhveshjes së Tiranës pas triumfit në derbi (VIDEO) Tirana mori një fitore të rëndësishme mbrëmjen e djeshme ndaj Partizanit për llogari të javës së 24-të në Kategorinë Su
"Air Albania" pritet të jetë plot për derbin, policia shton masat e sigurisë Tirana po përgatitet për super derbin, Tirana-Partizani që do të luhet ditën e premte në "Air Albania". Si kurrë më p
Derbi me 250 forca sigurie! Këngëtari shumë i njohur kosovar do performojë në pushim të ndeshjes “Air Albania” këtë të premte do të presë derbin e kryeqytetit mes Tiranës e Partizanit, ku veç 90 minutëshit, interes ka
Koronavirusi/ Shtohen masat e sigurisë në Rinas,mjeku: Po i masim temperaturën pasagjerëve Frika nga koronavirusi ka mbërritur edhe në Shqipëri. Italia është së fundmi vendi i cili po përballet me shifra të lart
Noizy bën veprimin e paparë kur sigurimi tenton t'i prekë fansin e tij (VIDEO) Noizy është padyshim një ndër reperët më të njohur në Shqipëri dhe më aktive me koncerte e hite të njëpasnjëshme. Du
Si arritën tre oficerë të Sigurimit të rrëmbenin ish-kryeministrin e Shqipërisë në Selanik Publikohet historia e panjohur të Koço Kotës me origjinë nga qyteti i Korçës, i cili pasi u shkollua në Universitetin e
Haradinaj: Kurti e rrezikoi sigurinë kombëtare me qasjen ndaj AKI-së Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se pasardhësi i tij Albin Kurti e ka rrezikuar sigurinë kombëtare me qasjen e
"M'u duk djalë simpatik dhe i sinqertë", e dashura e grabitësit flet si e njohu 27 vjeçarin Gjykata e Durrësit vendosi ditën e djeshme masën e sigurisë arrest me burg për 27-vjeçarin Astrit Thaçi, i cili dyshohet
"Jam penduar", 27 vjeçari tregon çfarë e shtyu të grabiste argjendarinë Gjykata e Durrësit ka vendosur sot masën e sigurisë arrest me burg për 27-vjeçarin Astrit Thaçi, i cili dyshohet se ësht
"Dyshime për vrasje", PD paralajmëron të shkuarën kriminale të një tjetër kryebashkiaku të Ramës Partia Demokratike ka hedhur sot një akuzë shumë të fortë me anë të sekretarit të saj Gazmend Bardhi. Sipas PD, një k
Hakerët marin adresën e Barcelonës në Twitter dhe tallen me kthimin e Neymar (FOTO LAJM) Një episod mjaft i veçantë ka ndodhur pas ndeshjes së Barcelonës kundër Getafes, ku skuadra fitoi 2-1. Në mbyllje të sfi
Skënderbeu befason Tiranën, e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Është mbyllur 0-1 pjesa e parë mes Tiranë dhe Skënderbeut e cila zhvillohet në Air Albania. Per miqtë golin e shënoi
E quan mik, Rama takon Mark Zuckerberg (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka takuar themeluesin e Facebook-ut Mark Zuckerberg. Në Mynih të Gjermanisë po zhvillohet Konfe
SKANDALI/ Pikë bastesh brenda burgut të sigurisë së lartë të Peqinit (VIDEO) Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së enjtes një tjetër problematikë në Burgun e Peqinit, i cili është i sigurisë së lartë. B
Albin Kurti i propozon oraret e takimit Hashim Thaçit Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, të mërkurën, përmes një letre, ka kërkuar takim me presidentin Hashim Thaçi, për të
Lajmi që mbushi rrjetin, Melanie në një aferë me shefin e sigurisë në Kullën Trump? (FOTO LAJM) Pasi Donald Trump fitoi zgjedhjet në 2016-tën, Melania nuk u zhvendos menjëherë në Shtëpinë e Bardhë. Asokohe, ajo zg
S'ka më zvarritje pas aksidentit: Tani mund ta verifikoni shumë lehtë ç'po ndodh me dëmshpërblimin tuaj Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare ka ndërtuar regjistrin online të integruar për të gjitha dëmet e ndodhura për polica
Artan Hoxha tregon të pathënat e telefonatës me Dritan Rexhepin Gazetari investigativ Artan Hoxha ka treguar me një status në rrjetin social Facebook se ka arritur të marrë një intervi