999 rezultate për

guri

U arrestua, kur jepet masa e sigurisë për Klodian Duron Policia ka arrestuar dy ditë më parë ish-futbollistin e Kombëtares së Futbollit, Klodian Duro me akuzën e përndjekjes dh
Shkelën protokollin me të "dyja këmbët", çfarë ndodhi në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Këshilli i Sigurisë Kombëtare u mblodh sot për të diskutuar në lidhje me rreziqet që i paraqiten vendit nga kriza e koro
COVID-19 në Shqipëri, Meta zbulon detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare Ditën e sotme u mblodh me kërkesën e Presidentit Meta Këshilli i Sigurisë Kombëtare. Mbledhja u mbajt nëpërmjet një
Del fotoja nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, në "takim" edhe Rama e Basha Aktualisht online po zhvillohet mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare i thirrur nga Presidenti i Republikës, Ilir M
Meta mbledh Komisionin e Sigurisë sot, si do të zhvillohet takimi Sot në orën 12:00, kreu i shtetit Ilir Meta do të mbledhë Këshillin e Sigurisë. Në kuadër të masave të marra mësohet
Këshilli i Sigurisë Kombëtare, Meta: Do të jetë takim i drejtpërdrejtë, jo virtual! Të mërkurën në mesditë do të mbldhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare për të diskutuar mbi masat që duhen marrë për përball
Ftesa e Metës për Këshillin e Sigurisë, Basha i përgjigjet pozitivisht Numri një i PD-së, Lulzim Basha i ka kthyer përgjigje pozitive ftesës së Presidentit Meta për mbledhjen e Këshillit të S
COVID-19/ Meta mbledh Këshillin e Sigurisë, fton Ramën dhe Bashën "Nuk është koha për të nxjerrë përfitime politike nga askush..." Në kushtet e emergjencës prej koronavirusit, Preside
Lukaku rrëfehet i tmerruar: Nuk luajmë pa pasur siguri Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku, në një intervistë për sajtin amerikan “Bleacher Report”, ka treguar momentin e vështi
Takim romantik në karantinë, Arbana dhe Edurti të përkushtuar kokë e këmbë (FOTO LAJM) Gjatë vetizolimit të gjithë njerëzit janë duke krijuar forma nga më të ndryshmet për t’u argëtuar dhe kaluar mirë. Së
Zheji: Koronavirusi do kosisë fytyrëverdhët e paushqyer e do shtojë b*thëmëdhenjtë Gazetari Artur Zheji ka dhënë opinionin e tij për situatën e shkaktuar në vend si pasojë e koronavirusit. Zheji shkr
Mblidhet Këshilli i Sigurisë Kombëtare Me kërkesë të presidentit Hashim Thaçi, kryeministri Albin Kurti e ka thirrur mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtar
Naomi Campbell gjithmonë joshëse, por këtë herë me maskë dhe doreza (FOTO LAJM) Supermodelja 47-vjeçare që ka kaluar një jetë në fluturime për arsye pune dhe qejfi, e që ka pasur stil në udhëtimet e s
KLGJ merr vendimin drastik, mbyllen gjykatat në të gjithë vendin për shkak të koronavirusit Këshilli i Lartë Gjyqësor ka vendosur të pezullojë veprimatrinë e shërbimeve gjyqësore për shkak të përhapjes së koronav
KOSOVË/ Ky është vendimi që ka marrë Këshilli i Sigurisë, në lidhje me Coronavirusin Këshilli i Sigurisë i Kosovës miratoi Planin e Veprimit të paraqitur sot nga Ministria e Shëndetësisë e Kosovës, mëson “
2 të prekur, Meta ngre task forcën për koronavirusin Edhe Presidenca ka ngritur një task forcë për koronavirusin. Në një deklaratë për mediat, Presidenti Ilir Meta tha se kj
Arratisjet spektakolare me helikopter nga burgjet e sigurisë së lartë në Greqi, Alket Rizai së shpejti në film Alket Rizai nuk është një emër i panjohur për policinë pasi shquhet për arratisjet e tij të famshmeme helikopter nga bur
Ronaldinho dërgohet në burgun e sigurisë së lartë Ronaldinho Gaucho dhe Roberto de Assis mbeten në burg, edhe pse u liruan fillimisht nga autoritetet në Paraguai. Ish-fut
Parlamenti miraton paketën "Anti-KÇK" Miratohet në Parlament paketa “Anti-KÇK”, ku 89 deputetë votuan pro, 17 kundër dhe 3 abstenim. Bëhet fjalë për aktin
Eliminimi i gjyqtarit Konomi, kush është "faqedjeguri" i dyshuar si autori i atentatit Top Story, ka siguruar të dhëna ekskluzive nga dosja hetimore rreth provave dhe dëshmive që hedhin më shumë dritë rreth