999 rezultate për

guri

Dëshmia e shkrimtarit: Si dështoi tentativa e Sigurimit për të më zhdukur në burgun e Laçit Publikohet historia e panjohur e Siri Sulejmanit me origjinë nga fshati Tragjas i Vlorës, i cili që nga vitet ’60-të kur
Rama flet për raportin me Bashën: Çfarë i thashë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kryeministri Edi Rama ka komentuar raportin me liderin e opozitës Lulzim Basha, një ditë pasi në profilin e tij në Insta
Këshilli i Sigurisë vendos sot për vazhdimin e gjendjes së jashtëzakonshme Këshilli i Sigurisë i Maqedonisë së Veriut sot do të mbajë mbledhje në të cilën duhet të diskutojë dhe të sjellë vendim
Reagon ambasadorja amerikane pasi pa Ramën, Metën e Bashën bashkë: Mbresëlënëse! Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ka reaguar pas mbledhjes së dytë të Këshillit të Sigurisë, pasditen e sotme. Në një s
Rama flet i lumtur pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë: Hapja graduale! "Sikur komunikimi publik të ishte kaq pozitiv, politika do ishte shumë ndryshe..." Ka përfunduar Mbledhja së Këshilli
Mbi 100 000 viktima, sipas Sazan Gurit COVID-19 është "hakmarrja" e natyrës ndaj njeriut "Njeriu duhet të mendojë tani, të paktën ta përkthejë këtë pandemi në vlera të dobishme të natyrës dhe njeriut..." Am
Së shpejti do të bëhen prindër, Jonida rrëfen publikisht "frikën" e bashkëshortit (VIDEO) Pasditen e djeshme në një lidhje tek “Rudina” në Tv Klan ishte bukuroshja e ekranit, Jonida Vokshi. Ajo foli për ditët e
Nëse edhe ju punoni nga shtëpia, mësoni çfarë ju duhet më shumë në këtë periudhë Është një krizë e vërtetë! Të jesh 24 orë brenda mureve dhe, për më tepër, të kesh edhe fëmijët nëpër këmbë, është stres
Zyrtari i Barcelonës që dha dorëheqjen del me akuza: Te Barcelona vidhen shifra të mëdha parash Tek Barcelona duket se nga momenti në moment do të shpërthejë një skandal i madh. Nisi me faqet e rreme, që hidhnin balt
Young Zerka në zi, humb një person të shtrenjtë të familjes Këngëtari i njohur, Young Zerka, ka bërë së fundmi një postim të hidhur në rrjetet e tij sociale. Ai ka njoftuar se ka h
Sherr mes shqiptarësh në Itali: Më jepni armën t'a vras! Një shqiptar është arrestuar në Itali nën akuzën e vrasjes së mbetur në tentativë dhe rezistencë ndaj zyrtarëve publikë
Mashtrime në tender, Gjykata Speciale merr vendimin për drejtorin e Burgut nr.313 Gjykata e Posaçme ka dhënë masën e sigurisë “arrest shtëpie” për drejtorin e Burgut nr.313 në Tiranë, Eduart Struga, i c
Sazan Guri tregon më shumë seç duhet gjatë izolimit: Gruan e kënaq vënçe! Ambientalisti Sazan Guri është i njohur për debatet dhe batutat e tij pikante. Me anë të një postimi në Facebook,
Kurti flet për të fortët e LDK-së (VIDEO) Albin Kurti e ka quajtur të pabesueshëm nënshtrimin e disa zyrtarëve të LDK-së ndaj, siç tha ai, agjendës së presidentit
Qeveria e Kosovës 180 milionë euro paketë emergjente: 170 euro për pagat, subvencion qiraje e sigurimesh Qeveria në detyrë e Kosovës ka miratuar Pakon Emergjente Fiskale nga e cila pritet të mbështeten bizneset, pensionistët,
Flamuri i Maqedonisë së Veriut ngritët para selisë së NATO-s Flamuri i Maqedonisë së Veriut tashmë është ngritur në selinë e NATO-s në Bruksel, me çfarë edhe u shënua aderimi i vend
Basha tregon çfarë do të bënte nëse do të ishte sot kryeministër: Siguri, testim, ndihmë ekonomike! Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka treguar se çfarë vendimi do të merrte nëse do të ishte kryeministër i Sh
E FUNDIT/ Dhunoi dhe përndoqi ish-gruan, gjykata jep masën e sigurisë për Klodian Duron Ish-futbollisti i Kombëtares, Klodian Duro është vënë në pranga për shkak të përndjekjes ndaj ish-gruas. Pas divorci
Kjo është bima më helmuese në botë Është e vështirë të japësh një titull për diçka si më vdekjeprurësja ose më toksikja ose më helmuesja por sigurisht që k
E ëma feston ditëlindjen dhe Andrra sapo zbuloi nga buron bukuria e saj (FOTO LAJM) Me dy foto në periudha të ndryshme, Andrra Destani ka zgjedhur të urojë nënën e saj me rastin e ditëlindjes. Ajo ka shkr