999 rezultate për

gure

Dalin pamjet skandaloze, policët gjuajnë me gurë protestuesit tek Rruga e Kombit (VIDEO) Ndërkohë që Rama i quajti kuksianët vandalë që shkuan në protestë me shishe benzine, Berisha ka postuar një tjetër video
Kuksiani protestues rrëfen sulmin e policisë: Provokuan, na qëlluan me gurë Mbrëmjen e kaluar në Kukës është zhvilluar një aksion blic i policisë së Shtetit, FNSH e RENEA ku janë arrestuar dhjetra
"Lufta" kundër taksës tek Rruga e Kombit, shkatërrohet me gurë pika e vjeljes së tarifës (FOTO LAJM) Qytetarët kanë kundërshtuar me forcë vendosjen e taksës tek Rruga e Kombit duke iu përgjigjur me gurë tentativës së poli
Gurë e shkopinj gome, policia përplaset me protestuesit tek Rruga e Kombit (VIDEO) Pavarësisht se ka vetëm pak minuta që protesta në Rrugën e Kombit ka nisur zyrtarisht, janë shënuar incidentet e para.
E zënë gurët poshtë, plagoset rëndë minatori në Bulqizë Një incident ka ndodhur sot në një minierë në verilindje të Shqipërisë. Mësohet se një minator në minierën e Bulqizën
Treni përplasi 12 vjeçaren, banorët gjuajnë me gurë makinistin Një vajzë e mitur vetëm 12-vjeçe është në gjendje të rëndë shëndetësore pasi është përplasur nga treni. Ngjarja ka nd
Burri që shpenzoi gjysmë viti që ta përfundonte pazëllin (VIDEO) Ky burrë ka shpenzuar gjysmë viti duke I bashkuar pjesët e një enigma jashtëzakonisht të madhe me mbi 20,000 copa. Ji
Sulmohet me gurë Kuvendi i Kosovës Kuvendi i Kosovës është sulmuar me gurë, është thyer një dritare nga persona ende të panjohur për Policinë e Kosovës.
Kush i ndërtoi këto shkallë gjigande dhe misterioze (FOTO) Ollantaytambo është një fshat dhe një zonë arkeologjike në Peru. Aty gjenden shumë rrënoja të së kaluarës, shumica prej
Si t’i largoni gurët në veshka? E kujt do t’ia kishte marrë mendja, se edhe vezët janë të afta të kontribuojnë në nxjerrjen e gurëve në veshka. Bëhet f
''Antivlerë, figurë e trishtë trupore'', gazetari shqiptar sulmon Bleonën Arben Manaj është gazetari shqiptar që punon prej vitesh në Amerikë. Atij duket se nuk i ka pëlqyer veshja e Bleonës në
Ja vlen ta provoni, receta natyrale për gurët në veshka Gjithnjë e më shumë njerëz vuajnë nga gurët në veshka për të cilët përshkruhen ilaçe që ndihmojnë në afat të shkurtër ap
Duket gur i rëndomtë, por këtij burri i ndryshoi komplet jetën (FOTO LAJM) Një gurë i gjetur në rrugë do t'i ndryshonte tërësisht jetën një burri nga Tajvani. Ai e gjeti atë në anë të rrugës
Fenomeni i pabesueshëm, shihni "lumin" e gurëve në Zelandën e Re (VIDEO) Kjo video e pabesueshme tregon copa shkëmbinjsh që bien nga një grykë në Zelandën e Re pasi u shpërbënë nga Cyclone Gita
Adelina tregon shtëpinë luksoze, mbushur plot me gurë të çmuar (FOTO LAJM) Këngëtarja Adelina Tahiri pak kohë më parë shpalli zyrtarisht fejesën me biznesmenin Serjoza Markov dhe shumë shpejt çif
Limon për largimin e gurëve në veshka Gurët në veshka janë një nga shqetësimet më të mëdha mjekësore, të cilat shkaktojnë dhimbje të mëdha tek personat e ndry
Perdorni limon kundër gurëve në veshka Gurët në veshka janë një shqetësim real dhe më poshtë janë disa këshilla se si të parandalohen gurët e veshkave me ushqi
Si po e fut Rama Shqipërinë në mes të pëplasjes së madhe Turqi-Greqi Mesdheu është në kulmin e përplasjeve të shteteve për hapësirat detare, ku spikat ajo mes Greqisë, Qipros dhe Turqisë, e
Rasti "Almiri", refuzohet tërheqja e prokurores Kusigureska Organi i akuzës në Kumanovë ka hedhur poshtë tërheqjen e Prokurores Suzana Kusigerska në rastin e vrasjes së vogëlushit
Skandal/ Autobuzi i Besës së Pejës sulmohet me gurë në Kukës (FOTO LAJM) Autobusi i Besës së Pejës teksa kthehej nga Shqipëria është goditur nga tre persona që e kanë sulmuar më gurë. Pasi u