999 rezultate për

gucati

Tensionet në Kuvend, Dërguti-Gucatit: Ulu aty, mos fol në emër të Adem Jasharit Situata në Kuvendin e Kosovës është tensionuar pas një debati mes Aida Dërgutit dhe kryetarit të Organizatës se veteranë
Gucati: Nëse ulen pagat dalim në protestë Buxheti i ri i vitit 2017 nuk mund të kalojnë shumën prej 38 milionë eurosh dhe kjo gjë ka sjellë një pakënaqësi shumë t
Kakavijë, ndalohen 16 klandestinë Policia kufitare e Kakavijës ka bërë të mundur ndaliamin e 16 klandestinëve si pasojë e dy operacioneve të zhvilluara na