999 rezultate për

grupin

Kjo është taktika e të dyshuarit në grupin e Shijakut për tu mbrojtur në gjykatë Grupi që dyshohet se është kriminal dhe tepër i rrezikshëm nga prokuroria ka nisur të mbrojë veten duke bërë politikë.
Reperat nga Anglia provokojnë grupin e Noizyt: Më e rrezikshmja është Oriola Marashi Repi njihet si një nga zhanerat muzikorë që shpesh herë nxit konflikte midis kolegëve. Ashtu siç ka ndodhur në Amerik
"Po vijnë ata", dalin përgjimet e Elis Gurit me grupin e Bajrajve Mes emrave të 27 personave të arrestuar gjatë operacionit “VOL-VO 4” është edhe Elis Guri. I riu nga Shkodra është një e
Dua Lipa publikon këngën e re me grupin më simpatik në botë (VIDEO) Prej shumë kohësh pritej publikimi i bashkëpunimit të Dua Lipës me grupin e njohur korean Blackpink. Dhe tani bashkëp
Përgjimet e policisë, çfarë roli kishte Stresi në grupin kriminal Arrestimi mbrëmjen e kaluar e Arkimed Lushajt bëri bujë në mediat shqiptare, pasi ky i fundit njihet si reper në shqipër
Mancini: Liga e Kombeve nuk është synim i Italisë Roberto Mancini ka insistuar se skuadra e tij nuk e synon triumfin në grupin e Ligës së Kombeve. “Rruga ime këtu ka f
Kjo është renditja e Kosovës në Grupin 3 të Ligës D (FOTO LAJM) Kosova sot ka arritur fitoren e dytë si vendas kundër Maltës me rezultat 3-1, pas fitores kundër Ishujve Faroe një muaj
Pjestar i "beretave të kuqe", kush ishte komandoja që qëlloi me tre plumba në kokë grupin e Vis Martinit Pas këqyrjes së vendit të ngjarjes dhe marrjes së dëshmive, policia ka arritur të zbulojë se si ka ndodhur masakra e mbr
PSV-Inter, formacionet zyrtare Interi do të kërkojë mbrëmjen e sotme fitoren e dytë në Ligën e Kampionëve. Tre herë fituesit e kësaj gare, në ndeshj
Tmerri i Athinës, policia greke arreston grupin e rrezikshëm të hajdutëve shqiptarë (FOTO LAJM) Policia e Athinës ka arrestuar një grup prej tre shqiptarësh, të cilët kishin kryer një serë vjedhjes dhe grabitjesh në
Vendoret 2019/ PD, gati emrat për zgjedhjet në struktura Në një kohë që pak muaj na ndajnë nga zgjedhjet vendore, Partia Demokratike ka nisur përgatitjet për përballjen e ardhsh
Dalin politikanë që flisnin me grupin Bajri, zbardhet dyshimi për një vrasje tjetër Grupi Bajri pritet të shkaktojë fortunë edhe në politikë nëse prokuria do të ketë guxim t'i shkojë hetimit deri në fund.
Kampion me Vllazninë, kush është ish-futbollisti i arrestuar sot me grupin Bajri (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i Vllaznisë, Armir Grima është një ndër 11 personat e arrestuar sot nga Policia në një aksion në Shqipër
E FUNDIT/ Policia shkatërron grupin e Bajrajve të Shkodrës, emrat e 11 të arrestuarëve Gjatë 24 orëve të fundit, në Shqipëri dhe Holandë janë arrestuar 11 persona, të cilët konsiderohen si pjesë e grupit të
Europa League: Në fushë zbresin Milan, Arsenal e Chelsea Pas Ligës së Kampionëve, radha vjen edhe për garën e dytë më të madhe ekipore evropiane, Ligën e Evropës e cila fillon d
Inter-Tottenham, rezultati dhe statistikat e pjesës së parë Inter dhe Tottenhami po përballen mes tyre në “San Siro” në takimin e parë të vlefshëm për Grupin B të Championsit. P
Nëse keni këtë grup gjaku, rrezikoheni nga sulmet në zemër Të dish grupin e gjakut, sipas mjekësisë kinezë do të thotë të dish shumë më shumë gjëra sesa analizat mund t'ju thonë.
Hashimi në krye, Haradinaj zyrtarizon grupin që do të negociojë me serbët Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka publikuar sot emrat e delegacionit që do të negociojë me Serbinë. “Si Qe
Trajneri i Kosovës: Fituam me Shqipërinë, por kujdes nga Azerbajxhani Përfaqësuesja e Kosovës duke parë nivelin e kundërshtarëve që ka në fazën e grupeve të Ligës së Kombeve, mund të thuhet
Interi në "grupin e vdekjes"? Spalletti i duket magjepsëse Trajneri i Interit, pak minuta më parë doli në një konferencë "Live" duke ju përgjigjur disa pyetjeve kyç për skuadrën.