999 rezultate për

grupin

Valltarja nga Suhareka që u përfshi në grupin kriminal të Mario Milosevicit në Kosovë Kosovarja 23-vjeçare, Laureta Zyba, nga Suhareka, një shtetas serb dhe dy shtetas malazezë u arrestuan vitin e kaluar.
Meta zbulon grupin e strukturuar kriminal që po vret Shqipërinë Presidenti Ilir Meta tha në konferencën për mediat se 30 qershori ishte një komplot që “bazohet komplet jo në parimet e
Kualifikohet Argjentina Argjentina kualifikohet në çerekfinale të Copa America pasi triumfoi 2-0 me Katarin dhe falë ndihmës që i dha Kolumbia m
Brazili e kthen në "samba", fitore spektakolare ndaj Perusë (VIDEO) U zhvilluan mbrëmjen e sotme, dy ndeshjet e fundit në grupin A të Kupës së Amerikës. Brazili bëri detyrën, duke fitua
7 të vdekur: Kamioni merr para grupin e motoristëve (FOTO LAJM) 7 persona vdiqën në një aksident të rëndë në New Hampshire, SHBA. Mediat amerikane raportojnë se 7 motoçiklistë kanë hum
Zbulohet plani i Bashës deri më 30 qershor Deri të dielën e ardhshme, do të zhvillohen protesta në çdo zonë ku do të shkojë kryeministri Edi Rama për takime elekto
Gjermania kalon pa vështirësi Bjellorusinë (VIDEO) Gjermania mori një fitore të rëndësishme 2-0 në Bjellorusi, duke siguruar trepikëshin e radhës në grupin C të kualifikue
Kroacia merr tre pikë të arta përballë Wellsit (VIDEO) Kroacia e ka mposhtur 2-1 Uellsin. Kroacia ka marrë tri pikë të arta kundër Uellsit, sfidë e vlefshme për Grupin E të
Policia shkatërron grupin e grabitësve, në kërkim vetëm edhe Ridvan Ademi Policia i kishte renë në gjurmë një grupi të cilët dyshoheshin se po vepronin në rajone të ndryshme të vendit, ku cak ki
Luftë me armë me grupin e Feros, çfarë gjeti policia (FOTO LAJM) Policia e Kosovës e ka konfirmuar se në lagjen Dardania në Prishtinë ka ndodhur një plagosje nga një përplasje e grupit
Millanov: Terrorizmi, akuzë e gabuar për Grupin e Kumanovës Në Gjykatën e Apelit, në ditën e dytë janë duke u shqyrtuar ankesat e të dënuarve nga “Lagja e Trimave”. Në fillim t
Tensione në seancën për Grupin e Kumanovës, ata dalin me dy kërkesa Me një minutë heshtje dhe kërkesë të zëshme për hetim ndërkombëtarë, seanca ankimore për rastin Lagja e Trimave në Gjyka
Princi William uron të vëllain: Mirë se erdhe në grupin e prindërve që nuk vënë gjumë në sy! (FOTO LAJM) Para pak ditësh, Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë prindër për herë të pare të një djali. Vizitat mbretërore ishin
Çështja Bakayoko, Gattuso dënon gjithë skuadrën Te Milani nuk qetësi. Si mos mjafonte humbja me Torinon shto këtu dhe daljen nga zona Champions situata ka dalë jashtë k
Erdhi policia, lëviz! Kush është personi që koordinonte grupin nga parkingu i Rinasit? Grabitësit e Rinasit kanë patur edhe një koordinator që qendronte jashtë zonës ku po zhvillohej grabitja për të parë lëv
Rama ironizion protestuesit në Shkodër: Keqardhje për grupin e vogël Kryemistri Edi Rama teksa udhëtonte për në Malsinë e Madhe është pritur me protesta nga disa qytetarë të cilët kanë bllo
Messi votohet sportisti më i mirë i të gjitha kohërave Gjatë javës së kaluar, “GiveMeSport” ka kryer një sërë sondazhesh për t’i dhënë përgjigje bindëse njërit prej debateve m
Tregoi shokët, çfarë tha Bengasi në polici që zbërtheu grupin e grabitësve (FOTO LAJM) Gjykata për Krime të Rënda caktoi “Arrest në burg” pa afat për Alkond Bengasin, ndërsa ky i fundit nuk ka pranuar të fla
Tregoi shokët, i riu që zbërtheu grupin e grabitësve në Rinas Alkond Bengasi është i penduari i parë i drejtësisë, pas grabitjes që ndodhi në 9 Prill në Rinas. Burimet konfirmojnë
Arrestohet autori i plagosjes së boksierit në grupin e "Bajrajve" Rreth dy vite pas ngjarjes, policia e Shkodrës ka vënë në pranga autorin e dyshuar të plagosjes së boksierit të Vllaznis