999 rezultate për

grupi

Rama akuzoi Ndojën si pjesë të KÇK, zbulohet nga i ka rrënjët "grupi" Pak ditë më parë nga Kuvendi kryeministri Edi Rama do të inicionte luftën e tij ndaj grupit KÇK, Kap çfarë të Kapësh), d
6 milion euro lëndë narkotike: Shkatërrohet grupi i shqiptarëve në Itali Një operacion i madh anti-drogë është finalizuar në orët e para të mëngjesit të sotëm duke arrestuar 32 persona në zonën
Ndeshjet për 'Euro 2020' dhurojnë spektakël dhe emocione, një kombëtare siguron kualifikimin Në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian "Euro 2020", në mbrëmjen e sontme u zhvilluan gjithsej dhjetë ndeshj
Shpërndanin 'mall' afër shkollave në Vlorë, pranga kryetarit të grupit Policia e Vlorës ka finalizuar operacioni antidrogë të koduar “PlayStation”, ndërsa kë vënë në pranga një person dhe nj
Mendy optimist: Së shpejti i bashkohem grupit në stërvitje Ferland Mendy është gjithnjë e më afër rikthimit nga lëndimi. Mbrojtësi i majtë francez ka konfirmuar se gjatë kësaj
Lazio triumfon me përmbysje, Chicharito heroi i Sevillas (VIDEO) Është luajtur xhiro e dytë e fazës së grupeve të UEFA Europa League, me takimet që kanë prodhuar rezultate mjaft interes
Manchester United dhe Roma "zhgënjejnë" në Europa League (VIDEO) U luajtën një pjesë e mirë e takimeve të dyta të fazës së grupeve të UEFA Europa League, duele që sollën edhe rezultate
Shitnin mend në Instagram me gjërat që vidhnin në banesa, kapet grupi i hajdutëve (FOTO LAJM) Anëtarët e një bande grabitësish shtëpisë bënin foto në rrjete shoqërore me paratë që kishin fituar pas grabitjes së më
Kupa e Shqipërisë, Partizani, Kukësi dhe Luftëtari kualifikohen në raundin tjetër! Janë luajtur sot 3 ndeshjen e kthimit në Kupën e Shqipërisë. Partizani, Kukësi dhe Luftëtari janë skuadrat që kanë ar
Në shënjestër grupi i Aldo Bares: Lufta mes bandave që po kursen askënd në Lushnje (FOTO LAJM) Vrasja makabre e Besmir Hidës sot në mëngjes teksa ishte duke pirë kafesën është e fundit e serisë së përplasjes së ashp
Basha mbledh Kryesinë dhe ish-grupin parlamentar në selinë blu Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka thirrur sot në mbledhje kryesinë e partisë dhe ish-grupin parlamentar. Taki
Me emra dhe fytyrë, identifikohen ekzekutorët e Santiago Malkos (FOTO LAJM) 8 persona akuzohen për vrasjen e ish-policit 26-vjeçar Santiano Malko. Në kërkim janë shpallur Leonard Duka, Elis Du
Porosi nga Vlora: Policia zbardh eliminimin e Santiagos 8 persona janë shpallur në kërkim nga Policia të akuzuar për vrasjen e 26-vjeçarit Santiago Malko. Për identifikimin
Trafikonin klandestinë drejt Anglisë, shkatërrohet grupi i shqiptarëve në Belgjikë Një grup shqiptarësh që trafikonin klandestinë nga Belgjika drejt Anglisë është shkatërruar. Sipas mediave belge mësohet
Hoxha tregon për grupin e kokainës në Durrës: Janë personazhe të famshëm dhe të fuqishëm Gazetari investigativ Artan Hoxha, i ftuar pasditen e sotme në Report Tv për të diskutuar mbi kapjen e 137 kg kokainë n
Tre kundër një, i zoti i shpisë "shemb" në dru grupin e hajdutëve (VIDEO) E keni menduar ndonjëherë si do të reagonit nëse do të përballeshit me një hajdut në shtëpinë tuaj? Epo as këtij bu
Greqi, arrestohet në aeroport “skuadra e volejbollit” Dhjetë emigrantë të cilët ishin hequr si skuadër volejboli janë ndaluar në aeroportin e Athinës pasi po përpiqeshin të s
745 vjet burg për grupin e Kumanovës Gjykata e Apelit në Shkup ka konfirmuar vendimin e Gjykatës Themelore për grupin e njohur si i Kumanovës, i cili më 2 në
Bashkohet grupi i njohur i vajzave, së shpejti me tur botëror dhe këngë të reja (FOTO LAJM) Pas më shumë se 10 vitesh, grupi i njohur Pussycat Dolls do të rikthehet dhe e gjitha kjo do të jetë një surprizë e madh
Neuer i kundërpërgjigjet Ter Stegenit: Mendo më shumë për grupin Manuel Neuer, kapiten i përfaqësueses gjermane, iu përgjigj deklaratave të zëvendësuesit të tij, Marc André ter Stegen,