999 rezultate për

grupi

Kosova mëson grupin dhe kundërshtarët në rast kualifikimi në "EURO 2020" (FOTO LAJM) Është hedhur shorti i fazës së grupeve të Kampionatit Evropian 2020. Në rast kualifikimi në ‘Euro 2020’, Kosova do të lu
Champions League: Barcelona mund Dortmundin (VIDEO) U luajtën mbrëmjen e sotme gjashtë nga ndeshjet e vlefshme për raundin e pestë në Champions League. Barcelona ka arri
Grupi i specialistëve nga Izraeli zbarkon në Rinas Një grup specialistësh shpëtimi nga Izraeli sapo ka mbërritur Aeroportin Nënë Tereza. Specialistët do ti vijnë në ndi
Punësim në OSHEE e spitale, Gjykata shpall vendimin për grupin "Bajri" Gjykata e Krimeve të Rënda ka dhënë masat e sigurisë për anëtarët e grupit “Bajri”. Gjykata ka dhënë masën “Arrest me
Behar Bajri kishte dy të dashura, zbulohet roli i tyre në grupin që kapi OSHEE-në Ka filluar senca në gjykatën e Krimeve të Rënda për përcaktimin e masës së re të sigurisë për grupin “Bajri”, ndaj të ci
E dashura e Behar Bajrit sillte urdhrat nga Holanda: Si kontrollohej grupi i frikshëm nga burgu Gjykata e Krimeve të Rënda jep sot masën e sigurisë për grupin “Bajri”, për të cilët është dhënë urdhër i ri arresti pak
E dashur dhe korriere: Si u kuptua nga prokuroria roli i Jorida Muratit në grupin "Bajri" Vetëm dty ditë më parë shtetësja Jorida Murati, 32- vjeç u arrestua nga Policia, e dyshuar si pjesë e grupit “Bajri”.
Ndeshjet e ditës, 13 qytete në këmbë luhet në Superiore dhe të Parën Futboll në çdo kategori. Superiorja rikthehet me tre takime, kurse në Kategorinë e Parë zhvillohen të gjitha sfidat e ja
5 anëtarë të grupit “Bajri” dalin sot para Gjykatës Pesë anëtarë të grupit “Bajri të cilët kanë një vit që janë të arrestuar do të dalin sot para gjykatës për heqjen e masë
Kishin kapur OSHEE-në, kush janë të arrestuarit për grupin Bajri Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal "Bajri", ku 9 prej tyre janë ekzek
Iu kapën 9 mijë euro, kush është infermierja pjesë e grupit "Bajri" Në vijim të operacionit "Oaz", Gjykata ka dhënë 10 masa të reja sigurie në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal. Pë
Mes tyre e dashura e Beharit, 10 masa të tjera sigurie për grupin "Bajri" 10 masa të reja sigurie janë vendosur sot nga Gjykata në ngarkim të pjesëtarëve të grupit kriminal “Bajri”, ku 9 prej ty
Sherr me Flori Mumajesin? Ervin Gonxhi tregon pse e braktisi grupin e njohur Ervin Gonxhi ka treguar më në fund arsyen se përse është shkëputur nga grupi i mirënjohur muzikor “Threedots”, teksa u p
Arrestohet ish-futbollisti i "La Ligas", pjesë e grupit të narkotikëve (FOTO LAJM) Policia spanjolle ka kryer një supër operacion anti-drogë në disa qytete të mëdha të vendit duke arrestuar 19 persona, d
Pamje drithëruese, balena blu "viziton" sërfistët (VIDEO) Një grup sërfistësh janë vizituar nga një mik i pazakontë. Gjatë stërvitjes që po zhvillonin në Dana Point në Kalifor
Si u shkatërrua grupi shqiptar i trafiqeve, kush janë dy kokat e bandës Ishte viti 2016 kur një bandë shqiptare u shkatërrua në tetor nga autoritetet italiane. Abanda trafikonte drogë midis
"Po vijoj të fus lojtarë të rinj", Reja: Grupi i De Biazit duhet rinovuar Trajneri i Shqipërisë, Edi Reja, foli për “Rtsh” pas humbjes në ndeshjen me Francën. Në vija të përgjithshme, Reja u shp
Pamjet e plantacionit gjigand të "mallit" në Spanjë, e drejtonte grupi i shqiptarëve Agjentët e Policisë Kombëtare Spanjolle kanë bërë të mundur shkatërrimin e një grupi shqiptarësh, nën akuzën e kultivimi
Kosova nuk i reziston Anglisë, e mbyll në disavantazh pjesën e parë (VIDEO) Një gol i Harry Winks ka vuloset rezultatin e pjesës së parë të ndeshjes mes Kosovës dhe Anglisë. Mesfushori i Totten
"Plisat" drejt Shqipërisë, do të përkrahin kuqezinjtë ndaj Francës Tifo grupi i Prishtinës "Plisat" kanë udhëtuar sot në drejtim të Shqipërisë për ta përkrahur Kombëtaren në ndeshjen ndaj