999 rezultate për

grupi

VENDIMI/ 56 vite burg për grupin kriminal që çonte emigrantë në SHBA, Kanada dhe Britani Gjykata e Posaçme kundër Krimit të Organizuar ka dënuar 10 persona të akuzuar për falsifikim dokumentesh. SPAK bën me
Flet prokurori që çoi në burg "Bandën e Lushnjes": Grupimi kriminal më i organizuar Përparim Kulluri, i njohur si prokurori që çoi në burg bandën e Lushnjës, ka dhënë detaje të reja mbi mënyrën e funksion
Tokë, hotele e makina me vlerë 5 milion euro, çfarë po ndodh me "grupin" e Shijakut Rreth 300 mijë metra katrorë tokë dhe hotele e makina me vlerë 5 milionë euro janë sekuestruar paraprakisht nga pronat e
Mashtrim me kreditë, shkatërrohet grupi në Berat Një grup prej 6 personash është shkatërruar në Berat pasi përfitonin duke mashtruar me kredi fiktive. Gjashtë persona
Këngëtari i njohur pëson atak kardiak gjatë koncertit, shokohen fansat (FOTO LAJM) Këngëtari i grupit muzikor të njohur për fëmijë Greg Page ka pësuar një atak kardiak gjatë kohës që po jepte një koncert
Pogradeci: Trajneri Abazaj i kënaqur me grupin, përtej humbjes (VIDEO) Liqenorët munden në miqësoren, me Vllazninë, por 51-vjeçari vlerëson lart paraqitjen. Trajneri i Pogradecit, Ardian A
Hidhet nga kati i 9-të i 35 vjeçari në Tiranë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, ku një 35 vjeçar është vetëhedhur nga kati i 9-të i pallatit
11 orë në det, Leonardo DiCaprio i shpëton jetën një personi (FOTO LAJM) Leonardo DiCaprio pati një mundësi të dytë për të tërhequr vëmendjen dhe ai e shfrytëzoi. Sipas lajmeve të fundit është
Gjesti fisnik, kamerieri në Prishtinë i dhuron dorëza plakut që kërkonte lëmoshë “Network Prishtina” është një prej grupeve me aktive në ‘Facebook’., ku publikohen kërkesa e ngjarje të ndryshme. Anë
Basha mbledh grupin e punës për reformën zgjedhore Kreu i opozitës Lulzim Basha ka mbledhur ditën e sotme grupin e punës për çështjen e reformës zgjedhore. Basha dhe al
Shpërndanin "mall" nëpër Tiranë, merr fund grupi i të rinjve Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion duke u dhënë fund një grupi të shpërndarjes së drogave të forta në
Nëse keni këtë grup gjaku, rrezikoheni nga kjo sëmundje Të dish grupin e gjakut, sipas mjekësisë kinezë do të thotë të dish shumë më shumë gjëra sesa analizat mund t'ju thonë.
Shkatërrohet grupi kriminal i shqiptarëve në Spanjë, mes tyre edhe femra Garda Civile dhe Policia Kombëtare kanë sekuestruar në një operacion të përbashkët gjithsej 2,800 bimë marihuanë që një
Kjo është arsyeja pse duhet t’i konsumoni ato çdo ditë hudhrën dhe limonin Hudhra dhe limoni përfaqësojnë një eliksir të vërtetë dhe të çmuar për shëndetin tonë. Këtu janë të gjitha përfitimet që
U tha se ishte pjesë e grupit të Zogut, reagon ashpër Iva Aliko Iva Aliko ka reaguar me anë të një postimi në Instastory pasi iu përmend emri në dëshminë e njërës prej vajzave. Iva
Orgji për 200 mijë lek, a ishte Iva Aliko pjesë e grupit të "Zogut të Tiranës"? Iva Aliko, vajza e ekraneve që promovohet përmes deklaratave të bujshme se ka një të dashur deputet dhe me anë të fotove
Orgji për 200 mijë lek, pjesë e grupit të "Zogut të Tiranës" ishte edhe Iva Aliko? Iva Aliko, vajza e ekraneve që promovohet përmes deklaratave të bujshme se ka një të dashur deputet dhe me anë të fotove
Vidhnin bagëti në Greqi, si u pikas grupi i shqiptarëve që shkëmbeu zjarr me policinë Policia greke ka pikasur një grup prej 5 personash që po tentonin te kalonin ilegalisht kufirin nga Greqia në Shqiperi d
Shpërthim me lëndë plasëse në Tiranë Mëngjesin e sotëm ka shpërthyer lëndë plasëse në afërsi të një banese në rrugen "Don Bosko" në kryeqytet. Fatmirësish
16 vjet krenari dhe kontribut për Kombëtaren shqiptare, ditë historike për "Tifozat Kuq e Zi" Ngjyrat kuqezi nuk do të përhapeshin aq shumë në mbarë Europën po të mos ishte tifogrupi i famshëm i kombëtares së Shqip