999 rezultate për

grupeve

Finalet e Champions League fillojnë që në 1/16, kush nga vendet e para do e peshkojë Realin? Real Madridi fitoi ndeshjen e fundit ndaj Apoelit në Champions dhe tani gjendet në vendin e dytë të grupit H pasi Totten
Përleshje mes grupeve në Prishtinë, ka të plagosur Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur para disa minutash në lagjen “Ulpiana” në kryeqytet. Indeksonline mëson se ngj
Zbardhen detajet nga përplasja me armë mes grupeve rivale në ish-Bllok Policia ka zbardhur sot sherrin me armë të ndodhur në orët e natës ditën e premte në një nga lokalet e ish-Bllokut në Ti
Kjo është mënyra e vetme si mund të kalojë Skënderbeu fazën e grupeve Humbja e pësuar në Serbi ka bërë që shanset e korçarëve për të kaluar në fazën tjetër të zbehen. Megjithatë, duke mbetur
Konjufca: Votuat buxhetin për grupet kriminale Opozita në Kuvend nuk e ka përkrah propozimin nga deputet të pozitës që rishikimi të buxhetit të kalohet me procedura të
Përplasja mes grupeve në Lushnjë, i plagosur nipi i Aldo Bares Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në qendër të qytetit të Lushnjes, pak metra larg komisariatit të policisë. Dy
“Lufta” në Elbasan, zbulohet plani i masave të Policisë: Mbani nën kontroll fiset Çapja dhe Çela Incidenti i ndodhur në Elbasan mbrëmjen e datës 18 shtator, zyrtarisht u tha se ndodhi gjatë zbatimin të planit operacio
Sot Skënderbeut pret Young Boy's për ndeshjen e dytë të fazës së grupeve Vëmendja më e madhe e tifozërisë shqiptare do të jetë te sfida që do të luhet në “Elbasan Arena” mes Skënderbeut dhe You
Policia "blindon" Elbasanin, Çako: Çfarë porosie më dha Xhafaj Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako, në prononcim për mediat për operacionin sot në Elbasan ka zbulu
Ruçi nesër zbulon vendimin e takimit me krerët e grupeve parlamentare Pas takimit të kreut të Kuvendit Gramoz Ruçi me krerët e grupeve parlamentare burimet bëjnë me dije se seanca plenare ës
Skëndërbeu zyrtarisht do të përballet me Dinamon e Kievit pa Bakari Nimaga Skënderbeu do të luajë pa një prej yjeve të skuadrës, në ndeshjen e parë të grupeve të Europa League, në fushën e Dinamo
Hidhet shorti për fazën e grupeve në Monaco Shorti i fazës së grupeve të Uefa Champions Leaghue u hodh sot në Monaco. Vazot u trazuan nga legjenda e Romës, Totti
George Clooney jep 1 milionë dollarë për luftën ndaj urrejtjes Çifti Amal dhe George Clooney dhuruan 1 milion dollarë për luftën kundër grupeve që përhapin urrejtje. Aktori George
Sot hidhet shorti për fazën e grupeve të Uefa Champions League Me ndeshjet e mbrëmshme janë kompletuar të gjitha 4 vazot e Champions League. Si pasojë dhe shortin është gati i cili
Liverpool kënaq tifozët dhe kualifikohet në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve (VIDEO) Liverpool ka dhuruar një mbrëmje magjike mbrëmënë ndeshjen kundër Nices. Britanikët kanë shkatërruar francezët me rez
Turqia dhe Irani, bashkë kundër kurdëve Turqia dhe Irani kanë diskutuar për veprime të përbashkëta ushtarake kundër grupeve militante kurde, pas bisedimeve javë
Liverpooli me një këmbë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve (VIDEO) Skuadra angleze, Liverpool ka bërë një hap të madh drejt kualifikimit në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve, duke mp
Ndërpritet sërish seanca, vendimi merret në orën 12:00 Ndërpritet përsëri Seanca konstituive e Kuvendit, në orën 12:00 pritet që Grupeve Parlamentare të partive të konsultohen
Xhaferi: Kur të ketë shkelje do të reagoj siç duhet ndaj deputetëtve Kryeparlamentari Talat Xhaferi ka deklaruar për mediat se Neni 33 i Rregullores lejon formimin e grupeve parlamentare me
Xhaferi: Nuk kam mekanizma për të ndaluar pengesat e VMRO-së Kreu i Kuvendit, Talat Xhaferi, deklaroi se me kërkesën që deputetët e VMRO-DMPNE-së i dorëzuan atij për formimin e dhje