999 rezultate për

grupeve

Plas "lufta" në Tiranë, të shtëna armësh mes grupeve kriminale Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur sot në Tiranë. Nga raportimet e fundit mësohet se në zonën e Stacionit të fu
Nga droga te atentatet e organizuara, Xhafaj pranon ekzistencën e 40 grupeve kriminale I ftuar në opinion, Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka rrëfyer se në Shqipëri aktualisht veprojnë 40 grupe kriminale,
Në pritje të zhbllokimit të Ligjit për shqipen, Xhaferi në aksion Kreu i Kuvendit Talat Xhaferi sot pritet të mbledh koordinatorët e grupeve parlamentare për të diskutuar për debatin lid
Partitë plitike mblidhen nesër në një takim koordinues për Ligjin e gjuhëve Kreu i Kuvendit Talat Xhaferi nesër pritet të mbledh koordinatorët e grupeve parlamentare për të diskutuar për debatin l
Plas lufta mes grupeve në Tiranë, kërcënohet me jetë efektivi i policisë Në një lokal në Tiranë ka shpërthyer një sherr nëpërmjet disa të rinjve dhe një efektivi policie. Tre të rinjtë janë
Plas "lufta" në lagjen e Zani Çaushit, përplasje me armë mes grupeve Ka shpërthyer "lufta" në Vlorë, në lagjen e Zani Çaushit. Nga raportimet e para mësohet se janë dëgjuar krisma arme
Trajneri i Kosovës kërkon fokusim nga lojtarën në fazën e grupeve Trajneri i përkohshëm i përfaqësues së Kosovës Muarrem Sahiti zbuloi se do të jetë pjesë e stafit teknik të Dardanëve ed
Çështja e emrit, sot takohen në New York grupet negociuese Maqedoni-Greqi Çështja e emrit do të vendoset në tryezë të bisedimeve në raundin e ri i cili do të mbahet sot në Nju Jork. Përfaqës
Vlahutin takim kokë më kokë më Xhafajn Ambasadorja e BE-së në Tiranë, Romana Vlahutin ka zhvilluar sot një takim me ministrin e Brendshëm Fatmir Xhafaj. Mës
Zbulohet kleçka në Whatsapp, mesazhet në grup mund të hakohen Mesazhet e grupeve në Whatsapp janë më të lehta për t'u hakuar. Sipas ekspertëve, për shkak të një të mete të siguris
UEFA zgjedh golin më të bukur në Champions League (VIDEO) Goli i Cenk Tosun është zgjedhur më i miri i fazës së grupeve në Champions League. UEFA ka zgjedhur golin më të bukur
UEFA Champions League Fantasy publikon formacionin për fazën e grupeve (FOTO LAJM) Vetëm dy ditë pas hedhjes së shortit për në fazën 1/8-tave me eleminim direkt, Championsi sot ka publikuar edhe formacio
Orges Shesi e mbyll ecurinë në Europë me statistika fantastike, merr vlerësime për arritjet Skënderbeu në Europa Lig arriti të grumbullonte 5 pikë, dhe kjo falë paraqitjeve të shkëlqyera të ekipit në fushë si dhe
Skënderbeu mbush xhepat nga pjesmarrja në Europa League, zbuloni sa fituan në total korçarët Skënderbeu nuk kishte vetëm bërjen e histporis motivim për të laujtur mirë në fazën e grupeve. Nënkampionët e Shqipërisë
Skënderbeu mposhtet në sekondat e fundit të ndeshjes, dhe e mbyll renditjen në vendin e fundit (VIDEO) Skënderbeu ka humbur 2-1 nga Young Boys në Europa League, në ndeshjen e fundit të fazës së grupeve në këtë kompeticion
STATISTIKË / Skuadrat që shënuan më shumë gola në fazën e grupeve të Champions League (FOTO LAJM) Faza e grupeve e UEFA Champions League përfundoi dje ku dhuroi spektakël të madh dhe duke u eleminuar skuadra me emër si
Formacioni më i mirë i Ligës së Kampionëve në fazën e grupeve nuk e përfshin Messin (FOTO LAJM) Liga e Kampionëve e ka mbyllur fazën e grupeve me 16 skuadrat të kualifikuara më tutje. E nëse y formacion do të supo
Ronaldo thyen dy rekorde të tjera në Champions League (FOTO LAJM) Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo vazhdon të thyej rekorde një pas një në Ligën e Kampionëve, në garën më të madhe
Caktohet arbitri që do të vendosë drejtësinë mes Young Boysit dhe Skënderbeut, ai është një uellsian (FOTO LAJM) Teksa futemi në javën e fundit të ndeshjeve në Europë, përsa i përket fazës së grupeve, janë zbardhur edhe emrat e arbit
Të gjithë në pritje të grupeve të Botërorit Këtë të premte, në orën 16:00, në Pallatin Shtetëror të Kremlinit do të hidhet shorti i fazës finale të Botërorit “Rusi