999 rezultate për

grupeve

Ish-kreu i SHISH zbardh prapaskenat: Shqipëria fushëbetejë e dy grupeve iraniane Vendimi i Shqipërisë për të dëbuar ambasadorin iranian dhe një diplomat tjetër të dyshuar si të përfshirë në komplote te
Lewandowski shpallet golashënuesi më i mirë i fazës së grupeve Faza e grupeve të Ligës së Kampionëve 2018-19 ka përfunduar, dhe pas kësaj faze të parë të konkurrimit vendin si "Golash
Super lojtarë, del formacioni me 11 më të mirët e fazës së grupeve në Champions Goal.com ka publikuar formacionin më të mirë të fazës së grupeve në Ligën e Kampioneve. Ndërsa shorti për fazën me e
Dy të arrestuar për "luftën" në mes të Tetovës Policia ka arrestuar dy persona dhe ka shpallur në kërkim gjashtë të tjerë në lidhje me incidentin që ndodhi gjatë orëve
Lirohet Lul Kulla, ndryshojnë balancat mes grupeve në Shkodër Gjykata e Shkallës së Parë në Gjirokastër ka lënë të lirë Lulzim Kullën, të cilit iu bë atentat me tritol në janar të kë
Policia italian u bën "kërdinë" 3 grupeve shqiptare, arrestohen 56 persona Antidroga italiane e Policsë së Breshias mëngjesin e sotëm ka ndërmarrë një super aksion të koduar "Boca", duke bërë të
Deputetët nuk e përfilin, dështon seanca e jashtëzakonshme Për shkak të mospjesëmarrjes së qeverisë. Shumica e deputetëve të pozitës nuk janë në sallë. Kryetaret e grupeve parl
Messi golashënuesi më i mirë në fazën e grupeve të Championst Barcelona e ka mbyllur në avantazh pjesën e parë ndaj PSV në "Camp Nou". Autori i golit ishte Lionel Messi që shënoi
Operacioni në Nikël, policia jep detajet. Ja kush u arrestua dhe çfarë u sekuestrua “Forca e Ligjit” në veprim, goditen disa pjestarë të grupeve kriminale në Nikël të Krujës. Pas një hetimi intensiv di
Orari i plotë i ndeshjeve të fazës së grupeve në UEFA Champions League (FOTO LAJM) Sezoni 2018-2019 i UEFA Champions League ka sjellur disa prej përballjeve më të mira, përfshirë disa grupe që konsideroh
Këta janë shqiptarët që me skuadrat e tyre mbeten jashtë grupeve të Europa Leagues Mbrëmja e sotme nuk ka qenë aspak e mirë për shqiptarë nëpër Europë. Baseli, i cili fitoi 3-2 ndeshjen e parë ndaj Apolo
Salzburg i "mallkuar", jashtë grupeve të Champions-it 11-n herë radhazi Mund të duket si një këshillë e hedhur me ironi mes tifozëve kundërshtarë, por në fakt bëhet nga një medie sportive: nës
Sonte hidhet shorti, por ja kur nis faza e grupeve të Champions-it Mbrëmë janë plotësuar të gjitha vazot e Champions Leagues dhe sontë pritet të hidhet shorti për fazën e grupeve të Champ
Nisin hetimet në Gjermani ndaj protestave kundër emigrantëve Gjermania po heton se kush e zbuloi një urdhërarrest për një të dyshuar irakian, për një rast të therjes me thikë, që nx
Shkëndija përballë Rosenborg, synohet historia në Europë Sonte në orën 20:45, Shkëndija e Tetovës do të luaj ndeshjen e parë Play Off në “Lerkendal Stadion”, përballë gjigantë
Ajaks-PSV dhe AEK, drejt grupeve të Championsit Faza e “play off”-eve të Champions League ka zhvilluar gjashtë ndeshjet e para të martën dhe mbrëmjen e kësaj të mërkure
Interin e pret ‘ferri’ në grupe, ja kundërshtarët e mundshëm në Champions League Pas 6 vitesh mungesë, Interi është rikthyer të luajë në fazën e grupeve të Champions Leagues. Zikaltërit do të kenë n
Mbyllet votimi, FIFA shpall golin më të bukur të Botërorit (VIDEO) FIFA ka mbyllur zyrtarisht sondazhin për goli më të bukur të Botërorit. Në këtë votim morën pjesë mbi 3 milionë vizit
Arenë lufte mes grupeve, shqiptari përgjak rrugët e Gjermanisë Një shqiptar ka plagosur një rumun në Gjermani duke shkaktuar një sherr masiv në një lokal në Isarvorstadt (Mynih). S
Ironizon ambasadori britanik: Peshqit e mëdhenj janë akoma në det Ambasadori i Britanisë së Madhe në Shqipëri, Duncan Norman u shpreh gjatë aktivitetit për operacionin “Forca e Ligjit”,