999 rezultate për

grupeve

CHAMPIONS LEAGUE/ Nis faza e grupeve, të gjitha ndeshjet që do të luhen sot (FOTO LAJM) Sot do të luhen ndeshjet e para të këtij edicioni në Ligën e Kampionëve. Gjithsej do të luhen 8 ndeshje të ndara në d
Arrestohen 12 tifozë ultras të Juventus, pjesë e grupeve kriminale 12 tifozë të Juventus janë arrestuar sot në Itali. "ANSA" raporton se ndër të arrestuarit janë 12 liderë të grupeve U
Media britanike: Shkollat në Shqipëri po boshatisen, të rinjtë i bashkohen grupeve të rrezikshme në Britani Media britanike ‘The Telegraph’, ka bërë një shkrim kushtuar qytezës së vogël veriore shqiptare të Krumës, e cila sipas
Detajet e super operacionit: U kapën anëtarët dhe kokat e 4 grupeve, 300 policë të angazhuar Policia sëbashku me Prokurorinë e Krimeve të Rënda njoftoi sot se kanë përmbyllur njëoperacion të madh në të gjithë vend
Super operacioni i policisë: Kapen 57 persona, pjesë e 4 grupeve në Shqipëri Policia ka kryer një operacion të madh ndaj një grupi kriminal në të gjithë vendin sëfundmi duke arrestuar gjithsej 57 p
Liverpooli dorëzon listën për Champions, Klopp merr vendimin për Shaqirin Liverpooli ka dorëzuar listën me futbollistët për fazën e grupeve në Ligën e Kampioneve. "Të Kuqtë" e fillojnë mbroj
Messi shpallet sulmuesi më i mirë i Ligës së Kampioneve Lionel Messi, ylli i Barcelones ka fituar çmimin si sulmues i sezonit ne Champions. Argjentinasi u nderua për paraqit
Zbulohet kundërshtari më i fortë i Barcelonës në grupin F Ka filluar hedhja e shortit për grupet e Champions. Në grupin F, ku Barcelona eshte kryesuese e grupit, Borussia Dor
Plas në Dibër, 6 të plagosur rëndë Një luftë e vërtetë është zhvilluar mbrëmjen e së enjtes në Dibër pas një konflikti masiv mes dy grupeve. Nga sherri
Banda e Gentian Dodës shoi familjen Dedja: 9 të vdekur, vrasjet e frikshme mes grupeve rivale të Burrelit (FOTO LAJM) Policia njoftoi sot se është arrestuar në Angli dhe sjellë në Tiranë Gentian Doda, një personazh mjaft i përfolur sëfund
Pjesë e grupeve kriminale: Kush është i forti i Fushë-Krujës, koka e gjobëvënies për biznesmenin durrsak Autori kryesor i gjobëvënies ndaj biznesmenit nga Durrësi është Lulzim Zalla nga Fushë-Kruja. 45-vjeçari, i konsideru
UEFA dënon Barcelonën Trupi i Kontrollit, Etikës dhe Disiplinës në UEFA ka dënuar klubin e Barcelonës me 20.000 euro. Arsyeja e dënimit ës
Flet parukieri i Feros: Si nisi lufta e dy grupeve (FOTO LAJM) Para pak çastesh në Prishtinë ka ndodhur një gjuajtje me armë zjarri, pranë sallonit të parukierisë. Dyshohet se dikush
Luftë mes grupeve, si u ekzekutuan dy kushërinjtë në mes të Laçit Ngarja e mbrwmshme ku mbetwn dy tw vrarw pwrsona ka tronditur qytetin e Laçit. Viktimat janë Mikel Jushi, 35 vjeç, d
PSG dhe mallkimi Champions, francezët humbin Neymar për gjysmën e fazës së grupeve Ylli i Paris Saint-Germain, Neymar, është skualifikuar për tri ndeshje në Champions League për fjalët fyese të përdorura
I shqetësonte të gjithë, Whatsapp zgjidh problemin Whatsapp i ka dhënë zgjidhje një problemi që shkaktonte bezdi për këdo. Kompania ka shtuar një opsion që i ndalon të tje
Vrasjet në Shkodër, kur u prish qetësia mes grupeve kriminale Vrasja të shtunën në Shkodër e dy vëllezërve Astrit dhe Ibrahim Bilali ka rikthyer vëmendjen tek grupet kriminale që, pr
Përplasje me armë zjarri mes grupeve në Elbasan, plagoset një person Një përplasje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan. Një person mësohet se ka mbetur i plagosur si pasojë e
Djali i Thaçit kapet mat me vajzën e një politikani (FOTO LAJM) Lotina, vajza e nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Haziri, para ca ditësh u kap mat në një takim me Endritin, djalin e Presid
Lufta e mafias serbe, e shkuara kriminale e bosit të ekzekutuar dje në Vjenë (FOTO LAJM) Vrasja e bosit të nëntokës së Malit të Zi, Vladimir Raganoviç dje në Vjenë si edhe të një anëtari të klanit të tij famëk