999 rezultate për

grupeve

PDSH apel për tejkalimin e mosmarrëveshjeve Me anë të një deklarate për shtyp, Partia Demokratike Shqiptare shprehet se, vazhdon të mbështesë Marrëveshjet e 2 Qersh
Ja sa përfiton Shqipëria nëse kualifikohet Shqipëria ndodhet vetëm një ndeshje larg kualifikimit në “Euro 2016, teksa play­offin e ka siguruar. Tashmë që ndodhet s
Hojte: Patëm takim interesant për mediat "Takim interesant", ishte komenti i shkurtër i lehtësuesit për bisedimet në mes partive nënshkruese të Marrëveshjes së P
Josa: Do të përfaqësohemi denjësisht Skënderbeu nesër në mbrëmje do të luajë ndeshjen e parë të fazës së grupeve në Europa League. Trajneri i korçareve, Mire
Zafir Berisha propozon grup miqësie me Serbinë Në mbledhjen e Komisionit për Punë të Jashtme, janë propozuar sot që të formohen grupe të miqësisë, të cilat do të ndihm
AAK vendos të mërkurën si ta kundërshtojë Qeverinë AAK-ja përmes një njoftimi për mediat njofton se vendimi përfundimtar i kësaj partie për kohën dhe mënyrën se si do të k
Programi i ndeshjeve në grupet e Championsit (FOTO LAJM) Dje është hedhur shorti i Ligës së Kampionëve ku janë mësuar të gjitha grupet. Tashmë është publikuar orari i 8 Grupe
Sot hidhet shorti, ja vazot e Ligës së Kampioneve (FOTO LAJM) Sot pasdite do të hidhet shorti i fazës së grupeve të Ligës se Kampioneve, duke filluar nga ora 17:45. Ndeshjet e fazës
E frikshme! Ja si përplasen huliganët në Rusi (VIDEO) Në faqe të ndryshme të rrjeteve sociale në Facebook ka filluar të shpërndahet një video e një përleshje spektakolare ndë
Prestigjozja "Marca" artikull për Skënderbeun Paraqitja e shkëlqyer e Skënderbeut në arenën evropiane ka bërë që emri i tij të përmendet edhe nga mediat më të mëdha s
Ja shumat marramëndëse që do të përfitojë Skënderbeu në Europë Një pjesëmarrje e Skënderbeut në fazën e grupeve të Champions League do ti mbushte arkat e klubit kampion të Shqipërisë.
Shorti i Champions-it, Skënderbeu mëson sot kundërshtarin Skënderbeu pas kualifikimit historik, në "play off"-in e Champions League pret sot në mesditë kundërshtarin e rradhës. N
Takim i grupeve për marrëveshjen e "2 qershorit" Sot pasdite pritet të mbahet takim i ri i grupeve të punës lidhur me marrëveshjen e 2 qershorit. Takimi do të mbahen edh
Nesër takimi i grupeve të punës, do flitet për rregullat e reja zgjedhore Kodi zgjedhor, lista e re zgjedhore dhe përbërja e re e KSHZ-së janë disa prej temave që do të diskutohen në takimin e n
Skënderbeu ka përfituar shifra rekord deri tani Skënderbeu ka arritur deri më sot që të fitojë 950 mijë euro edhe pse ka luajtur vetëm në dy ndeshje. Kështu skuadra kor
PD apel për Lazaratin: Mos bini pre e provokimeve të grupeve kriminale PD, me anë të një deklarate për median ka reaguar në lidhje me situatën e agravuar në Lazarat, duke kërkuar marrjen e ma
Dy kosovarë pranojnë se kanë qënë pjesë e ISIS-it Nga 32 kosovarët e dyshuar për terrorizëm që duhej të paraqiteshin sot në Gjykatën Themelore të Prishtinës janë paraqitu
Të akuzuarit për terrorizëm sot para gjykatës 30 shtetas të Kosovës, të dyshuar se kanë luftuar përkrah militantëve të grupeve terroriste "Al-Nusra" dhe ISIS do të da
Të gjithë shqiptarët në Champions League (FOTO LAJM) Shqipëria nuk do të ketë vetëm Skënderbeun në Ligën e Kampionëve. Krahas kampionëve të Shqipërisë në kompeticionin më të
Zyrtarë të AAK-së janë vrarë në Kumanovë? (FOTO) Burimet e para folën për atë se në Kumanovë kanë luftuar shqiptarë nga Kosova. Njëri prej personave që dyshohet se ka