999 rezultate për

gruevskit

Shtyhet seanca ndaj Gruevskit Është shtyrë seanca e sotme gjyqësore për rastin “Titanik”, për parregullsitë zgjedhore për shkak se akoma nuk ka përgji
Dëshmitari flet në gjykatë për mercedesin e Gruevskit "Nuk e kam vozitur, por kam pasur kontakt me veturën e blinduar. Kam qenë para dhe pas asaj veture. Vetura e vjetër kish
Rasti Tanku, dëshmon shoferi personal i Gruevskit Ka vazhduar gjykimi i rastit “Tanku” për blerjen e mercedesit luksoz nga MPB për nevoja të ish kryeministrit Gruevski.
Ftohen marrëdhëniet mes Gruevskit dhe Mickoskit Kryetari aktual i VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski dhe ish-kryetari i kësaj partie, Nikolla Gruevski gjatë kohë nuk kanë k
Avokatët mbrojtës të Gruevskit kërkojnë ndërrimin e gjykatësve Në Gjykatën penale sot duhej të fillojë seanca për lëndën e PPS-së “Tanku”, por pas kërkesës së avokatëve të ish kryemin
Mësoni ku ndodhen zyrat e reja të Gruevskit Ish lideri i VMRO-DPMNE-së ka zyra të reja edhe atë në QT “Palloma Bjanka”, jo larg nga selia e bardhë e partisë, e ndër
Kaq avokatë janë angazhuar për mbrojtje të Gruevskit Nikolla Gruevski do të mbrohet me gjashtë avokatë në rastin Titanik për manipulime zgjedhore. Përveç tij, edhe Mile Jana
Caktohet dita kur do të dëgjohen disqet për mercedesin e Gruevskit Në Gjykatën Penale në Shkup sot u mbajt seanca e re e lëndës “Tank” e PSP-së në të cilën të akuzuar janë ish-kryeminist
Spasov: Ivanov prodhim i Ali Ahmetit Gjorgji Spasov nëpërmjet një statusi në rrjetin e tij social në fejsbuk godet Kryetarin e BDI-së Ali Ahmetin ku i thotë
Xhaferi i tregon vendin Gruevskit, shihni çfarë i bëri me kokë (FOTO) Kuvendi i Maqedonisë votoi Ligjin për përdorimin e gjuhëve me 64 vota "pro" dhe asnjë "të përmbajtur" apo "kundër". K
Flet dëshmitari se si u ble Mercedesi i Gruevskit Në seancën e sotme në Gjykatën Penale për lëndën e PPS-së “Tanku” dëshmoi një punonjës në Agjencinë për Zbulim, i cili
Mercedesi i Gruevskit nuk do të shitet deri në përfundim të procesit gjyqësor Derisa të përfundojë procesi gjyqësor për blerjen e “mercedesit” nga qeveria paraprake, ai do të mbetet në garazhet e Sh
Mickoski: Zaev shpif, unë nuk jam dorë e zgjatur e Gruevskit Pak para takimit me kryemistrin Zoran Zaev, kryetari i VMRO DPMNE-së Hristijan Mickoski dërgoi një sërë kritikash dhe ak
Mickovski trondit VMRO, largon elementet proruse të Gruevskit Kryetari i VMRO-DPMNE, Kristjan Mickovski ka tronditur gjatë mbledhjes së fundit të Komitetin qëndror të mbajtur ditëve
Fillon procedura për shitjen e Mercedesit të Gruevskit Qeveria edhe zyrtarisht e ka nxjerr në shitje Mercedesin 600 mijë eurosh të porositur nga ish kryeministri Nikolla Gruev
Qeveria Zaev vazhdon avazin e Gruevskit, diskriminohen shqiptarët Edhe pse flitej për barazi dhe kohezion social, qeveria e re e drejtuar nga kryeministrin Zaev po vazhdon avazin e vjetë
Del në ankand Mercedesi i Gruevskit, ja sa do të jetë çmimi Zëdhënësi i qeverisë Mile Boshnjakovski ka deklaruar se Mercedesi Nikolla Gruevskit do të dalë në ankand, i cili do të z
Pas Gruevskit edhe Ali Ahmeti tërhiqet nga politika Spekulimet se Ali Ahmeti po bëhet gati të largohet nga kreu i BDI-së, janë shtuar së tepërmi kohëve të fundit. Shkak për
Boshkovski ka një kusht për liderin e VMRO-së: Thuaj Gruevskit bandë kriminale Lube Boshkoski njoftoi se do të mbështesë kryetarin e ri të VMRO-DPMNE-së, Kristian Mickovski, nëse ai distancohet nga p
Gruevski në gjykatë, nënshkruan prezencen e fundit për 2017 Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski, sot për herë të fundit për këtë vit duhet të paraqitet në Gjykatë për t