999 rezultate për

gruevski

Brenda burgut të Shutkës, kjo dhomë e pret Gruevskin (FOTO LAJM) Ish-kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevski, është shpallur fajtor nga drejtësia në Maqedoni për keqpërdorim të para
Gruevskit i pranohet kërkesa për azil, nuk do të vuajë në burgun e Shutkës Ish-kryeministri i Maqedonisë Nikolla Gruevski ka marrë statusin e azilantit politik në Hungari. Alsat Maqedonia shkruan
Kush po e mbron Gruevskin në Hungari Televizioni “1TV” nga Budapesti raporton se kryeministri hungarez Viktor Orban po e mbron ish-kryeministrin e Maqedonisë
Ministri hungarez pyetet si hyri brenda shtetit Gruevski Ministri i Hungarisë i Punëve të Jashtme, Petar Sijarto në pres konferencën e tij sot në mëngjes nuk u përgjigj edhe për
Hungarezët i dedikojnë një karikaturë Gruevskit (FOTO LAJM) Arratisja e ish kryeministrit Nikolla Gruevski nga Maqedonia në Hungari, ka qenë temë kryesore në të gjitha mediat e ven
A do të burgoset? Përgjigjet Jankullovska Ish ministrja e Punëve të Brendshme Gordana Jankulloska sot deklaroi se nuk pret që masat e sigurisë të cilat i ka shqip
Mësoni kur shqyrtohet kërkesa e Gruevskit për azil Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, sonte në “Vetëm e vërteta” në Kanal 5 deklaroi se derisa zgjat procedu
Frikë nga arratisja, futet në burg ish-ministri i Gruevskit Gjatë natës janë arrestuar ish-ministri i Transportit dhe Lidhjeve, Mile Janakieski dhe ish-sekretari i përgjithshëm i Q
Zaev thotë se nuk di gjë se si u arratis Gruevski Kryeministri Zoran Zaev në konferencën e dytë për buxhetin të organizuar nga Oda ekonomike e Maqedonisë, ka komentuar ed
"Bombat" e Zaevit dhe "fendët" e Lulzimit Editorial i Albeu.com Është bërë e udhës tashmë që pas çdo rreshti mosmiratues ndaj veprimeve të Lulzim Bashës t
Dalin përgjimet për ngjarjet në Kuvend, një shqiptar ka spiunuar te Gruevski Ka vazhduar edhe sot seanca gjyqësore për të akuzuarit e ngjarjeve të 27 prillit të vitit të kaluar ku u pushtua Kuvendi
Bëhet i gjallë Gruevski, te ky shtet është arratisur (FOTO LAJM) Më në fund ka reaguar edhe ish-kryeministri i Maqedonisë Nikola Gruevski i cili po kërkohet nga policia për të vuajtur d
Ministri fajëson gjykatësit për arratisjen e Gruevskit Ministri i Punëve të Brendshme Oliver Spasovski, nuk do të japë dorëheqje dhe nuk ndjehet përgjegjës për arratisjen e is
Gruevski arratiset nga Maqedonia, në kërkim ndërkombëtar Pasi gjatë ditës së djeshme u përhapën informacione jozyrtare se ish-kryeministri Nikolla Gruevski e ka braktisur Maqedo
Qelia e burgut po e pret, avokati flet për Gruevskin Avokati i ish-kryeministrit të Maqedonisë, Dimitar Dangov tha se nuk di se ku gjendet klienti i tij. Ai nuk dëshiront
Zhduket Gruevski, truproja tregon ku u duk për herë të fundit Ish kryeministri i Maqedonisë, Nikola Gruevski vijon të jetë ‘i zhdukur’, ndonëse ndaj tij është lëshuar një urdhër arre
Gjykata lëshon urdhërarrest, Gruevski në kërkim nga policia Ministria e Punëve të Brendshme të Maqedonisë, pas njoftimit nga Gjykata Penale e Shkupit se nuk ka mundur të gjejë të a
Gruevski edhe sot ka mundësi t'i shpëtojë burgut Gjykata Penale ka bërë të ditur se njoftimin për të shkuar në burg, deputeti Nikolla Gruevski do ta marrë sot kur do të
Ku është Nikola Gruevski? Sot është dita e tretë që kur Nikola Gruevski është zhdukur nga publiku. Ai as sot nuk u paraqit në seancën e Komisionit
Dita e tretë, akoma asnjë gjurmë nga Gruevski Tanimë dita e tretë që kur Nikola Gruevski është zhdukur nga publiku. Ai as sot nuk u paraqit në seancën e Komisionit pë