999 rezultate për

grope

Bie në gropën e gëlqeres të mbushur me ujë, vdes 7-vjeçari në Fushë-Krujë Një fëmijë vetëm 7-vjeç ka humbur jetën sot, pasi ka rënë aksidentalisht në një gropë gëlqereje që ndodhej në oborrin e
Ja se si përfundojnë këto dy persona (VIDEO) Shpesh shumë gjëra është e vështirë për tju dhënë një shpjegim, siç është situta e këtryre dy personave të cilët përfund
Indi, varros të gjallë vajzën 10-vjeçare Indi, një person ka tentuar të varrosë të gjallë të bijën e tij 10-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në Tripura të Indisë ku A
Rama: Para drejtësisë institucionet që nuk paguan kontributet Në takimin e organizuar në Kryeministri për reformën e pensioneve, kryeministri Rama tha se do të vihen para drejtësisë
Rama: Pas energjisë nis aksioni për ujin Publikisht kryeministri Rama paralajmëroi sot se pas energjisë elektrike, do të nisë aksioni për ujin. Sipas tij, nga uj
Rama: Energjia nga gropë e zezë në burim mirëqënie Sektori i energjisë është në fokusin e kryeministrit Rama, ndërsa me anë të një postimi në Facebook, ka vënë në dukje se
Berisha: Shqipëria rrezikon kthimin e vizave Gjatë një bashkëbisedimi me gazetarët, ish-kryeministri Berisha ka deklaruar se për vitin 2015 vjen buxheti i mjerimit d
Kujdes në autostradën Tiranë–Durrës! Shembet njëra korsi në Sukth (FOTO LAJM) Nëse udhëtoni nga Tirana drejt Durrësit, bëni kujdes dhe mos e tejkaloni shpejtësinë. Në afërsi të Sukthit, korsia anëso
Tiranës i shtohet një lulishte e re në zonën e ish Ekspozitës (FOTO-LAJM) Tre ditë me parë me nismën e kryeministrit Edi Rama kanë nisur punimet për ndërtimin e një lulishteje të re në zonën e i
Kur dita nis keq, 20 fotot që të shkrijnë së qeshuri (FOTO-LAJM) Ju ka ndodhur ndonjëherë që dera e autobusit t'iu zërë kokën apo të bini në ndonjë gropë me makinën tuaj? Nëse jo bëni k
Qesharake dhe e dhimbshme! Bie në gropë pasi shënon gol (VIDEO) Pamjet që po ndiqni më sipër janë edhe qesharake por edhe të dhimbshme në të njëjtën kohë. Të mërkurën Coritiba mundi 3-
Aksident qesharak në Shkup, makina bie në gropë (FOTO LAJM) Një aksident i çuditshëm dhe qesharak ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Shkup. Një makinë tip Audi ka rënë në gropë në një
Vendimet për "Ben Qimen" dhe Arben Gropën, Prokuroria kërkon verifikim nga KLD Prokuroria e Përgjithshme, i ka bërë një kërkesë Këshillit të Lartë të Drejtësisë dhe Ministrisë së Drejtësisë, që të ve
Zbulohet misteri i gropës gjigande në "fund të botës" (FOTO VIDEO) Një gropë gjigande në "fund të botës" çuditi të gjithë popullatën e botës. Shkencëtarët rusë besojnë se krateri gjiga
Qentë groposen të gjallë nga zyrtarët kinezë (FOTO LAJM) Horror në një lokacion të Kinës ku qentë e gjallë hidheshin në një gropë dhe varrosen të gjallë. Më shumë se 100 kafshë
Reforma në sistemin e pensioneve Në Shqipëri është koha për ta reformuar rrënjësisht sistemin e pensioneve dhe të shkohet drejt një pensioni dinjitoz. Kë
Gropa gjigante përpin makinat (FOTO-LAJM) Shembet një pjesë e muzeut të famshëm Corvette Museum, në Kentucky , duke përpirë tetë makina një gropë 40 metra e gjerë
AK në protestë: Ne kërkuam Europën, këta na bënë gropën Aleanca KuqeZi protestoi sot para Ministrisë së Integrimit për refuzimin e statusin te vendit kandidat në Bashkimin Euro
Bushati paralajmëron mbyllje të disa ambasadave Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati paralajmëroi sot mbyllje të disa prej ambasadave tona në botë dhe shkurtim të stafit n
Liqeni zhduket brenda pak javësh (FOTO-LAJM) Pak javë më parë ky vend ishte i mbushur me ujë dhe peshq, tani liqeni i Sanica, në Bosnje, është zhdukur. Liqeni që kis