999 rezultate për

grope

Një gropë e rrezikshme hapet në mes të Tiranës (FOTO LAJM) Një gropë e thellë dhe mjaft e rrezikshme është hapur pranë shkollës së Baletit në Tiranë, duke rrezikuar jetën e banorë
"Apokalips" në Japoni. Gropa gjigante në mes të rrugës përpin makinat (VIDEO) Një pjesë e një autostrade me pesë korsi në qytetin e Fukuoka të Japonisë, është shembur prapritur duke u hapur një grop
Mësuesi detyron nxënësit të futen në gropën plot me gjarpërinj (VIDEO Një video e publikuar së fundmi në YouTube ka nxitur një lumë reagimesh, pasi në të shfaqet një grup nxënësish të cilët
Dy fëmijë humbin jetën tragjikisht në lagjen Kolovica të Prishtinës Në lagjen Kolovica të Prishtinës kanë humbur jetën dy fëmijë, pasi kanë rënë në një gropë e cila është hapur nga dikush
Rama: "Hapën gropën e ranë vetë brenda" Pas reagimit të kreut të PD se Rama, penguesi kryesor i dekriminalizimit është kumbari i kriminelëve, një kundërpërgjigj
Kur toka "përpin" makinën (VIDEO) Më parë ky ishte një fenomen që ne e kemi parë në Florida të Amerikës, ku prej formacioneve të tokës janë raportuar edhe
Çfarë është kjo gropë misterioze (VIDEO) Përmes kësaj video ju do të shikoni momentin e shfaqjes së një gropë e madhe në mes të shkretëtirës, hedh në ajër rërën
Tallet me Enedën por Ledioni bie vetë në "gropë" (VIDEO) Rrjetet sociale tashmë kanë në vëmendje Eneda Tarifën, pas gafës me anglishten të cilën duket se nuk e zotëron aspak mir
11 blerjet e këtij sezoni që e çuan "gropë" Chelsean (FOTO LAJM) Chelsea po zhvillon një sezon për t'u harruar, teksa Blutë e Londrës tashmë janë jashtë garës në të gjitha kompeticionet
Gropë misterioze në oborrin e shtëpisë (FOTO LAJM) Një 45-vjeçare angleze, po korrte barin në oborrin e shtëpisë, kur pa diçka të pazakontë. Një një pjesë toke u hap një g
Misteri i gropës gjigande në Portugali (VIDEO) Droni kohët e fundit ka zënë një vend të rëndësishëm në përdorimin e njerëzve. Tre të rinj kanë arritur që me ndihmën e
Kur avokati i bën "gropën" vetes: Ej, seriozisht e ke ti? (VIDEO) Kamerat e trupit për uniformat blu duket se kanë dhënë shenjat e para pozitive. Ndonëse në një masë të madhe të qytetarë
Nisma anti informalitet nuk jep efekt, edhe në nëntor buxheti "gropë" Nisma anti informalitet e qeverisë duket se nuk po jep efektin e duhur edhe tani që kjo nismë anti informalitet ka hyrë
Meta i bën "gropën" Ramës: Asnjë i lumtur me projektbuxhetin Meta ka bërë me dije sot se borxhi mbetet në nivele shqetësuese dhe se asnjë nuk është i lumtur me projektbuxhetin. Këtë
Gropa misterioze në SHBA "përpin" 15 makina (VIDEO) Një ngjarja e pazakontë ka ndodhur në një parking në Mississippi të SHBA-ve, ku një gropë e madhe "përpiu" plot 15 autom
Ajdin Sejdiu, një emër që nuk mund të ndyhet Ky irritim është personal. Po, po personal, sepse vjen nga sajesat dhe dallaveret e montazheve të turpshme që krijohen q
ANALIZË/ Duhani i hapur apo duhani me paketë, cili po ja bën gropën arkës së shtetit? Nga Albeu.com Aksioni i djeshëm i “Crown Agents” në pazarin e duhanit të hapur në Shkodër mori një vëmendje të m
Hulk godet sërish, bën "gropë" murin (VIDEO) Hulku godet sërish dhe e bën këtë duke publikuar një tjetër video të Hulkut “të pamposhtur”. Vetëm pak ditë pas shfaqjes
44 vjeçari zbret te "Porta e Ferrit" (FOTO LAJM) "Porta e Ferrit" është një gropë e cila ndodhet në Turkmenistan, njihet me këtë emër pasi ajo vazhdon të digjet prej më
Shikoni çfarë i ndodh këtij autobusi (VIDEO) Rastis që shpesh të bëhemi dëshmitarë të ngjarjeve të ndryshme të cilat na bëjnë të mendojmë shkakun se si ato krijohen.