999 rezultate për

grope

Tropojani i bën “gropën” vetes, poston foto komprometuese ditën e zgjedhjeve Një djalë nga Tropoja i ka bërë “gropën” vetës pasi ka bërë një foto dhe më pas e ka postuar atë në rrjetet sociale.
Kandidati i PD-së i bën “gropën” vetës: Rrugëdalja nga kriza është Rilindja (VIDEO) Kandidati i PD-së në Dibër, Edmond Isaku është ngatërruar ditën e sotme teksa ka mbajtur një fjalim në një takim elektor
Bayerni i bën "gropën" Hoffenhemit, kërkon t'i marrë dhe bomberin në sulm Bayern Munchen kërkon sulmuesin e Hoffenheim, Andrej Kramaric. Mediat kroate raportojnë se kampionët e Gjermanisë janë v
I tregon faturën e dritave, Basha-qytetarit: Fabrikë akulloresh ke në shtëpi? Kreu i PD-së Lulzim Basha sot ka marrë pjesë në një takim në Dibër ku ka zhvilluar një takim elektoral me banorët e zonë
“Punonte striptiste në klubet e natës", Kodheli u bën “gropën” grekëve Pak muaj më parë një portal grek sulmoi ministren e Mbrojtjes së Shqipërisë duke thënë se më parë ajo kishte punuar si b
LSI thotë se do t'i bëjë "gropën" Ramës dhe Bashës në këto qarqe Nënkryetari i LSI-së, Luan Rama sfidoi sot publikisht PS dhe PD nëpërmjet një konference për shtyp duke thënë se ata do
Skandali i drekës së Big Brother, ish-banorja thellon “gropën” (FOTO LAJM) Damiano Agalliu, ish-banor i këtij edicioni të Big Brother së fundmi ka publikuar një foto e cila ka ngjallur shumë deba
Fatmir Xhafaj i "bën gropën" Tahirit: Policia heshti ose bashkëpunoi me kanabisin Pas ndryshimeve rrenjësore në drjetoritë e policisë në rrethe, ministri i ri i Brendshëm Fatmir Xhafaj nuk ka hezituar t
Gopa gjigande "përpin" dy makina në Los Angeles (VIDEO) Pas motit të keq që ka mbuluar SHBA-te, një gropë gjigande është hapur papritur në mes të rrugës në Los Angeles, duke "p
DETAJET/ Ndihmuan trafikantët e drogës, si “ranë në gropë” 2 zyrtarët e Policisë Dy zyrtarë të lartë të Policisë së Vlorës e Tepelenës u arrestuan ditën e djeshme me urdhër të Prokurorisë për Krime të
“Do të vras nëse nuk del vetë të prostituosh”, ukrainasja i bën “gropën” shqiptarit Një 24 vjeçare nga Ukraina, e cila pretendon se detyrohej nga një shqiptar të punonte si prostitutë, e ka denoncuar këtë
Rama: Me pensionistët nuk bëjmë show, s'jemi në gropë financiare (VIDEO) Një ditë më parë, kryeministri Rama tha se 6 mijë lekë do të jetë shpërblimi që do të marrin nga qeveria shqiptare për f
ITALI/ Qeni i antidrogës i bën “gropën” shqiptarit (VIDEO) Policia italiane ka sekuestruar një sasi prej 91 kg marijuanë të fshehur në një kamion që zbarkoi në Portin e Ankonës që
Aksidenti tragjik tek Lungomare, flet kushëriri: Xhiroja e fundit me të (VIDEO) Petraq Beja, i cili prej disa ditësh qëndron në një karrige me rrota, me dorën të thyer dhe dëmtime të tjera në trup në
Fundoset toka në Japoni, frikë nga rishfaqja e gropës gjigante (VIDEO) Gropa gjigante që u riparua në Japoni në fillim të këtij muaji, po tregon shenja lëvizjeje. Në qytetin japonez të Fukuok
Dritan Leli uron Pavarësinë, irritohen vlonjatët: "Mos bëj si kur*at! Do biesh edhe ti në ate gropë" (FOTO) Kreut të Bashkisë së Vlorës i është kthyer në bumerang një postim i bërë mbrëmjen e djeshme ku i ftonte qytetarët të dil
Aksidenti/ Mamaja e djalit tenton të hidhet në gropën e "vdekjes", babai: Do t’i varros fajtorët (VIDEO) “Ah Kristi i babait, shiko ç’gropë të kishin hapur… shiko çfarë të kanë hapur…”, dëgjohet duke thënë babai i Kristi Pana
Familjarët e 17-vjeçarit në Vlorë revoltohen me policinë: Gropa ishte në mes të rrugës Familjarët e 17-vjeçarit, Kristi Panajoti, që humbi jetën pasi makina tip “BMV-X6” që drejtohej nga kushëriri i tij i pa
Frankfurti i bën "gropën" Dortmundit, Mavraj ndalet në barazim (VIDEO) Nuk kanë fund surprizat në Bundesligë. E radhës vjen nga Dortmundi që ka pësuar një tjetër humbje, këtë herë ndaj Frankf
Japonia mbyll gropën gjigande në mes të rrugës vetëm në një jave (VIDEO) Autoritetet japoneze kanë dhënë një leksion efikasiteti duke rregulluar një gropë gjigante në vetëm një javë. Gropa i