999 rezultate për

grope

Zhytet në një gropë me ujë, ajo që gjen befason të riun (VIDEO) Në pamjet e publikuara një i ri shihet duke u hedhur në një gropë të mbushur me ujë. Ai zhduket për disa sekonda para
A po vjen Izet Haxhija në Shqipëri nën besën e Ramës për t'i bërë "gropën" Berishës? Izet Haxhija ka më shumë se një dekadë që përpiqet që të bindë drejtësinë turke që të mos e sjellin në Shqipëri me arsye
"Zgjohu mami", elefanti i vogël mahnit me sjelljen e tij (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Parkun Kombëtar të Jugut Luangwa . Ky është momenti i adhurueshëm që një elefant f
Shoferi mbjell pemë në rrugë për një arsye të pabesueshme (VIDEO) Një shofer i quajtur Coby Persin po bën gjiron e botës me veprimin e tij. Ai pasi u dëmtua nga një gropë në rrugë në
Kriza tek BESA, Rexhepi pranon se ai ia hapi "gropën" Bilall Kasamit Anëtari i Këshillit Qendror të Lëvizjes BESA, Skender Rexhepi Zejdi mbrëmë i ftuar në emisionin Click Plus deklaroi se B
Kjo gropë po tmerron botën (FOTO LAJM) Rritja e temperaturave globale po sjell ndryshime të forta në sipërfaqen e tokës në pjesë të ndryshme të botës. Një prej
I keni këto dy gropëza në fund të shpinës? Domethënia do iu çudisë Gropëzat e formuara në fundshpinë tek meshkujt dhe femrat quhen vrimat e Apollos, ose vrimat e Venusit respektivisht.
Euro u bën gropën atyre që e kanë në xhep Euro ka zbritur nën nivelin e 133 lekëve, duke shënuar rekord të ulët që nga muaji gusht. Monedha e përbashkët është
Arrestohen për trafik droge dy shqiptarët, i bëjnë gropën pronarit italian Dy shqiptarë janë arrestuar në Itali pasi u kapën me drogë. Dy të rinjtë shfrytëzonin dhomën e tyre të hotelit, në të
Ushtria amerikane zbulon super raketën që i bën gropën Kim Jong Un-it Ushtria amerikane mund të përdorë armët me mikrovalë për të shmangur luftën bërthamore me Korenë e Veriut. Rrjeti televi
U zhduk pasi shkoi në tualet, tragjedi ajo që i ndodhi 5-vjeçarit (FOTO LAJM) Një nënë e dëshpëruar duke qarë përshkroi në gjykatë gjetjen e trupit të djalit të saj pesëvjeçar të mbytur në gropën e
Shqiptarët i bëjnë "gropën" njeri-tjetrit në Kumanovë, ndodhi edhe kësaj radhe Partitë shqiptare i kanë bërë "gropën" njëra-tjetrës në Kumanovë duke ulur numrin e këshilltarëve në këshillin e komunës
Aurela Hoxha i bën “gropën” vetes me këtë fotografi (FOTO LAJM) Aurela Hoxha është shumë e komentuar për format e saj fizike dhe pamjen. E jo vetëm për operacione plastike, por edhe pë
Kjo gropë po tmerron botën (FOTO LAJM) Rritja e temperaturave globale po sjell ndryshime të forta në sipërfaqen e tokës në pjesë të ndryshme të botës. Një prej
E shfrytëzuan seksualisht 11 policë, 19-vjeçarja ua bën "gropën" dhe fiton shumën marramendëse Një 19-vjeçare ka fituar një shumë prej 800 mijë paund si dëmshpërblim pasi hodhi në gjyq dhjetëra policë të cilët kishi
Prostituta shqiptarë u bën “gropën” policëve italianë, por e pëson keq Në Brescia të Italisë një 32 vjeçare shqiptare ka rënë në prangat e policisë, mëngjesin e sotëm rreth orës 7:00. Edhe ps
Shqiptarët i bëjnë "gropën" francezit në shtëpinë e tij, por më pas... Dy persona janë dërguar në gjyq nga Prokuroria e cila ka mbyllur hetimet për shtetasit Armando T dhe Elton Sh, që të dy
Jozefina i bën "gropën" Bashës në Shkodër, 120 demokratë firmosin kundër tij Lulzim Basha pritet të shkojë në Shkodër në kuadër të fushatës për zgjedhjet për kreun e PD-së, por 120 demokratë kanë d
Adoleshentja fierake arratiset me të fejuarin në Greqi, por ai i bën “gropën” Një vajzë 18 vjeçe ka denoncuar në polici të fejuarin e saj, pasi ky i fundit ka tentuar ta prostituojë në Greqi. Në den
PS u bën “gropën” PD-LSI, siguron 77 mandate Deri në këtë moment në Shqipëri janë numëruar 2171 nga 5362 kuti ne rang kombëtar. Nga rezultatet e deri më tanishme