999 rezultate për

grope

Turizmi gropë, kjo është situata në plazhet e Shqipërisë Këto ditë janë piku i sezonit veror ku shqiptarët kanë lënë punët e tyre për të shijuar pushimet. Por çfarë po ndodh
Po shkoni “gropë”? 4 mënyra efektive për të kursyer para Në fund të muajit shumica prej jush mbeten pa para, ose rroga është harxhuar e gjitha. Lind pyetja: Çfarë duhet të bëni
Shaqirit i bëjnë "gropën" te Liverpool, lihet jashtë (VIDEO) Shaqiri së fundmi është transferuar te klubi i Liverpool dhe dukej shumë i lumtur për të ardhmen e tij. Por disa zëra
Vajza bie në gropën e ashensorit në Sarandë Një vajzë ka rënë në një gropë ashensori në një pallat në Sarandë. Për nxjerrjen e saj, është nevojitur të vijë zjarr
Neymar i bën "gropën" Cavanit, i kërkon PSG-s ta largojë Edinson Cavani ka shumë gjasa që të largohet nga PSG, për t’u rikthyer në Serie A, me Napoli dhe Juventus favoritë për s
Vjehrra i bën gropën nuses: E kap mat duke i tradhtuar të birin me trajnerin personal (VIDEO) Ky është momenti kur një mama kishte vendosur të provonte besnikërinë e gruas së djalit të saj dhe e cila mbeti pa fjalë
U zhyt në një gropë me baltë, e frikshme se çfarë gjeti (FOTO LAJM) Një aventurier u zhyt në një gropë të thellë me baltë, dhe askush nuk e priste atë që do të gjente, shkruan albeu.com.
Kjo gropë po tmerron botën (FOTO LAJM) Rritja e temperaturave globale po sjell ndryshime të forta në sipërfaqen e tokës në pjesë të ndryshme të botës. Një prej
Fëmijët bien në gropë, zjarrikësi bën të pamundurën (VIDEO0 Dy djem të vegjël kinezë u mbërthyen në një gropë septike, pasi përfunduan atje aksidentalisht. Fëmijët 1 dhe 8 vjeç,
Euro ndal rënien por mbetet "gropë", me sa u këmbye sot Monedha e përbashkët europiane ka ndalur rënien përkundrejt lekut. Sipas kursit zyrtar të Bankës së Shqipërisë një euro
E kërkuan gjithë natën, gjendet i mbytur në gropë 13-vjeçari në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës. Një djalë i mitur vetëm 13-vjeç është gjetur i mbytur në lagjen nr.14 në Durrë
Pastron gropën e gëlqerës, gramshioti gjen aty armë sa për të mbajtur një front Një 62-vjeçar në Gramsh është tronditur nga ajo që gjeti teksa po pastronte gropën e gëlqerës pranë shtëpisë së tij.
Iu duk si thesar, zhgënjimi i madh i shqiptarit kur gjeti arsenal të madh Ndërkohë që priste të gjente një thesar, gramshioti ka gjetur një arsenal të vërtetë armësh. 18 kallashnikovë të ndry
Iu shmangën gropës e përfunduan në kanal, banorët të revoltuar me politikanët Ditën e djeshme në fshatin Adriatik të Kurbinit humbën jetën 3 të rinj. Ngjarja ka ndodhur pas drekës që të rinjtë ki
Një gropë në rrugë i mori jetën tre të rinjve në Lezhë? Dyshohet se ishin shpejtësia e madhe dhe një gropë në rrugë ato që i shkaktuan vdekjen tre të rinjve ditën e djeshme në
Tragjedi në Tiranë, burri gjen vdekjen pasi bie në gropën e ashensorit Një ngjarje e rëndë është shënuar një ditë më parë në kryeqytet. Burime nga policia e Tiranës bëjnë me dije se një p
Ironia e hidhur e Ramës me Bashën: Lul, 7 herë 7 bëjnë 42 apo 49 Ditën e sotme seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë po shoqërohet me debate të ashpra në lidhje me taksën e Rrugë
Fshehur në një gropë, zbulohet rreth 1 ton drogë në Novoselë (VIDEO) Një sasi prej rreth 1 ton, është zbuluar në Novoselë të Vlorës. Sasia e madhe e drogës është gjetur prej 900 kg është
Gropë 120 milion euro, rishfaqen frikshëm piramidat e '97 (FOTO LAJM) Fenomeni i kompanive piramidale do të mbahet mend si mashtrimi më i madh në historinë financiare të Shqipërisë prej të c
Zbulim surprizë në piramidën e Keopsit (FOTO) Që prej 4 500 vitesh, piramida e Keopsit në Egjipt, një prej shtatë mrekullive të botës antike, fshihte një surprizë në