999 rezultate për

grope

Europa nën ethet e variantit anglez të Covid, "gropë e zezë" në Ballkan, shifra tragjike në SHBA Bota është duke kaluar një periudhë mjaft të vështirë me koronavirusin, ndërsa ai rishfaqet edhe në vende ku mendohet se
Arjoni i bëri "gropën", djemtë e "Përputhen" që nuk pranojnë të dalin me Anën (VIDEO) Rreth një javë më parë, Arjoni publikoi një foto ku shihej me Anën në krevat. Ai ka deklaruar se kanë pasur një histori
Gruaja bie në një gropë në Elbasan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatrat e Elbasanit por fatmirësisht pa viktima. Mësohet se një grua ka rënë në pu
"Drejtuesit s'më dëgjuan, nuk e desha Cikalleshin", trajneri i Konayspor i bën gropën vetes Sokol Cikalleshi ditën e djeshme u zyrtarizua në klubin e elitës turke, Koniaspor. Megjithatë, menjëherë pas zyrtari
Hapet një tjetër gropë gjigante në gadishullin e "thesareve" në Siberi (VIDEO) Yamal, si një gadishull i thesareve, rregullisht sjell ndjesi të reja për komunitetin shkencor. Një tjetër krater i m
E RËNDË/ Humb jetën 10 vjeçari brenda në gropën e kantierit të ndërtimit (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Skoci, ku një fëmijë 10-vjeçar ka humbur jetën pasi u rrëzua në një gropë në një kanti
Instagrami i bëri "gropën", Demi Lovato zbulon padashje të dashurin në një video live (VIDEO) People punon fort, por njerëzit në Instagram punojnë më fort. Prej pak kohësh, Demi Lovato përflitet se është në një rom
34-vjeçarja publikon përgjimet për vjehrrën e kunatën: Duhet ta kisha bërë gropën më parë Në studion e emisionit me “Zemër të Hapur” në News24 u trajtua historia e trishtë e Adelinës nga Peshkopia. Ajo ishte
Gropa hapet papritur në mes të rrugës, 6 viktima dhe 16 të plagosur (VIDEO) 6 persona kanë humbur jetën dhe 16 të tjerë janë plagosur në Kinë, pasi një gropë e madhe u hap papritmas në rrugë dhe
Gropa në asfalt "gëlltit" makinën ku udhëtonte një 12-vjeçare (VIDEO) Xhiro në rrugët e Flores da Cunha në Brazil nuk ka rezultuar e suksesshme për familjen Cavagnolli. Gjatë momentit kur
Dy persona digjen të gjallë, zhyten me makinë brenda një grope me ujë të nxehtë (VIDEO) Mediat e huaja bëjnë me dije se ditën e sotme dy burra janë djegur të gjallë brenda makinës së tyre, e cila u zhyt brend
Interi i bën gropën vetes, shpërdoron avantazhin e 2 golave dhe i dhuron fitoren Dortmundit (VIDEO) Interi i bën gropën vetes, shpërdoron avantazhin e dy golave dhe i dhuron fitoren Dortmundit (VIDEO) Një Inter me dy
Ndaloi tek semafori, autobusi bie në një gropë që u hap papritmas në mes të rrugës (VIDEO) Një autobus ka rënë në një gropë që u hap papritmas në rrugë. Autobusi ishte ndalur në të kuqen në një kryqëzim, kur
Dajli humbi jetën pasi ra në gropën e hapur, babai kërkon 52 mijë euro nga kompania Babai kërkon 52 mijë euro kompensim për djalin e mitur që thotë se humbi jetën pasi ra në gropën që ishte lënë e hapur n
Mungonte sinjalistika, kamioni dhe makina përfundojnë në gropë Në rrugën në dalje të Kumanovës, një kamion dhe një veturë golf kanë rënë në një kanal. Sipas informacioneve të TV21,
Pas Kodhelit, Tahiri i bën "gropën" ministres tjetër të Ramës Saimir Tahiri është njeriu i ditës sot. Jo vetëm për faktin se e gjithë vëmendja mediatike është tek ai, por edhe prej d
Zëri misterioz nga varrezat tmerron banorët, me zbardhjen e ditës zbulohet gjithçka (FOTO LAJM) Zërat dhe thirrjet e forta të ardhura nga varrezat i tmerruan gjatë natës banorët e lagjes aty pranë në qytetin Aydin të
Nga gazetari i njohur, tek noterët dhe biznesmenët: Emrat VIP që u futën në "gropën" e skandalit tek Fondi "BESA" Albana Imami, ish-drejtoresha e fondacionit “Besa” në Tiranë kishte ngritur një skemë piramidale në dy drejtime, duke kr
Tmerr në Fier, gruaja vdes pasi bie në gropën me serë Një ngjarke e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme, rreth orës 10:15 në Fier. Një grua 68 vjeçare teksa po i hidhte us
I dënuar me 9 vite burg në Itali, shqiptari i bën gropën vetes Një shqiptar i cili kishte për të shlyer edhe 9 vite dënim në Itali, ka rënë vetë brenda rrjetës së Policisë, pas një ko