999 rezultate për

gripin

Osmani: Qytetarët të kenë kujdes nga gripi A H1N1 Qytetarët e Maqedonisë kanë neglizhuar rekomandimet e Ministrisë së Shëndetësisë në lidhje me gripin A H1N1. Kjo ka sjel
Shkon në 60 numri i personave të prekur nga A/H1N1 Edhe tri raste të reja të personave të infektuar nga gripui i derrit konfirmohet se jan ë regjustruar në Tiranë. Lajmi ë
Si ta shmangni me sukses gripin! Që ta shmangni gripin e padëshiruar dhe ftohjen këtë vit, përmbahuni mënyrave "që ndezin". Askush nuk mund të garantojë
Maqedoni, shenohen 13 raste te reja me gripin e derrave Gjatë orëve të fundit në klinikën Infektive në Shkup janë regjistruar edhe 13 raste t
ISHP: Shqiperia,9 raste te reja me gripin e derrit Regjistrohen 9 raste te reja me gripin e derrit ne vendin tone vetem ne javen e fundit.Instituti i Shendetit Publik njof
Presidenti kolumbian Uribe infektohet me gripin A/H1N1 Presidenti kolumbian Alvaro Uribe është infektuar me virusin e gripit të derrave H1N1 dhe po trajtohet ng
Mali i Zi konfirmon rastin e pare me gripin e derrave Mali i Zi konfirmoi rastin e parë me gripin e derrave në një pacient që vinte nga SHBA, njoftoi sot
Prodhohet vaksina per Gripin e Derrit Kompania farmaceutike zvicerane Novartis AG njoftoi të premten se me sukses ka prodhuar porcionin e parë t&eum
Kosove, vdes e dyshuara per gripin e derrave Një shtetase nga Kosova ka vdekur në urgjencën e Qendrës Klinike Universitare të Kosovës.
Maqedonia e gatshme te perballet me gripin e derrit Ministria e Shëndetësisë së Maqedonisë është e gatshme të përballojë g