999 rezultate për

grima

Ronaldinho do ti rikthehet futbollit sapo të përfundoj dënimin Ikona braziliane e futbollit, Ronaldinho, nuk po kalon momentet më të mira në jetën e tij, pasi tashmë është në telashe
I shantazhonte me një shqiptar, karabinieri shfrytëzonte të miturat Mediat italiane kanë bërë publike një histori tronditëse që ka të bëjë me një karabiniar i cili bënte edhe punën e fotog
Pjestar i "Bajrajve", ndryshon masa e sigurisë për Grimën Armir Grima, ish-trajneri i kombëtares së ekipit të futbollit të femrave, mbetet në arrest shtëpie. Ky është një leh
Trukim ndeshjesh me grupin e "Bajrajve", Armir Grima në arrest shtëpie (FOTO LAJM) Armir Grima, ish-trajneri i kombëtares së ekipit të futbollit të femrave, mbetet në arrest shtëpie. Ky është një leht
Lirohet nga burgu ish-trajneri i Kombëtares së Femrave Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka liruar nga masa ‘arrest me burg’ ish-portierin e Vllaznisë dhe ish trajnerin e
Arrestimi për trukime, FSHF merr vendim për trajnerin e Kombëtares Pas vendimit për lënien në burg të trajnerit të Kombëtares së Femrave, Armir Grima, institucioni i futbollit shqiptar ka
Gjykata lë në burg Armir Grimën dhe Fabjol Rexhepin Trajneri i kombëtares së femrave, Armir Grima dhe portieri i i Besëlidhjes, Fabjol Rexhepin janë lënë në burg nga Gjykat
Arrestimi i Grimës, FSHF: Besojmë në pafajësinë e tij Policia e shtetit gjatë një operacioni, te koduar "Oazi" ka arrestuar 11 persona që bënin pjesë në grupin e Bajrajve të
Detajet të reja për arrestimin e Grimës, nën hetim ndeshja e Vllaznisë B Policia e shtetit gjatë një operacioni, te koduar "Oazi" ka arrestuar 11 persona që bënin pjesë në grupin e Bajrajve të
Grupi i Bajrajve në Shkodër, dalin detaje të reja për trukimin e ndeshjeve Policia e shtetit gjatë një operacioni, te koduar "Oazi" ka arrestuar 11 persona që bënin pjesë në grupin e Bajrajve të
Kampion me Vllazninë, kush është ish-futbollisti i arrestuar sot me grupin Bajri (FOTO LAJM) Ish-futbollisti i Vllaznisë, Armir Grima është një ndër 11 personat e arrestuar sot nga Policia në një aksion në Shqipër
Benfica shënon gol spektakolar ndaj Juventusit (VIDEO) Benfica ka kaluar në avantazh ndaj Juventusit në "Red Bull Arena". Ai që ka shënuar është Grimaldo që realizoi një s
Shqipëria sot ndaj Zvicrës, Grima: Të mos dalim më në vendin e fundit Para ndeshjes me Zvicrën, e vlefshme për “Botërorin 2019”, tekniku i Kombëtares së femrave, Armir Grima, u shpreh se Shq
Grima shpall listën e të grumbulluarve për ndeshjen miqësore me Italinë Trajneri i Kombëtares së femrave Grima, ka bërë publike listën me 22 lojtarë të grumbulluara për ndeshjen miqësore me It
Cristiano Ronaldo bojkoton ceremoninë e UEFA-s Sot gjatë hedhjes së shorit të Champions League në Monaco (ora 17:45) do të mbahet edhe ceremonia e përvitshme gjatë së
Vllaznia: Nuk mbajmë lojtarë me zor Drejtori teknik i Vllaznisë, Armir Grima ka sqaruar gjithë situatën që startoi pas një prononcimi në facebook të Xhevahi