999 rezultate për

grill

E zbulon gazetari, Sadiku pas 5 muajsh do luajë në futbollin e SHBA-së Sadiku pas 5 muajsh do luajë në futbollin amerikan pasi një ndër pronarët e klubit të ri në Bolivi ka në pronësi edhe n
Më kë do të bësh tifo? Grillo e sqaron për Tirana-Zvezda: Të gjithë shqiptarët e ndoqën Zvezdën jo serbe Kosta Grillo është zëri i vjetër i komentimit të ndeshjeve të futbollit që do të jetë në krye të detyrës edhe për takimi
"Jam fans i Zvezdës", Kosta Grillo: Tifozët e Tiranës janë kundër Edi Ramës Komentatori i njohur i sportit, Kosta Grillo, i cili njihet si një tifoz i skuadrës së Crvena Zvezda, skuadër që do të p
"Qorrat e FSHF fshinë emrin tim", shpërthen komentatori i njohur (FOTO LAJM) FSHF kishte menduar të ftonte shumë personazhe mbrëmjen e sotme në inaugurimin e "Air Albania Stadium", por mesa duket n
Kosta Grillo: Më hoqën nga puna, por jam mbreti i komentimit Komentatori i njohur, Kostandin Grillo u bë disa kohë që nuk është pjesë e RTSH-së. Mesa duket ajo deklarata në një stud
TVSH shkarkon Kosta Grillon, komentatorin i cili bëri tifo për Serbinë Komentatori Kosta Grillo është shkarkuar nga TVSH nga kryredaktori i këtij televizoni Pano Xhixho. Pas shkarkimit
Hoffenheim kalon në avantazh ndaj Shakhtarit (VIDEO) Hoffenheim ka kaluar në avantazh ndaj Shakhtar Donetsk në "OSC Metalist". Ai që ka shënuar është Grillitsch në minut
Cervena Zvezda në grupin e ferrit, goditje e rëndë për Kosta Grillon Pas 30 viteve në këtë garë është duke marrë pjesë edhe Crvena Zvezda, e cila për herë të fundit në garën më të madhe eur
Tifoz me Serbinë, reagon sërish Kosta Grillo: Pse të mos jemi tifoz me skuadrat ballkanase Komentatori Kostandin Grillo bëri bujë me deklaratën e tij ku tregoi se në këtë kampionat Botëror do të bëj tifo me Serb
Kostandin Grillo tifoz me Serbinë: Bravo të qoftë që ke thënë një gjë të vërtetë Një deklaratë e komentatorit sportiv dhe njëkohësisht menaxherit të njohur të futbollistëve, Kostandin Grillo, ka shkakt
"Jam tifoz i Serbisë", ish-kuqeziu sulmon ashpër Grillon (VIDEO) Komentatori i njohur shqiptar, Konstandin Grillo ka befasuar opinonin e gjerë me deklaratën e fundit për Kampionatin Bot
“Jam tifoz me Serbinë”, reagon Kosta Grillo Kostra Grillo i ka befasur të gjithë me deklaratën e mbrëmshme ku u shpreh se ai bënte tifozllik për Serbinë. Pas kës
Tifozët shpërthejnë ndaj komentatorit shqiptar që tha se është tifoz i Serbisë në Botëror (FOTO LAJM) Ndoshta askujt nuk i ka shkuar mendja që një shqiptar mund të bëjë tifo për kombëtaren e Serbisë në kampionatin Botëror
Përmbyllet nata e dytë e aktivitetit "Netët e Letërsisë Austriake" Nën "magjinë" e librit, në sallën e teatrit të mbushur plot me të rinj u përmbyll edhe nata e dyte e aktivitetit "Netët
Referendumi në Itali / Beppe Grillo: Fitoi demokracia "Fitoi demokracia", është komenti i parë i bërë nga lideri i Lëvizjes 5 Yje Beppe Grillo menjëherë pas rezultait Jo të R
Skandali i përgjimit/ Italia tërheq shefin e misionit të Interforcës Pas vendimit të Gjykatës së Tiranës, edhe Italia ka lëvizur gurët e radhës. Shefi i Misionit Interforce në Tiranë, Miche
Supë me spinaq Supë me spinaq është një recetë e shpejtë e cila kërkon vetëm 25 minuta kohë përgatitje. Nëse ne do të përgatisim një re
Lokali ku kamarieret janë të armatosura (FOTO-LAJM) Ky lokal në Rifle të Kolorados është një ambient ku armët jo vetëm lejohen, por janë të mirëpritura. Pronarët e “Shooter
Rekord: Grilli më i madh në botë me pula të pjekura Nuk është ekip zjarrfikësish, por janë punëtorët që janë duke punuar në një “skarë” të madhe pulash të pjekura. Është
Lëvizja e Grillos dhe ne Për t’ia prezantuar publikut shqiptar Grillon dhe Lëvizjen e tij Cinque Stelle (Pesë Yjet), do të zg