999 rezultate për

griezmann

Perez kërkon një emër të madh, gjithçka varet nga Griezman Reali i Madridit ka kohë që po kërkon të risjellë një emër të madh në ekip, që pas largimit të Ronaldos. Megjithatë, kët
Robert Pires: Si Messi ka shumë pak Lionel Messi mund të ketë përfunduar vetëm në pestë në Topin e Artë 2018, ai ka cilësi që askush tjetër nuk ka, kështu e
Griezmann i zhgënjyer: Kupa e Botës vlen më shumë se Topi i Artë Antoine Griezmann ndihet i zhgënyjyer teksa nuk e fitoi dot Topin e Artë, shkruan Albeu.com. 27 vjecari fitoi Euro
Çifti i vendos emrin fëmijës Griezmann-Mbappe, por çështja përfundon në gjykatë Është e vështirë për t’u besuar ndonjëherë, por dashuria për futbollin duket se kalon çdo limit. Një çift me prejard
Simeone i thur elozhe Griezmannit Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, është shprehur i kënaqur me paraqitjet e yllit të skuadrës së tij, Antoine
Ronaldo, Mbappe dhe Griezmann, 3 finalistët për çmimin “Globe Soccer Awards” Në atë që quhet edicioni i dhjetë i “Çmimin për Futbollistin e Globit” në Dubai, sponsor i të cilit është edhe gazeta Ma
Ter Stegen 1 pasim më shumë se Griezmann Portieri i Barcelonës, Marc Andre ter Stegen, bëri gjithsej 24 pasime gjatë ndeshjes kundër Atletico Madridit, një pasim
Costa kapet me Griezmann: Më ke shok skuadre (VIDEO) Diego Costa është kapur në një episod shumë të çuditshmë ndeshjen midis Atletikos së Madridit dhe Barcelonë e vlefshme p
"Nuk jam i fiksuar pas Topit të Artë" Përderisa ylli francez i Kombëtares së Francës, Antoine Griezmann, ka bërë të ditur se i dëshiron Topin e Artë, ai e ka
Këpucët e çuditshme të Antoine Griezmann në ndeshjen ndaj Uruguajit (FOTO LAJM) Franca nesër do të luaj një ndeshje miqësore me ekipin e Uruguajit. Por për sulmuesin e Antoine Griezmann firma e kë
​Griezmann: Dua që Zidane të bëhet trajneri i Francës Sulmuesi francez i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, ka shprehur dëshirën për ta parë ish-trajnerin e Real Madridit,
Griezmann-it i mbetet mendja pas Barcelonës Antoine Griezmann në merkaton e verës ka qënë shumë pranë kalimit te klubi i Barcelonës, por në ditët e fundit të merkat
Griezmann i mbyll derën gjigantit spanjoll Sulmuesi i skuadrës së Atletiko Madrid, Antoinne Griezmann ka theksuar së fundmi se është shumë i lumtur që është pjesë
Griezmann: Jam i lumtur te Atletico Madrid Sulmuesi francez i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, e ka konfirmuar përsëri besnikërinë e tij ndaj Atletico Madridi
Griezmann kërkon të largohet nga Atl Madrid Grizemann kërkon të largohet nga Atl Madrid Sulmuesi i skuadrës së Atletiko Madrid, Antoinne Griezmann ka theksuar se ë
Griezmann: Më del në ëndërr Topi i Artë Sulmuesi i skuadrës së Atletiko Madrid, Antoine Griezmann ka theksuar se dëshira e tij më e madhe është të fitojë Topin
Griezmann: Fatkeqësi që Messi nuk do të jetë në fushë Sulmuesi i skuadrës së Atletiko Madrid, Antoine Griezmann ka folur për “El Classicon” mes Realit të Madridit dhe Barcelo
PSG gjen zëvendësuesin e Neymarit Klubi francez është duke menduar për lojtarët që mund të jenë pasues të Neymar. Futbollisti brazilian i PSG, pritet
Çmendet PSG, paguan klauzolën e Griezmannit PSG edhe pse bleu Neymarin dhe Kylian Mbappen për 400 milionë euro, nuk do të ndalet përsëri për të bërë ndonjë çmenduri
Dëmtimi i Messi-t, politikani spanjoll tallet keq me Ronaldon, Neymar e Griezmann Dëmtimi i Lionel Messit bëri bujë të madhe, pasi ishte tepër serioz dhe pritet të rrijë jashtë fushave për rreth tre jav