999 rezultate për

griezmann

Griezmann apo Mbappe? Deschamps tregon fituesin e "Topit të Artë" Trajneri i Francës, Didier Deschamps, padyshim që ka një meritë të madhe për punën e tij që në fund u shpërblye duke u k
Po bëhet virale, ja çfarë bëjnë Pogba dhe Griezmann pas Botërorit (VIDEO) Pogba, Griezmann dhe Dembele kanë një arsye më shumë për të kërcyer dhe festuar. Videoja e publikuar nga “Oh My Goal”
Kjo është arsyeja pse Griezmann u shfaq me flamurin e Uruguajit Antoine Griezmann i habiti të gjithë, teksa gjendej në konferencën për shtyp pas fitores në finale me Kroacinë, u ngrit
Çudit Griezmann, shfaqet në konferencën për shtyp me flamurin e Uruguajit Antoine Griezmann i habiti të gjithë, teksa gjendej në konferencën për shtyp pas fitores në finale me Kroacinë, u ngrit
Zgjohet Franca, autogoli ndëshkon kroatët (VIDEO) Franca është zgjuar! Në minutën e 18', Franca ka kaluar në avantazh ndaj Kroacisë. Gjyqtari ka akorduar një faull
Griezmann i përgjigjet Courtois për deklaratat e tij kundër Francës Thibaut Courtois, portieri i Belgjikës, ishte një nga më kritikët ndaj Francës, pasi “gjelat” eliminuan kombëtaren e tij
Habit Griezman: Ja pse nuk festova tek goli kundër Uruguajit Antoinne Griezmann ishte protagonist i një goli mjaft të bukur, por edhe njëkohësisht me fat, në fitoren 2-0 të Francës
Franca "asfikson" Uruguajin, kalon në gjysmëfinale Franca ka arritur të mposhtë Uruguajin lehtësisht me një rezultat 0-2. Goli i avantazhit për Francën ka ardhur nga R
Griezmann i "çan" duart portierit të Uruguajit, Franca dyfishon rezultatin (VIDEO) Franca ka dyfishuar rezultatitin ndaj Uruguajit me anë të Antoine Griezmann. Në minutën e 61' Griezmann pas një zbrit
Uruguaji me mungesa ndaj Francës, këto janë formacionet e mundshme Sot, në orën 16:00, luhet ndeshja e parë çerekfinale e Kupës së Botës “Russia 2018”, ku Uruguaji do të përballet me Fran
Suarez i përgjigjet ashpër Griezmann Franca dhe Uruguaji do të përballen të premten për të vendosur se cila prej tyre do të shkojë në gjysmëfinalet e Botëror
Habit Griezmann për përballjen me Uruguajin: Është shtëpia ime e dytë Tashmë janë ndarë katër çiftet e çerekfinalistëve të Botërorit ku do të filljnë ndeshjet pas dy ditëve pushimi. Fran
Griezmann: Franca do jetë e vështirë për t’u mundur Antoine Griezmann, sulmuesi i kombëtares franceze, u ndal nga gazetarët e “TF1” pas përfundimit të Francë-Argjentinë (4-
Shpërtheu në vrapim, Mbappe i kujton argjentinasve golin e Owen (VIDEO) Kylina Mbappe fantastike në ndeshjen e sotme përballë Argjentinës. 19-vjecari ka bërë një vrapi i vetëm midis disa lojt
Statistikat e duelit Messi vs Griezmann (FOTO LAJM) Ndeshja mes Francës dhe Argjentinës, shihet edhe si një duel mes Anoine Griezmann dhe Lionel Messit. Të dy skuadrat
Messi dhe Griezmann dueli tjetër i Botërorit Ndeshja e parë e fazës së eleminimit direkt të Botërorit do të jetë midis Francës dhe Argjentinës. Të dy këto skuadr
Francë-Australi/ Shikoni "predhën" e Griezmann (VIDEO) Ndeshja e ditës së tretë të Botërorit, Frnacë- Australi, ka disa minuta që ka nisur, dhe të dyja skuadrat kanë pasur dis
Reagon Pique për qëndrimin e Griezmannit tek Atletico Madrid Gerrard Pique e ka marrë me qetësi vendimin e Griezmannit që të qëndrojë te Atletico Madridi. Antoine Griezmann ka bë
Zyrtare: Antoine Griezmann konfirmon qëndrimin tek Atletico Madrid (VIDEO) Sulmuesi francez, Antoine Griezmann, ka bërë të ditur përmes një video të publikuar në rrjetin social “Twitter” se do të
Antoine Griezmann tek Barcelona ? (VIDEO) Duket se ardhmja e Antuan Griezman është larg ekipit të Atletiko Madridit. Skuadra që ka shfaqur më shumë interes pë