999 rezultate për

griezmann

Pritej shumë prej tyre, Dembele dhe Griezmann po zhgënjejnë tifozët Antoine Griezman dhe Ousmane Dembele po tregojnë çdo ndeshje që nuk arrijnë të mbajnë në shpatullat e tyre peshën e sulm
Besojeni apo jo, Griezmann rezulton më i mirë në mbrojtje sesa në sulm Antoine Griezmann duket sikur nuk ka kapur akoma ritmin e duhur tek skuadra e Barcelonës.Griezmann, por edhe e gjithë sk
Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Atleticos për Griezmann Dy klubet spanjolle – Barcelona dhe Atletico Madrid – kanë arritur marrëveshje për t’i dhënë fund konfliktit të nisur pa
Treshja MSG, Griezmann: Na duhet kohë Francezi Antoine Griezmann pati gisht në të tria golat e Barcelonës në ndeshjen kundër Eibarit. Ai pranoi se kjo ishte n
Për herë të parë shënojnë MSG, Barcelona triumfon bindshëm dhe merr kreun (VIDEO) Barcelona ka kthyer gjithçka në "show" në fitoren 0-3 ndaj Eibarit. Ekipi katalanas u argëtua në transfertën e kësaj jav
Zhbllokohet sfida, Griezmann magjik (VIDEO) Barcelona ka zhbllokuar shumë shpejt sfidën ndaj Eibarit në transfertë. Është Griezmann i cili shënoi një gol të buku
Yjet që nuk po justifikojnë besimin e klubit Me Cristiano Ronaldon që nuk është më dhe problemet e vazhdueshme të Lionel Messit me lëndim, La Liga vazhdon të presë n
Getafe – Barcelona, startojnë Suarez, Griezmann dhe Perez Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Getafes dhe Barcelonës. Në mungesë të Lionel Messit, Ansu Fati dhe
Çështja "Griezmann", Barcelona gjobitet me shumën qesharake Çështja "Griezmann" rezultoi të ishte një "flluskë sapuni". Sipas medieve sportive më të rëndësishme në Spanjë, “E
Griezmann: Jemi larg më të mirës tonë Sulmuesi i Barcelonës, Antoine Griezmann, ka besim se paraqitjet e klubit katalonas do të vazhdojmë të përmirësohen pas
Griezmann: Më duhet kohë të për t’u kuptuar me Messin dhe Suarezin Antoine Griezmann insistoi se atij do t’i duhet kohë për të krijuar lidhje të mirë në fushën e lojës me Lionel Messin dh
Dy dështime radhazi nga pika e bardhë, çfarë po ndodh me Griezmann? (VIDEO) Franca siguroi fitore 3-0 ndaj Andorrës në ndeshjen e të martës duke grumbulluar plot 6 pikë në harkun e 3 ditëve, mirëp
Griezmann tregon arsyen e çuditshme të humbjes së penalltisë ndaj Shqipërisë Antoine Griezmann e ka gjetur shkakun se përse gaboi 11-metërshin ndaj Shqipërisë, me topin që u stampua në traversë pas
Skandali në ndeshjen ndaj Shqipërisë, reagon Griezmann Antoine Griezmann, ka komentuar skandalin që ndodhi mbrëmë në ndeshjen kualifikuese kundër Shqipërisë. Ky takim nisi
Humbi penalltinë ndaj Shqipërisë, Griezmann fajëson bashkëshorten Antoine Griezmann ka premtuar se do të punojë më shumë në gjuajtjen e penaltive duke fajësuar me shaka bashkëshorten e t
Gafa me himnin, Griezmann i "tronditur": Ishte një gabim i rëndë Ndeshja mes Francës dhe Shqipërisë prodhojë një moment të pakëndshëm. Organizatorët e takimit në vend të himinit tonë k
Griezmann ndalet nga traversa, Shqipëria shpëton nga goli i 3 (VIDEO) Shqipëria rrezikoi të pësonte golin e 3 dhe të humbte përfundimsht shpresat për të dalë me pikë nga "Parc de Princes", p
Reja: Duhet bllokuar Griezmann, më duhen 11 luanë nesër Reja: Duhet bllokuar Griezmann, Edi Reja tha se Shqipëria duhet të tregohet shumë e kujdesshme përballë një kundërsht
Shënoi super gol, por Griezmann e pranon: Kopjova Messin (VIDEO) Antoine Griezmann ka bërë një paraqitje fantastike ndaj Real Betis. Sulmuesi francez ishte më i miri në “Camp Nou” duke
Griezmann merr për "dore" Barcelonën, katalanasit dhurojnë spektakël ndaj Betisit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore spektakolare ndaj Betisit, në "Camp Nou", me rezultatin 5-2. Skuadra e Ernesto Valverde