999 rezultate për

griezmann

Gafa me himnin, Griezmann i "tronditur": Ishte një gabim i rëndë Ndeshja mes Francës dhe Shqipërisë prodhojë një moment të pakëndshëm. Organizatorët e takimit në vend të himinit tonë k
Griezmann ndalet nga traversa, Shqipëria shpëton nga goli i 3 (VIDEO) Shqipëria rrezikoi të pësonte golin e 3 dhe të humbte përfundimsht shpresat për të dalë me pikë nga "Parc de Princes", p
Reja: Duhet bllokuar Griezmann, më duhen 11 luanë nesër Reja: Duhet bllokuar Griezmann, Edi Reja tha se Shqipëria duhet të tregohet shumë e kujdesshme përballë një kundërsht
Shënoi super gol, por Griezmann e pranon: Kopjova Messin (VIDEO) Antoine Griezmann ka bërë një paraqitje fantastike ndaj Real Betis. Sulmuesi francez ishte më i miri në “Camp Nou” duke
Griezmann merr për "dore" Barcelonën, katalanasit dhurojnë spektakël ndaj Betisit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore spektakolare ndaj Betisit, në "Camp Nou", me rezultatin 5-2. Skuadra e Ernesto Valverde
Griezmann gjen golin e parë me fanellën e Barcelonës (VIDEO) Antonie Griezmann ka gjetur golin e parë me fanellën e Barcelonës. Francezi barazoi rezultatin në minutën e 41 pasi
Atletico Madrid merr vendimin final mbi padinë saj ndaj Barcelonës për Griezmann Largimi i Antoine Griezmann për te Barcelona, ka qenë mjaft i diskutueshëm. Atletico Madrid akuzonte ish-lojtarin e
Valverde "shpërthen" ndaj Griezmann-it pas humbjes turpëruese Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, ka analizuar humbjen në “San Memes” përballë Athletico Bilbaos, në ndeshjen hap
Shokohet Barcelona, nis keq për Griezmann Barcelona e ka nisur me humbje sezonin e ri, pasi është mposhtur 1-0 në “San Mames” nga Athletic Bilbaon. Pa Lionel M
Një e-mail mund ta fundosë Barçën për çështjen “Griezmann” Një e-mail që ka rënë në duart e drejtuesit më të lartë të Atletico Madridit, Gil Marin (shefi ekzekutiv), është prova q
Simeone flet për Griezmann: E kuptova se do të shkonte te Barça kur... Diego Simeone ka dhënë një intervistë sëfundmi për “La Nacion”. Në këtë intervistë trajneri i Atletico Madrid ka treg
Plas te Barcelona, Suarez nuk e do Griezmannin Antoine Griezmann u transferua vetëm pak ditë më parë te Barcelona për shifrën 120 nga Atletico Madrid por që tani kanë
E pabesueshme, transferimi i Griezmann te Barcelona mund të anulohet Transferimi i Griezmann te Barcelona mund të anulohet sipas presidentit të La Ligas, Javier Tebas. Atletico Madridit
Griezmann e nis ters, yjet e Barçës tallen me francezin (VIDEO) Për Antoine Griezmann aventura tek Barcelona nuk ka nisur me këmbë të mbarë. Francezi është bërë "objekt" tallës nga
Griezmann i zhgënjyer: Messi ende s’ma ka uruar mirëseardhjen Antoine Griezmann ka deklaraur se ende nuk ka folur me Lionel Messin, që pas transferimit te Barcelona, ndërsa ka thënë
Griezmann: Shpërtheva në lot kur u zyrtarizova te Barcelona Antoine Griezmann ka zbuluar detaje interesante lidhur me transferimin te Barcelona. Zemra e tij duket se ka qenë gji
"Pas transferimit të Griezmann nuk na duhet Neymar" Kampionët e Spanjës pas shumë debateve të zhvilluara brenda bordit të klubit më në fund kanë marrë vendim çështjen Neyma
Griezmann apo Hazard, kush ishte blerja më e mirë? Statistikat e sezonit 2018-2019 Champions League, ky është objektivi i Real Madridit dhe Barcelonës për sezonin 2019-2020 dhe për t’ia dalë, klubet span
Griezmannin dhe De Jong e pësojnë keq në stërvitjen e parë nga shokët e skuadrës (VIDEO) Blerjet e reja, Antoine Griezmann, Frenkie de Jong dhe Neto i kanë nisur të hënën përgatitjet me Barcelonën për sezonin
Griezmann pritet me mjaft dashuri nga lojtarët e Barcelonës (VIDEO) Griezmann ka kryer me sukses testet mjekësore gjatë ditës së diele dhe është bashkuar me pjesën tjetër të skuadrës për t