999 rezultate për

griezmann

Griezmann: Shpërtheva në lot kur u zyrtarizova te Barcelona Antoine Griezmann ka zbuluar detaje interesante lidhur me transferimin te Barcelona. Zemra e tij duket se ka qenë gji
"Pas transferimit të Griezmann nuk na duhet Neymar" Kampionët e Spanjës pas shumë debateve të zhvilluara brenda bordit të klubit më në fund kanë marrë vendim çështjen Neyma
Griezmann apo Hazard, kush ishte blerja më e mirë? Statistikat e sezonit 2018-2019 Champions League, ky është objektivi i Real Madridit dhe Barcelonës për sezonin 2019-2020 dhe për t’ia dalë, klubet span
Griezmannin dhe De Jong e pësojnë keq në stërvitjen e parë nga shokët e skuadrës (VIDEO) Blerjet e reja, Antoine Griezmann, Frenkie de Jong dhe Neto i kanë nisur të hënën përgatitjet me Barcelonën për sezonin
Griezmann pritet me mjaft dashuri nga lojtarët e Barcelonës (VIDEO) Griezmann ka kryer me sukses testet mjekësore gjatë ditës së diele dhe është bashkuar me pjesën tjetër të skuadrës për t
Ekipi kundërshtoi tranferimin e Griezmann, reagon avokati: Atletico po mashtron Sevan Karian, avokati i Antoine Griezmannit, ka bërë të ditur se është i zhgënjyer me mënyrën se si Atletico Madridi ësh
Pas transferimit te Barcelona, Griezmannit i shfaqet një problem i madh Pas pesë vitesh te Atletico Madrid, Antoine Griezmann vendosi të largohej për t’iu bashkuar Barcelonës për 120 milionë e
Presidenti i Atletico Madridit sulmon Griezmann: Na zhgënjeu, kemi prova për të Enrique Cerezo pretendon se Atletico Madrid ka prova, që tregojnë se Barcelona ka rënë dakord me Antoine Griezmann para
Griezmann si lojtar i Barcelonës: Babai im më mësoi se trenat nuk kalojnë vetëm një herë (VIDEO) Antoine Griezmann ka shpjeguar vendimin e tij për të refuzuar Barcelonën në verën e vitit 2018, duke deklaruar se ai gji
Griezmann: Do të mbroj fanellën e Barcelonës me përkushtim dhe angazhim (VIDEO) Griezmann ka folur për herë të parë si lojtar i Barçës, në një video të publikuar nga Barcelona. E ku ndër të tjerash
Njihuni me 10 blerjet më të shtrenjta të Barcelonës Barcelona ka zyrtarizuar transferimin e Antoine Griezmann nga Atletico Madrid. Për yllin francez, katalanët kanë pagu
Atletico padit zyrtarisht Barcelonën për Griezmannin (FOTO LAJM) Atletico Madridi e ka lëshuar një komunikatë zyrtare përmes së cilës shprehet se do të marrë hapa ligjor ndaj Barcelonës
ZYRTARE/ Antoine Griezmann nënshkruan me Barcelonën (FOTO LAJM) Pas shumë ditëve që përflitej se ky transferim do të kryhej, tani ky lajm është zyrtar. Antoine Griezmann ka firmosu
Bllokohet transferimi i Griezmann, Atletico kërkon më shumë para nga Barcelona Atletico Madrid duket se nuk ka ndërmend ta shesë të Barcelona Antoine Griezmannin, shkruan Albeu.com. Sulmuesi fran
Zbulohet data kur Griezmann do ti bashkohet Barcelonës Antonie Griezmann do të zyrtarizohet në datën 14 korrik te Barcelona. Është ky lajmi më i fundit që vjen nga "Mundo
Plas te Atletico, klubi i kërkon zyrtarisht Griezmann ti bashkohet stërvitjes Atletico e Madridit ka shpërndarë sot një komunikatë ku ka reaguar me tone të ashpra ndaj Barcelonës dhe sulmuesit franc
Presidenti i Barcelonës jep lajmin e madh për Griezmann Antonie Griezmann është shumë pranë Barcelonës. Lidhur me çështjen e fituesit të Kampionatit Botëror ka folur edhe presi
Griezmann te Barça, zyrtarizohet këtë datë Është gjithçka gati për kalimin e Antoine Griezmann te Barcelona, me transferimin që do të zyrtarizohet javën e ardhshme
Griezmann te Barcelona, "L’Equipe" zbulon detajet e kontratës E ardhmja e Antoine Griezmann është gjithmonë e më pranë Barcelonës. Klubi katalanas dhe Atletico Madrid kanë nisur p
Si ndryshon formacioni i Barcelonës me Neymar dhe Griezmann në skuadër (FOTO LAJM) Me shpenzimet e mëdha që po i bën Real Madridi, Barcelona është e vetëdijshme se duhet ta përforcojë skuadrën për sezoni