999 rezultate për

griezmann

Zhbllokohet sfida në Camp Nou, Griezmann realizon një gol të bukur (VIDEO) Barcelona më në fund ka zhbllokuar rezultatin ndaj Getafes. Katalansit shënuan me Griezamnn teksa ky i fundit relizo
Inter dhe Barcelona po punojnë për shkëbimin e bujshëm, Martinez-Griezmann Interi më në fund ka kthyer një përgjigje për intëresimin e lartë të Barcelonës për sulmuesin argjentinas, Lautaro Marti
Griezmann: Dua të shkruaj historinë përkrah Messit, ai është lojtari më i mirë në botë Antoine Griezmann e konsideron Lionel Messin si lojtarin më të fortë në botë dhe synon të shkruaj histori përkrah argjen
Setien beson se Griezmann mund të luaj si "pykë" Trajneri i Barcelonës, Quique Setien ka folur për Griezmann në ndeshjen ndaj Ibizas ku e fituan me mund të madh 2:1 duke
Legjenda e Chelsea: Barcelona s'ka nevojë për sulmues, ka Griezmann Barça do të jetë pa Luis Suarezin për një kohë në pjesën e dytë të sezonit. Është raportuar se katalonasit do të shik
Spektakël nga Barcelona, Griezmann përmbys Atleticon (VIDEO) Spektakël në gjysmëfinalen e dytë të Superkupës së Spanjës mes Barcelonës dhe Atletikos së Madridit që është duke u zhvi
Griezmann përkrah rikthimin e Neymar te Barcelona E ardhmja e brazilianit Neymar është ende në qendër të vëmendjes të mediave botërore. E përditshmja spanjolle, Mundo Dep
"Si Messi mund të mos shohim më", Griezmann i mahnitur nga "pleshti" Sulmuesi i Barcelonës, Antoine Griezmann, druhet se bota e futbollit mund të mos e shoh më asnjë lojtar si bashkëlojtari
Griezmann: S’iu bashkova Barçës për të fituar trofe, por për ta mësuar një filozofi të re Antoine Griezmann ka këmbëngulur se nuk e ka braktisur Atletico Madridin për ta fituar Ligën e Kampionëve apo trofe të t
"Lojtarët francezë shumë të shtrenjtë" Jurgen Klopp e ka pranuar se yjet franceze Kylian Mbappe dhe Antoine Griezmann janë të paarritshëm për kampionin evropia
Barcelona zhbllokon rezultatin ndaj Alaves (VIDEO) Barcelona ka kaluar në epërsi ndaj Alavesit në kuadër të javës së 18' në La Liga. Golin e realizoi francezi Antoine G
Dy ditë para "El Clasiccos", Griezmann ka një këshillë për Barcelonën Futbollisti i Barcelonës, ??Antoine Griezmann tha se skuadra e tij duhet të përmirësojë lojën përpara "El Clasicos" e ci
Tifozët e Atletico Madridit bëjnë gjestin e rëndë ndaj Griezmann Antoine Griezmann nuk ishte fare i mirëpritur në Wanda Metropolitano në ndeshjen Atletico Madrid-Barcelona. Griezmann
Darka bën efekt, Griezmann: Lojtar si Messi nuk do të shohim edhe të paktën 40 vjet Antoine Griezmann beson se bota e futbollit nuk do ta shohë një lojtar me cilësi të Lionel Messit edhe të paktën 40 vjet
Nuk po përshtaten në fushë, Griezmann darkon me Messin dhe Suarezin Antoine Griezmann e ka pasur një fillim të vështirë në Barcelonë, veçanërisht me partnerët e tij në sulm. Megjithatë, fr
Nga Griezmann të Coutinho, njihuni me 10 dështimet e këtij sezoni Disa lojtarë po shkëlqejnë me ekipet e tyre, ndërsa një pjesë tjetër po kalojnë momente të vështira. Performancat e l
Griezmann "ngroh" Shqipërinë: E dinim që do të ishte e vështirë Antoine Griezmann u vlerësua njeriu i ndeshjes në takimin që Franca mposhti Shqipërinë me rezultatin 0-2, në stadiumin k
Pritej shumë prej tyre, Dembele dhe Griezmann po zhgënjejnë tifozët Antoine Griezman dhe Ousmane Dembele po tregojnë çdo ndeshje që nuk arrijnë të mbajnë në shpatullat e tyre peshën e sulm
Besojeni apo jo, Griezmann rezulton më i mirë në mbrojtje sesa në sulm Antoine Griezmann duket sikur nuk ka kapur akoma ritmin e duhur tek skuadra e Barcelonës.Griezmann, por edhe e gjithë sk
Arrihet marrëveshja mes Barcelonës dhe Atleticos për Griezmann Dy klubet spanjolle – Barcelona dhe Atletico Madrid – kanë arritur marrëveshje për t’i dhënë fund konfliktit të nisur pa