999 rezultate për

grida

KOMENT/ Grida, nxirre! Koment nga Albeu.com Sigurisht që bërja e fushatës me video ku kompromentohet kundërshtari nuk është rruga më e
Ja si tallen me Grida Dumën në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Rrjetet sociale gumëzhijnë me ironitë therëse që kanë për mjaft personazhe politikë, të cilët garojnë fuqishëm për zgjed
Fushatë e paparë në Durrës, Grida Duma në karrocën e akulloreve (FOTO) Fushatë interesante po zhvillohet në Durrës. Frymëzimi dhe përfshirja në fushatë ka arritur deri në atë pikë saqë edhe n
"Ëmbëlsira" Grida Duma në adoleshencë (FOTO LAJM) Temperaturat e larta dhe fushata, ndoshta nuk janë një kombinim mjaft i duhur, e ndoshta Basha mund të ketë pasur një lu
KOMENT/ Janë apo jo të Gridës këto? Koment nga Albeu.com - Që prej mëngjesit të ditës së sotme, rrjetet sociale dhe mediat online po gëlojnë nga debatet m
KOMENT / Ju ka fotografuar dikush juve teksa bëni pazar me gjyshen? Koment nga Albeu.com - Fushata e sivjetme elektorale po kalon shumë e qetë, larg akuzave të rënda, sharjeve dhe fyerjeve
Grida Duma në pazar me gjyshen (FOTO LAJM) Pavarësisht faktit se ajo është në kulmin e fushatës elektorale, Grida Duma i ka kushtuar kohë dhe familjes së saj të sh
Grida Duma: Kam ndihmuar në punë inxhinierike babain kur kam qenë e vogël Kandidatja e Partisë Demokratike në bashkinë e dytë më të madhe në vend, atë të Durrësit, Grida Duma ka deklaruar në emi
Grida Duma "nxeh" fushatën (FOTO LAJM) Shpesh është kritikuar për mbajtjen e takave të larta, për veshjet të cilat nuk do të ishin ideale për fushatë, por kjo
Të djathtët nuk ndalen me punësimin, Grida Duma "ofron" paga më të larta Punësimi mbetet prioriteti numër një për Partinë Demokratike, e ndërsa jo më larg këtij objektivi i ka qëndruar edhe Gri
Përballë Dakos në Durrës do të jetë Grida Shqina Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka vendosur, pas një votimi thuajse unanim që kandidatja e Partisë Demokratike për Bashki
KOMENT/ A po e saboton Jozefina Topalli Grida Dumën në KQZ? Refuzimi i mbrëmshëm i KQZ-së për të regjistruar kandidaten demokrate të Durrësit me mbiemrin Duma nxorri në pah edhe nj
E vërteta e mbiemrit të Grida Dumës Kandidatja demokrate për Bashkinë e Durrësit ka një problem serioz me mënyrën se si do të regjistrohet në Komisionin Qen
Shkëlzen Berisha mbron Grida Dumën Shkëlzen Berisha ka mbrojtur Grida Dumën, pas ironisë së Ramës sot në Kuvend, i cili tha se Duma ka vetëm disa ditë që ë
"Hakmerret" Rama, ja ironia për Grida Dumën Teksa u përgjigjej akuzave të opozitës se ka dërguar njerëz që të regjistrohen në Bashkinë e Durrësit, për të manipuluar
Grida Duma merr mbështetjen e Ardit Gjebresë në Durrës (FOTO LAJM) Zgjedhjet e 21 Qershorit kanë shtuar jo vetëm dozën për të shprehur haptazi bindjen politike, por duke dhënë sadopak edh
Edhe Grida Duma kopjon posterin (FOTO LAJM) Ditë më parë publikuam një lajm ku shkruhej për ngjashmërinë e posterit të fushatës elektorale të kandidatit të Partisë
Përplasje në Durrës, goditen me gurë përkrahësit e Grida Dumës Partia Demokratike e Durrësit pretendon se militantët e dy kandidatëve për kryetarë të bashkisë, të Dakos dhe të Dumës,
Olta Gixhari rrëfehet pse mbështet Grida Dumën Aktorja Olta Gixhari ka rrëfyer arsyen perse ka vendosur të mbështesë kandidaten e PD në garë për Durrësin, Grida Duma.
PROFIL/ Grida, studentja që dashuroi profesorin Grida Duma është emri i Partisë Demokratike që do të përpiqet të thyeje Vangjush Dakon në Durrës. Ajo është bërë e njohu