999 rezultate për

grida

Grida Duma bashkohet me protestuesit në Shkozë: Një fëmijë 12 vjeç është tani në komisariat Dhjetëra banorë në Shkozë vijojnë prej disa orësh protestën në rrugën kryesore, kundër prishjes së ndërtimeve të banesav
Berisha degjeneron Grida Dumën: Është thjesht zëdhënesja e grupit Ish-kryeministri Berisha ka folur sot në “Fakt” me Çim Pekën edhe për debatin që ka patur në mbledhjen e grupit parlamen
"Skifterët" e rinj të Lulzim Bashës në Kuvend (VIDEO) Lulzim Basha është rifutur në Kuvend pas një mungese katër vjeçare këtë legjislaturë, ndërkohë që nga pas ka një grup pa
Berisha s'ia përton Grida Dumës: Ti nuk mund të flasësh në emrin tonë Rrjedhja e votave të PD-së dhe shkuarja në favor të mazhorancës ka qenë tema e debatit dhe përplasjeve në mbledhjen e gr
Pas Durrësit, Grida Duma zhgënjen Bashën edhe në Tiranë (FOTO LAJM) Grida Duma ka pësuar humbjen e rradhës edhe në Tiranë. Pavarësisht se ajo ka arritur të futet në Kuvend për shkak të rën
Grida Duma zbukuron qendrën e votimit (FOTO LAJM) Politikania dhe sekretarja e Marrëdhënies me Publikun e partisë Demokratike, Grida Duma ka shkëlqyer si çdo herë edhe k
Klasi i Grida Dumës, zbulohet “fiksimi” që ka për…(FOTO LAJM) Ajo është cilësuara si një nga femrat më potente në rradhët e Partisë Demokratike. Grida Duma është kandidatja për d
Grida Duma, shtatzënë në fushatë?! (FOTO LAJM) Grida Duma është një ndër zërat më të fortë të PD-së së Bashës dhe ajo e ka marrë tepër seriozisht fushatën për zgjedhje
Grida Duma në super formë, me pamje sfilatash çdo ditë (FOTO LAJM) Kandidatja për deputete e Partisë Demokratike, përveç bukurisë së portretit, është shquar gjithnjë, qysh nga shfaqet e s
Grida Duma shëndërron fushatën elektorale në fushatë mode (FOTO LAJM) Grida Duma është padyshim një ndër politikanet më sharmante në politikën shqiptare. Gjithmonë e veshur serioze dhe p
Grida Duma: Ja pse Jozefina Topalli u përjashtua nga lista e PD-së Kandidatja e Partisë Demokratike në Tiranë, Grida Duma ka treguar përse u mor vendimi për lënien jashtë listës së PD-së
U rrëzua keq në Pallatin e Kongreseve, Grida tregon si e përjetoi këtë moment të sikletshëm Grida Duma është një nga gratë më të suksesshme në vendin tonë, po edhe ajo ka patur një moment të sikletshëm, siç ka qe
Grida Duma zbulon arsyen pse nuk ka lindur fëmijë tjetër Grida Duma ka folur në programin “Mos i fol shoferit” për jetën familjare. Anëtarja me pamje tërheqëse e PD-së, është në
Grida Duma “çmend” demokratët në Sarandë (FOTO LAJM) Kreu i Partisë Demokratike në Sarandë Hariz Mema në rrjetin social Facebook ka publikuar disa foto ku krah tij shikohet
A do të mbyllet çadra e PD-së nesër? Grida Duma zbulon detaje Sekretarja për Marrëdhëniet me publikun në PD, Grida Duma, e ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e lajmeve në News24,
Grida Duma: Gratë në moshë nuk duhet t’i presin kurrsesi flokët Ajo njihet si politikania e bukur, por edhe e ashpër. Megjithatë, nëse keni ndjekur shfaqjet e fundit të Grida Dumës, do
Grida Duma: Kryediplomati gjerman s’merr vesh ça bëhet në vendin tone Grida Duma ka qenë e ftuar në emisionin “Studio e hapur” të gazetares Eni Vasili, për të komentuar ngjarjet më të fundit
Debati i ashpër Shalsi-Duma: Servil, nuk e ul shpinën si ti…. (VIDEO) Ministri i Partisë Socialiste Eduard Shalsi dhe Grida Duma, mbrëmë në “Dritare me Rudinën” u përfshinë në një debat të a
"Jemi lodhur nga Jozefina, Grida, Ristani, Patozi, Bregu, Noka dhe Bode. Jeni kredi të këqija" Një aktiviste e PD-së ka treguar se cilët personazhe nuk rrinë në çadrën e lirisë para Kryeministrisë”. Në një status
Megi ngatërron Shkullakun me Shullazin, shpërthejnë të qeshurat në çadrën e protestës Në protestën e opozitës që po zhvillohet edhe në këto momente i është bashkuar edhe gazetari Armand Shkullaku. Ndaj t