999 rezultate për

grida

Grida e tund sallën e Kuvendit pak ditë pas skandalit seksual (VIDEO) Grida Duka ka folur për herë të parë në Kuvend pas skandalit seksual ku u përfol emri i saj dhe deputetit tjetër të PD-s
Videoja erotike, Grida Duma padit në gjykatë Mero Bazen Lajmi mbi videon me fjalor erotik të demokratit Salianji pushtoi me shpejtësi median online. Pavarësisht se ende nuk
Mesazhet erotike, si reagoi Grida ndërsa Rama qesëndiste Berishën për deputetët e PD (VIDEO) Përveç akuzave të ndërsjella seanca e sotme në Kuvend është shoqëruar edhe me të qeshura pas nxjerrjes së disa fotove të
Askush s’ia pa bashkëshortin, Grida Duma prezanton djalin e saj simpatik (FOTO LAJM) Grida Duma është një ndër politikanët më të komentuara në Shqipëri. Dhe kjo jo vetëm falë pozicionit dhe rolit që ka
Plas sherri në Kuvend, Grida Duma shan keq burrat socialistë Debate të ashpra kanë ndodhur sot në Komisionin e Punës Çështjeve Sociale dhe Shëndetësisë ku po diskutohej drafti për s
Grida Duma: Imagjinoni një djalë të gjatë që e ka të hollë zërin (VIDEO) Deputetja e PD-së, Grida Duma ishte e ftuar sëfundmi në Top Show duke folur mbi ligjërimin publik sëbashku me kolegun e
Grida Duma kritikon publikisht Bashën: Të mirët i ka lënë në stol Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma e ftuar mbrëmjen e sotme në News24, ka treguar idetë e saj për përmirësimin
Grida Duma ironizon keq Ramën për shallvaret: Nga çfarë vuan?! Grida Duma është një ndër politikanet më "seksi" në Kuvendin e Shqipërisë. E ftuar në "Top Show" e "bukura" e PD-së
Më e bukura e PD-së? Shihni si reagon Grida Duma kur e kritikojnë për pamjen (VIDEO) Grida Duma është një ndër politikanet shqiptare më “seksi”. E për këtë shkak herë herë është refuzuar të merret seri
Dy apartamente dhe makinë luksoze, a e dini sa e pasur është Grida Duma? Grida Duma është një ndër deputetet më të reja në Kuvendin e Shqipërisë. Pavarësisht se ajo është angazhuar prej shu
Grida Duma përlotet live: Rama po nxjerr shqiptarët nga shtëpia (VIDEO) Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma gjatë një bisede në studio për prishnjen e shtëpive në Shkozë. Në përbal
Rama-Besit kur e ftoi për në dasmë: Jam në timon Besi i ftuar te Ermal Mamaqi sot ka zbuluar edhe disa nga mesazhet që i kanë kthyer politikanët për ftesat e dasmës.
Grida Duma “pre” e rrjeteve sociale pas fjalës së saj në Kuvend (VIDEO) Deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma pas fjalës së saj në Kuvend është diskutuar shumë në rrjete sociale. Ajo ë
Gafa në Kuvend, Vasilika Hysi i drejtohet me “zoti” Grida Dumën Vazhdon akoma seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë. Fjalën e ka marrë deputetja e PD-së Grida Duma dhe ka ni
EKSKLUZIVE/ Berisha flet për herë të parë mbi shkarkimin e Grida Dumës Nga Ervin Shkulaku Siç pritej edhe në seancën e sotme plenare të Kuvendit të Shqipërisë ndodhën përplasje të a
Debatet në Kuvend, Berisha injoron rëndë Grida Dumën Mesa duket thashethemet se ish kryeministri i Shqipërisë nuk e pëlqen bukuroshen zëdhënëse të PD-së, Grida Dumën, janë t
Grida kapet me Spiropalin: Je femër, s’do flasim për letrën e lagur E ftuar në emisionin ‘Studio e Hapur’ të gazetares Eni Vasili në Neës24, Elisa Spiropali është shprehur se skena dhe ‘p
A do të ketë koalicion PD-LSI kundër Ramës? Flet Grida Duma Përballë një mazhorance absolute socialiste, Partia Demokratike i thotë po bashkëpunimit me Lëvizjen Socialiste për Inte
Zbulohet "sozia" e Grida Dumës, as nuk ua kishte marrë mendja (FOTO LAJM) Grida Duma, një nga deputetet që është bërë pjesë e Parlamentit shqiptar duket se ka gjetur sozinë e saj. Deputetja d
Pika e dobët e Grida Dumës: S’dua që ai t’a marrë vesh Mëngjesin e sotëm Grida Duma ishte ftuar emisionin e mëngjesit në Wake Up. Gjatë intervistës Duma si rrallë herë më